Xiaomi Mi 3 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Xiaomi Mi 3 Ekran Değişimi yapma fiyatı 380 TL ve ekran değişiklik yapma süresi 30 dakikadır. Bu süreç 2 taraflı ücretsiz kargo sevkiyat, 3 (üç) iş günü süre m hizmet kullanılır. Ekran değişiklik yapma için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Ekran değiştikten sonra bilgileriniz silinmeyecek ve telefon performansı değişmeyecek.

Xiaomi Mi 3 Ekran Değişimi ile 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı, ve böylece kullanıcı garanti süresi süresince, herhangi bir kullanıcı hatası hariç her türlü sorunları çözüldü ücretsiz.

Xiaomi Mi 3 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 3 ekranı kırıldığında, ekranın orijinal ürünü kullanarak ustalaşmış bir teknisyen tarafından değiştirilmesi gerekir. Ekranı değiştirirken, teknik servis odası gereksinimleri karşılamalıdır ve onarımdan sonrasında aletiniz teknik servis güvence kartı ile teslim edilmelidir.

  • Ekran değişiklik yapma için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
  • Xiaomi Mi 3 ekran değişiklik yapma süresi, teknik servisimiz ve 3 taraflı ücretsiz gönderim servisimiz kullanıldığında 3 (üç) iş günü söz mevzusu olduğunda 1 saattir.
  • Değişiklikten sonra bilgileriniz (kişiler, uygulamalar, fotoğraflar, videolar, Notlar vb.) silinmeyecektir.
  • Cihaz performansında değişim yok, yani dokunmatik hız / duyarlılık ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü.
  • Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilir, böylece kullanıcı hatası (ekran hasarı) haricinde yaşanmış olan herhangi bir teknik mesele ücretsiz olarak çözülür.

Teknik servisimizde xiaomi Mi3 ekran değişimi, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve aletinize özgü ekipmanı kullanarak 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulan teknik servis odamızda uzman ve deneyimli xiaomi teknisyenleri tarafınca gerçekleştirilir. Ekran değişiklik yapma fiyatı 380 TL.

Xiaomi Mi3 Ekran Değişimi Süresi

Ekran değişiklik yapma süresi marka ve modele göre farklılık gösterir. Genel olarak, yaklaşık 30-90 dakika içinde onarım edilir. Hızlı ve acil prosedürlerde bir problem olduğunu lütfen unutmayın. Bunun sebebi, cihazın ve kullanılacak parçaların ekranı değiştirmeden önce tam olarak kontrol edilmemesidir. Bu nedenle, sağladığımız zamanlar marka modeline göre değişiklik gösterir. Yurtiçi Kargo ile yaptığımız anlaşmayla il dışından veya gemiden çıkmamanız halinde teknik servisimize ulaşabilirsiniz. Kargo ile yapılan gönderileriniz servisimize ulaştıkları gün işlenir ve onarılır ve iade edilir. Vakit bulunduğunuz yere bağlıdır. çoğu zaman gönderileri 3. Günde alıyoruz (Kargo nakliye sayfası)

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın