Xiaomi Redmi Note 5 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Xiaomi Redmi Note 5 Ekran Değişimi yapma fiyat EkranCamDegisimi.com 6 ay teknik servis garantisi ile. Ekran değişiklik yapma sırasında kullanılan ürünlerimiz %100 orijinal ve fiyatı 399 TL. Xiaomi Redmi Note 5 Ekran Değişimi özel ekipman kullanarak özel Xiaomi teknisyenleri tarafınca gerçekleştirilir.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

• Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 5 Ekran Değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

Xiaomi Redmi Note 5 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Xiaomi Redmi Note 5 telefonlarının iki çeşit onarımı var. Başlangıçta belirttiğimiz şeklinde, ekran kırıldıktan sonra telefonunuzda fotoğraf veya dokunma yoksa, tam tek parça ekran değişiklik yapma yapılmalıdır. Kullanılacak ekran orijinal olmalıdır, seri numaralı, tek parça oluşan, kısaca ön cam + iç ekran + dokunmatik + ön çerçeve. Ekran değişiklik yapma, sterilize edilmiş bir teknik servis odasında özel ekipman kullanarak nitelikli SAMSUNG teknisyenleri tarafınca yapılmalıdır. Xiaomi Redmi Note 5 ekran değişiklik yapma 20 dakika içinde yapılır.

Ekran kırıldıktan veya ön cam kırıldıktan sonra telefonunuzu sorunsuz kullanırsanız (dokunma çalışıyor, dahili ekran bozuk ve görüntü yok), sadece ön cam değişimi yeterlidir. Bununla beraber, ön camı değiştirirken, bir Xiaomi değiştirme makinesi, özel bir UV yayan makine ve orijinal ön cam kullanmalısınız. Ön camı değiştirirken teknisyenin uzmanlığı ve deneyimi de çok önemlidir. Xiaomi Redmi Note 5 cam değiştirme 1 saat içinde yapılır.

DİKKAT:Cihazınızda görüntü yada dokunmatik bozuk ise komple LCD ekran değişmesi gerekir

Xiaomi Redmi Note 5 Ön Cam Değişimi Fiyatı Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 5 Ekran Değişimi Fiyatı 999 TL

Xiaomi Redmi Note 5Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman Xiaomi teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, Xiaomi Redmi Note 5 ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. Xiaomi Redmi Note 5 ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • Xiaomi Redmi Note 5 ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • Xiaomi Redmi Note 5 ön camını onarım ederken, nitelikli Xiaomi teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • Xiaomi Redmi Note 5 cam değişiklik yapma için bir Xiaomi ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
  • Xiaomi Redmi Note 5 ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
  • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler Xiaomi Redmi Note 5 ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

Xiaomi Redmi Note 5 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

Xiaomi markasının kullanıcılarına sunmuş olduğu Xiaomi Redmi Note 5 akıllı cep telefonlarının ekran boyutları 5.5 inç ve ekran çözünürlüğü 720×1280 px HD ekran özelliklerine sahip olarak piyasaya 2017 yılında tanıtımı yapılmış ve satışa sunulmuştur. Xiaomi kullanıcılarının ilgisini çeken Xiaomi Redmi Note 5 telefonlarının kullanıcıları tarafından ekran hasarının yaygın olmasından dolayı en çok ihtiyaç duyulan yedek parçası Xiaomi Redmi Note 5 ekranlarıdır. Xiaomi Redmi Note 5 Ekran Fiyatı 350 ile 399 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat değişikliği satılan yedek parçanın markası ve orjinaline yakın ürünler olmasına bağlıdır.

Xiaomi Redmi Note 5 Yedek Parça

Xiaomi Redmi Note 5 Ekran Değişimi akıllı cep telefonlarının ekranı, ön camı, bataryası, kasası ve arka kapağı, Usb giriş yeri, şarj aletleri gibi bir çok yedek parçası web üzerindeki alışveriş sitelerinde bulunmaktadır. Bunun yanında yedek parça satışı yapan ve yurtdışından yedek parça teminiyle uğraşan mağazalarda da Xiaomi Redmi Note 5 akıllı cep telefonunun tüm yedek parçaları kolaylıkla bulunabilmektedir. Akıllı cep telefonlarının en büyük problemi olan ekran ve ön cam hasarlarıdır. Ekranı hasara uğramış Xiaomi Redmi Note 5 akıllı cep telefonlarının ekran değişimini, çeşitli yollardan temin edeceğiniz uygun Xiaomi Redmi Note 5 Ekran Fiyatı olan ekranlar ile yapabilirsiniz. Isterseniz evde dahi kendiniz ekran değişimini tamir seti kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Ekran değişimi ve akıllı cep telefonu tamiratı ile aslabir ilginiz yok ise Xiaomi Redmi Note 5 akıllı cep telefonunuz için her bölgede bulunan Xiaomi teknik servislerine başvurabilirsiniz.

Xiaomi Teknik Servislerinde Xiaomi Redmi Note 5 Akıllı Cep Telefonlarının Ekran Değişimi

Xiaomi teknik servislerine ekran hasarı için başvurduğunuzda, teknik servislerin elinde yedek parça bulunuyorsa kısa süre de Xiaomi Redmi Note 5 telefonunuzun ekran değişimi yapılabilmektedir. Hatta bazı cep telefonu teknik servisleri web üzerinden ya da mobil telefonları üzerinden hizmet vermektedir. Teknik servisler cep telefonunuzu yakın bir konumdaysanız sizden gelip alabilmekte ve tamirat sonrası size ulaştırabilmektedir. Yaklaşık 1 saat göre kısa bir sürede Xiaomi Redmi Note 5 ekran değişimi yapılabilmektedir.

Xiaomi Redmi Note 5 Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Redmi Note 5 Ekran Fiyatı ekran değişimi işlemi dahil olarak bazı teknik servislerinde 350 ile 399 TL içinde belli bir süre garantili olarak yapılmaktadır. Bu hizmeti sunan teknik servisler tercih sebebi olmaktadırlar

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın