Xiaomi Mi 5S Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Xiaomi Mi 5S Ekran Değişimi fiyatı 560 TL’dir. Ekran onarımı, orijinal ekran kullanarak uzman ve deneyimli xiaomi teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir. Ekran değiştirme süresi teknik servisimizde 1 saat ve 2 taraflı kargo teslimat hizmeti kullanılıyorsa 3 (üç) iş günüdür. Değişiklikten sonra, bilgileriniz asla silinmez ve telefon performansında bir değişim yoktur.

Ekran değiştirildikten sonra, aletiniz 6 ay boyunca Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilecektir.

Xiaomi Mi 5S Ekran Değişimi

Xiaomi Mi5 ekranı kırılırsa, ön cam kırılır, dokunmatik etkinin bir sonucu olarak basmaz yada görüntü görüntülenmez, ekran değiştirilmelidir. Ekranı değiştirirken aşağıdaki öğelere dikkat etmek çok önemlidir.

  • Ekran değişiklik yapma uzman ve deneyimli xiaomi teknisyenleri tarafından yapılmalıdır,
  • Teknik servis odası tüm gereksinimleri karşılamalıdır,
  • Kullanılan ekran orijinal olmalıdır,
  • Ekranın onarılmasından 1 ay sonra teknik servis garantisi sunabilmelidir.
  • Cep Hastanesi, Türkiye rekorunu elinde tutan döviz ekranıyla bir oldukça ayrıcalığın yanı sıra yukarıdaki malzemelerle size teknik bir hizmet sunuyor.

Ekran değiştirme kaydı, xiaomi Teknik Youtube kanalınızdaki videolarımız ve paylaşılan fotoğraflarımız tarafınca kanıtlanmıştır.

Xiaomi Mi 5S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Xiaomi Mi 5s ekran değiştirme 560 TL aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garantilidir. Ekran değişiklik yapma, uzman ve deneyimli xiaomi teknisyenlerimiz tarafınca, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve aletinize özgü ekipmanı kullanarak 7/24 güvenlik önlemleri ile donatılmıştır.

  • Xiaomi Mi 5S ekranını değiştirirken, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
  • Ekran değiştikten sonra, telefonunuz araştırma için size sunulmaktadır. Herhangi bir anlaşmazlık yada tereddüt durumunda, iadeler yapılır.
  • Cihazınızı inceledikten sonrasında onayınızı verirseniz, Cep Hastanesi imza ve Damga ile teknik servis güvence kartınız 6 ay boyunca hazırlanır.
  • Güvence kartınız sayesinde, garanti süresi süresince ekranla ilgili en ufak bir mesele bile anında çözülür.
  • Xiaomi Mi 5S ekranı değiştikten sonra bilgileriniz asla silinmeyecek.

Teknik servisimize geldiğinizde ekran değiştirme süresi 1 saattir. 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlandığınızda, bu süre yalnız 3 (üç) iş günüdür. Aşağıda bizim adres ve nakliye detayları.

Xiaomi Mi 5S Ekran Kırıldıysa Garantiye Girer Mi

Xiaomi Mi 5s ekranı bozulduğunda, ilk soru xiaomi Mi 5s ekranı garanti hizmetini geçiyor mu? . Tüm telefon üreticileri için, ekran kırılması, ön cam çatlaması, darbe ve sıvı teması sebebiyle ekran arızası tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilir garanti kapsamı dışındadır.

Eğer Sigorta ve sigorta sözleşmesi kırılma fıkra fıkra varsa aletinızı aldığınızda, sigorta şirketi ücretsiz olarak ekranı değiştirebilirsiniz ihmal etmeyin. Bu nedenle, bir kasko var ise, şirketle iletişime geçmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın