Xiaomi Redmi 3X Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 3X Ekran Değişimi Teknik servisimizde bulunan profesyonel ekipman ve konusunda uzman teknisyenler yardımı ile kırılan ekranınızı müşterinin isteğine göre orijinal veya muadili olarak değiştiriyoruz.

Xiaomi Redmi 3X Ekran Kırılması

Her akıllı telefonda olduğu gibi Xiaomi Redmi 3X cihazının ekranı, aldığı darbeler, üzerine baskı yapılması, aşırı ısınmasına rağmen kullanıma devam edilmesi veya yere düşmesi nedeniyle kırılabilir.

Xiaomi Redmi 3X ekranı kırıldığında yol nasıl izlenir, ekran değişim fiyatı vs. gibi konularda aklınıza gelen tüm soruları bu yazımda cevaplayacağım.

Xiaomi Redmi 3X ekran değişimi tamiri

Xiaomi Redmi 3X Ekran Değişimi için ön camı çatlayan yahut kırılan telefonunuzu şubemize getirerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uzman personeli ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük motivasyonlarımızdan biridir. Bakım, onarım ve parça değişimi hizmeti sunan firmamız on iki senedir sizlerle çözüm geliştirmektedir. Değişim esnasında kullanılan cihaz parçaları en kaliteli parçalardır.

Aygıt onarımı, müşterinin onaylama ile yapılır. Uygun fiyata kaliteli ve hızlı hizmet sunan firmamız müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Değişiklik sırasında kullanılan parçanın 3 aylık garantisi vardır.

Şubemiz İstanbul Pendik’te yer almıştır. Hasarlı olan cihazı elden şubeye getirebileceğiniz şeklinde arzu ederseniz ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo vasıtasıyla da ulaştırabilirsiniz. Ücretsiz kargo ile Türkiye’nin birçok ilinden aygıt ulaştırmanız mümkün olmaktadır.

Ön camı çatlayan ya da kırılan Redmi 3X Ekranı cihazınızın yalnızca ziyan olan parçası onarılır. Bu sayede maliyet düşürülür. Kısa süre içinde başarıyla onarımı gerçekleşir ve siz değerli müşterilerimize ulaştırılır. Aygıtı şubeden alabileceğiniz şeklinde ücretsiz kargo hizmeti ile de alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi 3X ekran değişimi için uygulanan değişimler kayıt altına alınır. Bu süreçten itibaren güvence süresi de başlar. Cihazın arızası tespit edildikten sonrasında yapılması gereken işlemler müşteriye aktarılır ve tasdiki alınır.

Xiaomi Redmi 3X Parça Değişimi Ücretleri – [bugun] Ayı

Xiaomi Redmi 3X Ön Cam Sorunuz.
Xiaomi Redmi 3X Ekran 499 TL
Xiaomi Redmi 3X Pil Sorunuz.
Xiaomi Redmi 3X Arka Cam Sorunuz.
Xiaomi Redmi 3X Kamera Camı Sorunuz.
Xiaomi Redmi 3X Şarj Soketi Sorunuz.

Xiaomi Redmi 3X Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Ekran değişimi konusunda uzman ve deneyimli Xiaomi Redmi 3X Ekran Cam Değişimi telefon sağlığı için gerekli tüm şartların sağlandığı bir ortamda özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak Xiaomi teknisyenleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Xiaomi Redmi 3X ekran değişim süresi Ekran Cam Değişimi teknik servis adresine gittiğinizde ortalama 1 ila 2 saat, 1 tek yönlü ücretsiz kargo hizmetini kullandığınızda ise 3 ile 4 (üç) iş günüdür.

  1. Bilgileriniz silinmeyecektir.
  2. Telefon ekran performansında herhangi bir değişiklik yok.
  3. Dokunma hızı – hassasiyet ve ekran parlaklığı-çözünürlüğü ilk günkü durumuna geri döner.
  4. Ekran değişimi sonrasında herhangi bir tereddüt yaşamanız durumunda iade alma hakkınız bulunmaktadır.
  5. Telefonunuz 3 aylık Ekran Cam Değişimi onaylı görüntülü garanti kartı ile birlikte size teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde ekranla ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar, Ekran Cam Değişimi Xiaomi teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak çözülmektedir.

Xiaomi Redmi 3X Ekran Tamiri Garanti Kapsamına Girer Mi

Telefonunuzun ekranında bir kırılma veya çatlak oluşmuş ise bu bir kullanıcı hatası olduğundan garanti kapsamı dışındadır. Cihazınızın garanti süresi devam ederse bu durum karşısında garantiyi kullanamazsınız. Buna göre telefonunuzun ekranını onarmak ve aynı zamanda eski performansını kaybetmesini istemiyorsanız, alanında uzman, bu konuda deneyimli, yetkin servislerle çalışmanız daha doğru olacaktır.

Konusunda uzman Xiaomi teknisyenleri tarafından telefonunuz kontrol edilerek probleminizin kaynağı bulunmalı ve gerekli çözüm bir an önce başlatılmalıdır. Yetkili servis olarak hizmet veren firmamız, telefonunuzun sorununun en kısa sürede çözülmesi için alanında uzman ve deneyimli Xiaomi teknisyenleri ile ortak çalışma yürütmektedir.

Xiaomi Redmi 3X telefonunuz için gerekli araç ve gereçler hazırlanır ve servis odası için gerekli şartlar her zaman hazır tutulur. Telefonunuzun değiştirilecek parçaları için en kaliteli paçavralar kullanılmaktadır.

Pazartesi 11th Ekim By
Call Now Button
WhatsApp