Xiaomi Redmi Y2 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Y2 Ekran Değişimi Teknik servisimizde bulunan profesyonel ekipman ve konusunda uzman teknisyenler yardımı ile kırılan ekranınızı müşterinin isteğine göre orijinal veya muadili olarak değiştiriyoruz.

Xiaomi Redmi Y2 Ekran Kırılması

Her akıllı telefonda olduğu gibi Xiaomi Redmi Y2 cihazının ekranı, aldığı darbeler, üzerine baskı yapılması, aşırı ısınmasına rağmen kullanıma devam edilmesi veya yere düşmesi nedeniyle kırılabilir.

Xiaomi Redmi Y2 ekranı kırıldığında yol nasıl izlenir, ekran değişim fiyatı vs. gibi konularda aklınıza gelen tüm soruları bu yazımda cevaplayacağım.

Xiaomi Redmi Y2 ekran değişimi tamiri

Xiaomi Redmi Y2 Ekran Değişimi için ön camı çatlayan yahut kırılan telefonunuzu şubemize getirerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uzman personeli ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük motivasyonlarımızdan biridir. Bakım, onarım ve parça değişimi hizmeti sunan firmamız on iki senedir sizlerle çözüm geliştirmektedir. Değişim esnasında kullanılan cihaz parçaları en kaliteli parçalardır.

Aygıt onarımı, müşterinin onaylama ile yapılır. Uygun fiyata kaliteli ve hızlı hizmet sunan firmamız müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Değişiklik sırasında kullanılan parçanın 3 aylık garantisi vardır.

Şubemiz İstanbul Pendik’te yer almıştır. Hasarlı olan cihazı elden şubeye getirebileceğiniz şeklinde arzu ederseniz ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo vasıtasıyla da ulaştırabilirsiniz. Ücretsiz kargo ile Türkiye’nin birçok ilinden aygıt ulaştırmanız mümkün olmaktadır.

Ön camı çatlayan ya da kırılan Redmi Y2 Ekranı cihazınızın yalnızca ziyan olan parçası onarılır. Bu sayede maliyet düşürülür. Kısa süre içinde başarıyla onarımı gerçekleşir ve siz değerli müşterilerimize ulaştırılır. Aygıtı şubeden alabileceğiniz şeklinde ücretsiz kargo hizmeti ile de alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Y2 ekran değişimi için uygulanan değişimler kayıt altına alınır. Bu süreçten itibaren güvence süresi de başlar. Cihazın arızası tespit edildikten sonrasında yapılması gereken işlemler müşteriye aktarılır ve tasdiki alınır.

Xiaomi Redmi Y2 Parça Değişimi Ücretleri – [bugun] Ayı

Xiaomi Redmi Y2 Ön Cam Sorunuz.
Xiaomi Redmi Y2 Ekran 549 TL
Xiaomi Redmi Y2 Pil Sorunuz.
Xiaomi Redmi Y2 Arka Cam Sorunuz.
Xiaomi Redmi Y2 Kamera Camı Sorunuz.
Xiaomi Redmi Y2 Şarj Soketi Sorunuz.

Xiaomi Redmi Y2 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Ekran değişimi konusunda uzman ve deneyimli Xiaomi Redmi Y2 Ekran Cam Değişimi telefon sağlığı için gerekli tüm şartların sağlandığı bir ortamda özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak Xiaomi teknisyenleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Xiaomi Redmi Y2 ekran değişim süresi Ekran Cam Değişimi teknik servis adresine gittiğinizde ortalama 1 ila 2 saat, 1 tek yönlü ücretsiz kargo hizmetini kullandığınızda ise 3 ile 4 (üç) iş günüdür.

  1. Bilgileriniz silinmeyecektir.
  2. Telefon ekran performansında herhangi bir değişiklik yok.
  3. Dokunma hızı – hassasiyet ve ekran parlaklığı-çözünürlüğü ilk günkü durumuna geri döner.
  4. Ekran değişimi sonrasında herhangi bir tereddüt yaşamanız durumunda iade alma hakkınız bulunmaktadır.
  5. Telefonunuz 3 aylık Ekran Cam Değişimi onaylı görüntülü garanti kartı ile birlikte size teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde ekranla ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar, Ekran Cam Değişimi Xiaomi teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak çözülmektedir.

Xiaomi Redmi Y2 Ekran Tamiri Garanti Kapsamına Girer Mi

Telefonunuzun ekranında bir kırılma veya çatlak oluşmuş ise bu bir kullanıcı hatası olduğundan garanti kapsamı dışındadır. Cihazınızın garanti süresi devam ederse bu durum karşısında garantiyi kullanamazsınız. Buna göre telefonunuzun ekranını onarmak ve aynı zamanda eski performansını kaybetmesini istemiyorsanız, alanında uzman, bu konuda deneyimli, yetkin servislerle çalışmanız daha doğru olacaktır.

Konusunda uzman Xiaomi teknisyenleri tarafından telefonunuz kontrol edilerek probleminizin kaynağı bulunmalı ve gerekli çözüm bir an önce başlatılmalıdır. Yetkili servis olarak hizmet veren firmamız, telefonunuzun sorununun en kısa sürede çözülmesi için alanında uzman ve deneyimli Xiaomi teknisyenleri ile ortak çalışma yürütmektedir.

Xiaomi Redmi Y2 telefonunuz için gerekli araç ve gereçler hazırlanır ve servis odası için gerekli şartlar her zaman hazır tutulur. Telefonunuzun değiştirilecek parçaları için en kaliteli paçavralar kullanılmaktadır.

Pazartesi 11th Ekim By
Call Now Button
WhatsApp