Turkcell T60 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Turkcell T60 Ekran Değişimi yapma fiyatı EkranCamDegisimi.com 6 aylık teknik servis garantisi ile imzalanmış ve damgalanmış 349 TL’dir. Telefonunuzun ekran kırık ise, ön cam kırık, ekran ölü pixel veya yatay çizgiler, veya ekran iç ekran tam tek parça sonları bir sonucu olarak görünmüyorsa, yani iç ekran + ön cam + dokunmatik ekran + orijinal ekran değiştirme oluşan harici açık oturum gereklidir. Teknik servisimizde, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik önlemleri ile kontrol altında tutulan teknik servis odamızda uzman ve deneyimli TURKCELL teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlarla ekran değişiklik yapma yapılmaktadır.

Turkcell T60 ekran değiştirme süresi 1 saat, tek taraflı EkranCamDegisimi.com Bizim hizmet yararlanmıştır var ise ücretsiz kargo tüm Türkiye tarafından bir araya geldi üç (3) iş günü. Ekranı değiştirdikten sonrasında, bilgileriniz asla silinmeyecek ve telefonunuzun performansında herhangi bir değişim olmayacak, şu demek oluyor ki dokunmatik hız, dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığı. Ekran değiştirildikten sonra, ekranın kırılmasını veya ön camı yine kırılmasını önlemek için kırılmaz cam koruyucu hediyenizi ücretsiz olarak alacaksınız. Cihazınız 6 aylık güvence ile birlikte gelir.

Turkcell T60 Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman Tukcell teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, Turkcell T60 ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. Turkcell T60 ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • Turkcell T60 ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • Turkcell T60 ön camını onarım ederken, nitelikli Turkcell teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • Turkcell T60 cam değişiklik yapma için bir Turkcell ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
  • Turkcell T60 ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
  • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler Turkcell T60 ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

Turkcell T60 Ekran Değişimi Nasıldır ?

Teknik ofisimiz bu şartları elde eden bir servis olarak orijinal parçalar kullanarak hizmet sağlamaktayız. Vaktinde teslimat ve hesaplı işçilik parolası ile çalışan teknik servisimiz, Turkcell’in tüm modellerinin teknik verilerine hakimdir. Yazılım güncellemesinden ana kart tamirine, soket arızasından kasa değişimine kadar bir çok marka ve modelin teknik servisiyiz. Servisimizce hasarın / arızanın boyutuna göre Turkcell T60 ekran değişimi kapsamında iç ekran, ön cam, dokunmatik ekran ile dış panel değişimi yapılmakta ve yapılan testlerle kullanıcı memnuniyeti sağlanmaktadır.

Teslim öncesi garanti belgesi düzenlenip, imzalanıp kaşelenir. Güvence süresince ve güvence sonrasında müşterilerimizin yanındayız. Teknik servisimizde Turkcell markasına ilişkin tüm modellerin ekran değişimi, yazılım güncellemesi, soket tamiri, ana kart arızası ve benzeri problemler giderilmektedir. Teknik servis olarak kaliteli işçilik hizmetini müşterilerimize hesaplı tamirat ücretiyle sağlıyoruz.

TURKCELL T60 Ekran Nasıl Değiştirilir

Turkcell T60 telefonunuz bozuldu ve ekran teknisyenlerimiz tarafından incelendi. Peşinden, ekran değiştirme aşamalarına geçmek için teknik servis odasına alınır. Kırık ekran tamamen telefonunuzdan ayrılır. Bu aşamada, cihazınıza özgü ekipman kullanılır. Sonra toz, kir ve telefonunuzda biriken diğer parçacıklar performansını artırmak için kaldırılır. Hatta tüm anahtar işlemleri kilidi değildir. Turkcell T60 ekran ile imal vakum aletinize bağlı. Daha sonra uzman TURKCELL teknisyenlerimiz tüm testleri birer birer geçmektedir. Testleri başarıyla geçen cihazınız müşteri temsilcilerimize iletilecektir.

Turkcell T60 ekran değişiklik yapma işleminden sonrasında, satın alan temsilcilerimiz telefonunuzu gözden geçirmek amacıyla size sunarlar. Bu aşamada, cihazınızı arzu ettiğiniz kadar inceleyebilir ve tüm testleri gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir ihtilaf veya tereddüt iadesi hakkına sahiptir. 6 ay sonra EkranCamDegisimi.com imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı hazırlanır. Garanti kartınız sayesinde, ekranınızla ilgili en ufak bir mesele bile teknik servisimiz tarafınca çözülür.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın