Xiaomi Mi 5s Plus Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Xiaomi Mi 5s Plus Ekran Değişimi fiyatı 560 TL Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 6 ay ve değişim süresi 1 saat içinde bizim hizmet ve 3 (üç) iş günü yararlanmak bizim 2-taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. Ekran değiştikten sonrasında, bilgileriniz silinmez ve telefon performansında bir değişim yoktur. İç ekran + ön cam + Dokunmatik panel + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.

Xiaomi Mi 5s Plus ekran değişiklik yapma uzman ve deneyimli xiaomi teknisyenleri tarafından yapılır. Cihazınız, Cep hastanesi ile 6 ay süresince imzalanmış ve damgalanmış bir teknik servis garanti kartı ile size teslim edilir, böylece ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki herhangi bir sorun ücretsiz olarak çözülebilir.

Xiaomi Mi 5S Plus ekranı düşmenin bir sonucu olarak kırılabilir, ön cam istemsiz baskılardan sonrasında çatlayabilir, görüntü Dahili ekranda kırılma nedeniyle telefona gelmeyebilir yada dokunmatik alanın bir kısmı yada tamamı çalışmayabilir. Bu şekilde bir durumda, tam ekran değiştirme gereklidir. Ekranı değiştirirken;

 • Kullanılan ürünün özgünlüğü,
 • Değişikliği yapan teknisyenin uzmanlığı ve deneyimi,
 • tamir edilen teknik servis odası lüzumlu koşulları sağlar,

Ekranın değiştirilmesinin peşinden, dikkat edilmesi gereken en önemli konular cihazın teknik servis garantisidir.

Xiaomi Mi 5s Plus Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 5S Plus ekranı kırıldığında, ön cam kırılır, dokunmatik etkinin bir sonucu olarak yazdırılmaz yada görüntü görüntülenmez, ekran değiştirilmelidir. Ekranı değiştirirken aşağıdaki öğelere dikkat etmek çok önemlidir.

 • Ekran değişiklik yapma uzman ve deneyimli xiaomi teknisyenleri tarafınca yapılmalıdır,
 • Teknik servis odası tüm gereksinimleri karşılamalıdır,
 • Kullanılan ekran orijinal olmalıdır,
 • Ekranın onarılmasından 1 ay sonra teknik servis garantisi sunabilmelidir.

Cep Hastanesi, Türkiye rekorunu elinde tutan döviz ekranıyla bir oldukça ayrıcalığın yanı sıra yukarıdaki malzemelerle size teknik bir hizmet sunuyor. Ekran değişiklik yapma kaydı, xiaomi Teknik Youtube kanalınızdaki videolarımız ve paylaşılan fotoğraflarımız tarafından kanıtlanmıştır.

Xiaomi Mi 5S Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

Xiaomi Mi 5S Plus ekran değiştirme, telefonunuz için özel olarak geliştirilmiş cihazların yardımıyla profesyonel xiaomi teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir. Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Ancak, 24/7 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulur.

 • Dahili ekran + ön cam + Dokunmatik panel + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
 • 2 taraflı xiaomi Teknik tarafınca sağlanan kargo nakliye hizmetini kullandığınızda, ekran değiştirme süresi hizmetimizde yalnız 1 saat ve 3 (üç) iş günüdür.
 • Bilgileriniz (kişiler, uygulamalar, galeriler, Notlar vb.) asla silinmez. Son kalır.
 • Performansta bir değişim yok, doğrusu dokunmatik hız ve hassasiyet, ekran parlaklığı ve çözünürlüğü.
 • Hizmetimize gelince, telefon ekranını ekran değişiminden sonra dilediğiniz kadar araştırma şansınız var.
 • Değişiklikten sonra herhangi bir şüpheniz varsa geri ödeme hakkına sahipsiniz.

Bundan derhal sonrasında, bir 1 ay Cep Hastanesi Teknik Servis güvence Belgesi hazırlanmış olur. Garanti belgeniz sayesinde, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşmış olduğunuz problemler Xiaomi teknisyenlerimiz tarafınca çözülür.

Xiaomi Mi 5S Plus Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Xiaomi Mi 5S Plus ekranı bozulduğunda, sorulan ilk sual Xiaomi Mi 5s Plus ekranı güvence hizmetini kırıyor mu?. Tüm telefon üreticileri için, ekran kırılması, ön cam çatlaması, darbe ve sıvı teması sebebiyle ekran arızası tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilir güvence kapsamı dışındadır.

Eğer Sigorta ve sigorta sözleşmesi var ise aletiniz olsun, bir ekran kırılma fıkra var ise, sigorta şirketi ücretsiz olarak ekranı değiştirebilirsiniz lütfen ihmal etmeyin. Bu nedenle, bir kasko varsa, şirketle iletişime geçmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın