Xiaomi Mi 5 Pro Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Xiaomi Mi 5 Pro Ekran Değişimi yapma fiyatı 349 TL’dir. Ekran onarım aletinize özgü ekipman kullanarak uzman ve deneyimli xiaomi teknisyenleri tarafınca gerçekleştirilir. Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Ekran değiştirme süresi hizmetimizde 1 saattir 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti 1 saattir.

Telefonunuz ne olursa olsun 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde, ekran ile karşılaştığınız kullanıcı hatası haricinde her türlü problem ücretsiz olarak çözülebilir.

Mi 5 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

Kırık ekran ile teknik servisimize getirilen cihazınız, müşteri temsilcilerimiz tarafınca teknik servis odamıza götürülür. Teknik servisimizdeki ilk işlem ücretsiz arıza tespitidir. Arıza tespitinden sonra kırık ekran özel ekipman kullanarak cihazınızdan kaldırılır.

  • Ekran değiştirme süresi 30 dakika bizim teknik servis ve 3 (üç) iş günü bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullandığınızda.
  • Bilgileriniz (kişiler, notlar, uygulama, oyunlar, müzik, video vb.)) değişiklikten sonra silinmez.
  • Telefonunuzu dilediğiniz kadar kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir şüphe durumunda bir geri ödeme olacaktır.
  • 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı hazırlanmış olur.
  • Güvence kartınız yardımıyla en küçük bir mesele bile ücretsiz olarak çözülür.

Cihaz performansını artırmak için telefonda biriken kir, toz ve benzeri parçacıklar temizlenir. Orijinal xiaomi Mi 5 Pro ekran demonte ekran ile değiştirilir. Telefonunuz daha sonra uygulaman kontrol onaylama formunu geçer. Son olarak, alan kişi temsilcilerimiz tarafınca takdirinize sunulur.

Xiaomi Mi 5 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 5 Pro Ekran Değişimi, ön cam kırılır, touchpad etkinin bir sonucu olarak basmaz veya görüntü görüntülenmez, ekran değiştirilmelidir. Ekranı değiştirirken aşağıdaki öğelere dikkat etmek çok önemlidir.

  • Ekran değişiklik yapma nitelikli ve deneyimli Telefon onarım teknisyenleri tarafınca yapılmalıdır ,
  • Teknik servis odası tüm gereksinimleri karşılamalıdır,
  • Kullanılan ekran orijinal olmalıdır,
  • Ekranın onarılmasından 1 ay sonrasında teknik servis garantisi sunabilmelidir.

Telefon tamiri, Türkiye rekorunu elinde tutan ekran karşılığında bir oldukça ayrıcalığa haiz ve hem de yukarıdaki malzemelerle size teknik bir hizmet sunuyor. Bizim ekran değiştirme kayıt teknik Youtube kanalında bizim videolar ve paylaşılan fotoğraflar ile kanıtlanmıştır.

Xiaomi Mi 5 Pro Ekranım Kırıldı Garantiye Girer Mi

Telefon onarımı Xiaomi Mi 5 Pro ekranı kırıldığında, sorulan ilk soru telefon onarımı xiaomi Mi 5 Pro ekranı kırıldı, garanti hizmetinin maliyetini kapsıyor mu?. Tüm telefon üreticileri için, ekran kırılması, ön cam çatlaması, darbe ve sıvı teması sebebiyle ekran arızası tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilir garanti kapsamı dışındadır.

Eğer Sigorta ve sigorta sözleşmesi varsa aletinızı olsun, bir ekran kırılma fıkra varsa, sigorta şirketi ücretsiz olarak ekranı değiştirebilirsiniz lütfen unutmayın. Bu nedenle, bir kaskınız varsa, şirketle mesajşime geçmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın