Xiaomi Mi Note Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Xiaomi Mi Note Ekran Değişimi yapma Fiyatı 460 TL 1 ay xiaomi teknik teknik servis garantisi ile, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Bilgileriniz silinmeyecek ve telefon performansında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Ekran değişim süresi 1 saat bizim hizmet söz mevzusu olduğunda, 3 (üç) iş günü kargo gönderilir (ücretsiz).

Telefonunuz 6 ay Xiaomi teknik garantisi ile size teslim edilecektir.

Not: ticari olarak yüklenmiş ekranlar alt endüstridir ve parmak izleri çalışmaz. Yaptığımız ekranlar tüm testlere tabi tutulur ve sıfır ışık sızıntısı yapar. Kurulumu seyredebilirsiniz.

Xiaomi Mi Note Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Note ekranı kırılırsa, ön cam kırılır, dokunmatik etkinin bir sonucu olarak basmaz veya görüntü görüntülenmez, ekran değiştirilmelidir. Ekranı değiştirirken aşağıdaki öğelere dikkat etmek çok önemlidir.

  • Ekran değişiklik yapma uzman ve deneyimli xiaomi teknisyenleri tarafından yapılmalıdır,
  • Teknik servis odası tüm gereksinimleri karşılamalıdır,
  • Kullanılan ekran orijinal olmalıdır,
  • Ekranın onarılmasından 1 ay sonra teknik servis garantisi sunabilmelidir.

Cep Hastanesi, Türkiye rekorunu elinde tutan döviz ekranıyla birçok ayrıcalığın yanı sıra yukarıdaki malzemelerle size teknik bir hizmet sunuyor. Ekran değiştirme kaydı, xiaomi Teknik Youtube kanalınızdaki videolarımız ve paylaşılan fotoğraflarımız tarafından kanıtlanmıştır.

Xiaomi Mi Note Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Xiaomi Mi Note ekran değişiklik yapma, telefonunuz için özel olarak geliştirilmiş cihazların yardımıyla ustalaşmış xiaomi teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir. Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Sadece, 24/7 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

  • Dahili ekran + ön cam + Dokunmatik açık oturum + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
  • 2 taraflı Xiaomi Teknik tarafından sağlanan kargo nakliye hizmetini kullandığınızda, ekran değişiklik yapma süresi hizmetimizde bir tek 30 dakika ve 3 (üç) iş günüdür.
  • Bilgileriniz (kişiler, uygulamalar, galeriler, Notlar vb.) asla silinmez. Son kalır.
  • Performansta bir değişim yok, doğrusu dokunmatik hız ve duyarlılık, ekran parlaklığı ve çözünürlüğü.

  • Hizmetimize ulaşınca, telefon ekranını ekran değişiminden sonra arzu ettiğiniz kadar araştırma şansınız var.
  • Değişiklikten sonrasında herhangi bir şüpheniz varsa geri ödeme hakkına sahipsiniz.

Bundan hemen sonra, bir 6 ay Xiaomi Teknik Servis güvence Belgesi hazırlanır. Garanti belgeniz sayesinde, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşmış olduğunuz problemler Xiaomi teknisyenlerimiz tarafınca çözülür.

Xiaomi Mi Note Ekranım Kırılırsa Garantiye Girer Mi

Xiaomi Mi Note ekranı bozulduğunda, ilk soru mı Xiaomi Mi Note ekranı güvence hizmetini bozuyor mu?. Tüm telefon üreticileri için, ekran kırılması, ön cam çatlaması, darbe ve sıvı teması nedeniyle ekran arızası tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilir güvence kapsamı dışındadır.

Eğer Sigorta ve sigorta sözleşmesi kırılma fıkra fıkra varsa aletinizi aldığınızda, sigorta şirketi ücretsiz olarak ekranı değiştirebilirsiniz unutmayın. Bundan dolayı, bir kaskonuzvarsa, şirketle iletişime geçmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın