Xiaomi Mi 4c Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Xiaomi Mi 4c Ekran Değişimi 6 aylık garanti ile 390 TL’dir. Çift taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlanırsanız, 3 (iş) gün içinde sağladığınız adrese teslim edileceksiniz. Cihazınızın onarımı tamamen deneyimli ve ustalaşmış teknisyenler tarafınca yapılır. Tüm ürünleri kullanılan ekran değişiklik yapma (dahili ekran + cam + touchpad + dış panel) tüm orijinal.
Xiaomi Mi 4C ekran değişiminden sonra, telefonun performansı, ekran çözünürlüğü, dokunmatik hassasiyet, ekran parlaklığı, kullanım hızı, problem yok ve informasyon yok (uygulamalar, kişiler, fotoğraflar, videolar, Notlar, vb.).) silinir. Cihazınız Cep Hastanesi tarafınca imzalanmış ve damgalı garanti Belgesi ile onarım sonrası 6 ay süresince size teslim edilecektir.

Xiaomi Mi 4c Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

Ekran değiştikten sonra, aletinızın performansında bir azalma olmayacaktır. Aygıt, kullanıcı hataları (sıvı teması, darbe sebebiyle kırılma vb.) hariç, Cep Hastanesi ile 6 ay süresince imzalı ve damgalı bir belge ile güvence edilir.) ekran değiştirildikten sonra.

  • Cihazdaki onarım uygulamalarından sonrasında fotoğraflar kişileri vb.Notlar. asla bir veri silinir veya kaybolur.
  • Cihazınız Cep Hastanesi ile 6 ay garantilidir. İmzalı ve damgalı güvence belgeniz aletinızla beraber hazırlanır ve teslim edilir.
  • Onarımdan sonrasında cihazla ilgili bir problem bulursanız, garanti belgeniz sayesinde ücretsiz parça değişimi yapılacaktır ve paranız iade edilecektir.
  • Ekran değişiminden sonra, telefonun performansında, Ekran Çözünürlüğünde, parlaklıkta, hızda, dokunma hassasiyetinde bir değişiklik yoktur.
  • Onarım süresi, şubemize geldiğinizde 1 saattir ve her iki tarafta ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlanmayı seçerseniz, 3 (üç) iş günü içinde sipariş adresinize teslim edilir.
  • Onarımdan sonra, arzu ettiğiniz kadar inceleyebilir ve memnun değilseniz geri ödeme talep edebilirsiniz

Aletiniz en kısa sürede geldiğinde uzman arıza tespit ekipleri tarafından denetim edilir ve daha sonra tamamen statik elektrikten ücretsiz, uzman teknisyenlerimiz tarafınca sterilize edilir ve 24/7 güvenlik kamerası ile izlenir teknik servis odasında yapılır.

Ne Olunca Ekran Değişimi Gerekmektedir

Xiaomi Mi 4c ekranı kırılırsa, ön cam kırılır, dokunmatik etkinin bir sonucu olarak basmaz yada görüntü görüntülenmez, ekran değiştirilmelidir. Ekranı değiştirirken aşağıdaki öğelere dikkat etmek çok önemlidir. Ekranın değiştirilmesinin bir tek deneyimli bir teknik servis elemanı tarafınca yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Xiaomi Mi 4c ekran değiştirmede kullanılan ekran orijinal olmalı ve ekran onarımından sonrasında teknik servis garantisi sağlanmalıdır.

Xiaomi Mi 4c Ekran Değişimi Süresi

Ekran değişiklik yapma süresi marka ve modele göre farklılık gösterir. Genel olarak, yaklaşık 30-90 dakika içinde onarım edilir. Hızlı ve acil prosedürlerde bir problem olduğunu lütfen unutmayın. Bunun sebebi, cihazın ve kullanılacak parçaların ekranı değiştirmeden önce tam olarak kontrol edilmemesidir. Bu nedenle, sağladığımız zamanlar marka modeline göre değişiklik gösterir. Yurtiçi Kargo ile yaptığımız anlaşmayla il dışından veya gemiden çıkmamanız halinde teknik servisimize ulaşabilirsiniz. Kargo ile yapılan gönderileriniz servisimize ulaştıkları gün işlenir ve onarılır ve iade edilir. Vakit bulunduğunuz yere bağlıdır. çoğu zaman gönderileri 3. Günde alıyoruz (Kargo nakliye sayfası)

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın