Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi fiyatı 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 349 TL’dir. Ekran onarımı yalnız 1 saat içinde yapılır ve bilgileriniz asla silinmez. İç ekran + ön cam + Dokunmatik açık oturum + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Telefon performansında değişiklik yok.

Bundan sonrasında teknik servis güvence kartınız Cep Hastanesi ile imzalanmış ve 6 ay süreyle damgalanmıştır. Garanti kartınız yardımıyla, yaşayacağınız en minik bir mesele bile anında çözülür.

Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi, telefonunuz için özel ekipmanlar kullanarak tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda uzman ve deneyimli xiaomi teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir. Ayrıca teknik servis odamız 7/24 güvenlik kamerası ile kontrol altında tutulmaktadır.

 • Teknik servisimize gelen Xiaomi Mi Max cihazımız, müşteri temsilcilerimiz tarafından teknik servis odamıza götürülür.
 • Ücretsiz arıza tespitinden sonrasında, kırık ekran özel ekipman kullanılarak telefondan kaldırılır.
 • Telefonunuzda biriken kir, toz ve öteki parçacıklar temizlenir.
 • Sökülmüş ekran yerine, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekran takılmıştır.
 • Tüm testler teknisyenlerimiz tarafından yapılır.
 • Xiaomi mi Max ekran değiştirme sonrasında, aletinız takdir sunulmaktadır.
 • İnceleme aşamasında herhangi bir şüpheniz yada hoşlanmamanız durumunda geri ödeme hakkına sahipsiniz.
 • Son olarak, 6 ay süresince imzalanmış ve damgalanmış Cep Hastanesi ile teknik servis güvence kartınız hazırlanır. Garanti kartınız yardımıyla, ekranınızla ilgili en minik bir problem bile anında çözülür.

Xiaomi mi Max ekran değişiminden sonrasında, bilgileriniz (kişiler, fotoğraflar, videolar, uygulamalar, Notlar vb.) silinmeyecektir. Aletinizin performansında kesinlikle bir değişiklik yoktur, doğrusu dokunmatik hız / duyarlılık ve ekran parlaklığı. Adres ve iletişim bilgilerimiz aşağıda paylaşılmaktadır.

Xiaomi Mi Max Ekranım Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi

Xiaomi mobil kullanıcılar tarafınca akla gelen ilk soru ekran sonları garanti kapsamında olup olmadığıdır. Ekranın hasar görmesi, ön camın çatlaması, sıvı teması ve telefon üreticilerinin etkilerinden kaynaklanan benzer hasarlar, kullanıcı hatası olarak kabul edildiğinden tamamen garanti kapsamı dışındadır. Ancak, telefonunuzu aldığınızda telefon sigortanızı yapmış olduysanız, sigorta şirketinize başvurmanızı ve sigorta sözleşmenizi gözden geçirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Ekran değiştirme yada onarım asla bir ücret ödemeden yapılabilir.

Xiaomi Mi Max Ekran Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Xiaomi mi Max ekran değişiklik yapma işleminden önce ve sonra dikkat etmeniz gereken şey, uzman ve deneyimli xiaomi teknisyenlerimizle yaptığımız tartışmaların ardından aşağıda detaylı olarak tartışılmaktadır.

 • Xiaomi mi Max ekran değiştirme, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 24 / 7 güvenlik kameraları tarafından nezaret altında tutulan teknik servis odasında özel ekipman kullanan uzman ve deneyimli xiaomi teknisyenleri tarafınca yapılmalıdır.
 • Ekranı değiştirirken, dahili ekran, ön cam, dokunmatik ekran ve dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılmalıdır.
 • Ekran onarımından sonrasında, cihazınızı arzu ettiğiniz kadar incelemenize izin verilmeli ve hoşlanmamanız durumunda ücretiniz iade edilmelidir.
 • Ekran değiştirildikten sonra, telefonunuz 6 ay boyunca imzalı ve damgalı bir teknik servis garanti kartı ile teslim edilmelidir. Garanti kartınız sayesinde, ekranla ilgili en minik bir problem bile derhal çözülmelidir.

Xiaomi mi Max ekran değiştirme yada cep telefonu onarımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorum alanını takip ederek veya deneyimli ve deneyimli xiaomi teknisyenlerimizin cevap vermesini sağlamak için teknik servis ekibimizi arayarak sorabilirsiniz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın