Turkcell T70 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Turkcell T70 Ekran Değişimi yere düşmesi sonucu kırılmış, üzerine baskı uygulanması sebebiyle ön camı kırılmış, darbeye bağlı olarak dokunmanın bir kısmı yada tamamı basılmamışsa yada görüntü ekrana gelmezse, tam tek parça, dahili ekran + ön cam + dokunmatik ekran + harici açık oturum değişiminden oluşan orijinal ekran gereklidir.

Turkcell T70 ekran değiştirme fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com Teknik servis garantisi ile 349 TL. Ekran değiştirme uzmanı, deneyimli ve aynı zamanda Türkiye Turkcell rekorunda ekran değişikliklerine haiz teknisyenlerimiz tarafından özel ekipman kullanılarak yapılır. Ekran değiştirme süresi 1 saat eğer teknik servisimize gelirseniz, nakliye sağlandığında 3 (üç) iş günü. Nakliye harcamaları 2 taraflı EkranCamDegisimi.com gereğidir.

Turkcell t70 ekranı değiştikten sonra bilgileriniz silinmez. Telefonunuzun performansında herhangi bir değişim yoktur, yani kumaş hızı, dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığı. Turkcell T70 ekranı değiştikten sonra telefonunuz teknisyenlerimizin kontrol onaylama formunu geçer. Sonra yorum takdir sunulmaktadır. 6 ay sonrasında EkranCamDegisimi.com Teknik servis imzalı ve damgalı garanti kartı hazırlanmış olur. Güvence kartınız sayesinde en minik bir sorun bile anında çözülecektir.

Turkcell T70 Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman Tukcell teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, Turkcell T70 ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. Turkcell T70 ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • Turkcell T70 ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • Turkcell T70 ön camını onarım ederken, nitelikli Turkcell teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • Turkcell T70 cam değişiklik yapma için bir Turkcell ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
  • Turkcell T70 ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
  • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler Turkcell T70 ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

Turkcell T70 Ekran Değişimi Nasıldır ?

Değişim ve tamirat hizmeti veren teknik servisimizde Turkcell markasına ilişik tüm modellerin ekran değişimi itina ile yapılmaktadır. Teknik servisimizde ayrıa Turkcell dışında diğer markaların da ekran değişimi yapılmaktadır. Teknik servis hizmetlerimizin verildiği ortam statik elektrikten arındırılmıştır. Ayrıca steril bir ortam olduğundan Turkcell T70 ekran değişimi esnasında cihazın toz almasının önüne geçilmiş olunmaktadır. Ekran değişimi esnasında genel olarak ön cam, dış panel, dokunmatik yüzey ve iç ekranın değişmesi söz mevzusu olabilmektedir.

Teknik servisimizde değişecek parçalar tespit edilerek alan kişi ile paylaşılır. Değişim hizmeti sonrası müşteriye de kontrol ettirilen cihaz, güvence belgesi imzalanıp kaşelendikten sonra sahibine teslim edilir. Güvence süresinin sona ermesi ile müşterilerimizi gene yalnız bırakmıyor, makul işçilik ücretleriyle hizmet veriyoruz. Ekran değişiminin yanı sıra farklı marka ve modellere ilişik yazılım bilgisine de haiz olan teknik servisimiz, kaliteli işçilik ve makul tamirat bedelleri ile müşteriler tarafından tercih edilen bir teknik servistir.

Turkcell T70 Cihazınız Uzman personelimiz sayesinde tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Firmamız 12 senedir bakım, onarım ve değişimi hizmetleri vermektedir. Değişiklik sırasında kullanılan parçalar %100 orijinaldir. Kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunan firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti için temiz ve titiz bir ustalıkla çalışmaktadır. Değişiklik sırasında telefonun LCD ekranı işlem görmediği için renk ve parlaklık kalitesinde herhangi bir problem olmaz.

Turkcell T70 Ekranı Kırıldı güvence Kapsamına Girer Mi?

Teknik servisimiz aranılarak veya yorum yazılarak en çok sorulan sorulardan bir tanesi Turkcell T70 ekranım kırıldı güvence kapsamı dahilinde değişim işlemi gerçekleştirilir mi sorusu olmaktadır. Öncelikle bilmenizi isteriz ki ekran kırılması, ön cam çatlaması, cihazın darbe alması sonucu hasar görmesi ve sıvı teması tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilmiş olduğu için telefon üreticileri tarafınca garanti kapsamı haricinde bırakılmaktadır.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak gene belirtmek isteriz ki, aletinizi almış olduğunız sırada kaskosunu yaptırdı iseniz ne olursa olsun kasko firmanız ile mesajşime geçiniz. Kasko sözleşmesi dahilinde ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yahut cep telefonu tamiri yapılmasını sağlayabilirsiniz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın