Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor, Telefonların teknik problemlerindan bir diğeri de, telefon düştüğünde veya darbe almış olduğunda, telefondan ses gelmemesi veya sesin cızırtılı gelmesi sorunudur. Bu konuda teknik servisimize gelen kişiler, aynı şikayetlerde bulunmaktadır. Telefon hasar görmüş olduğunde, İlk olarak hoparlör soketinin zarar gördüğü akla gelmelidir. Teknik servisimiz telefonun ses arızasının nedenini bulmak için sizlere lüzumlu soruları sormuş olacaktır. Telefon yere düştü yada darbe aldıysa, soketin çıkmış veya kırılmış olma ihtimali düşünülerek, yenisi ile değiştirilmektedir. Bir diğer ses gelmeme sorunu ise, telefonunuzu düşürmediğiniz biçimde durduk yere ortaya çıkan bir sorunsa, hoparlörün içerisine giren toz, kir veya nemden kaynaklı sorunlardan şüphelenilmelidir. Telefon servisimize uğrayarak, telefon hoparlörünün Temizliğinin uzman personellerimiz tarafından yapılması gerekmektedir. Hoparlör temizliğinin yapılmasına rağmen ses hala cızırtılı ve az geliyorsa, hoparlör soketini değiştirerek, telefonunuzu sorunsuzca teslim ediyoruz.

Teknik Servis Hizmetimizle satın alan Memnuniyeti Sağlıyoruz

Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor yada cızırtılı ses geliyor olabilir. Böyle durumlarda, kendi başınıza hoparlör temizliği yapmaya kalkmayın. Çünkü hoparlörün temizliğinin uzman kişiler tarafınca ustalaşmış cihazlarla yapılması gerekmektedir. Özellikle nemden veya sıvı alımından kaynaklı olarak ses problemi çıkan telefonun, oksitlenme yaşamış olma ihtimaline karşı lüzumlu cihazlar kullanılarak, bakım işlemleri yapılmaktadır. Teknisyenlerimizden yardım alarak, telefonunuzun lüzumlu bakımını yapmış oldurmalısınız. Hoparlör soket değişimi hassasiyet gerektiren bir iştir. Profesyonel ekibimiz ile hoparlör soket değişimini yaparak, sorunsuz ve çalışır vaziyette telefonunuzu teslim ediyoruz. Kısa sürede değişim yapılarak, en hızlı ve kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız. Hoparlör soket değişiklik fiyatları ise, telefonunuzun marka ve modeline nazaran değişim göstermektedir. Telefonunuzun marka ve modeline uygun hoparlör soket değişimi, teknisyenlerimiz tarafınca sizlere informasyon verildikten sonra uygulanmaktadır. Telefonunuzun temel problemi ve çözümü hakkında tüm bilgiler teknisyenlerimiz tarafınca sizlere verilmektedir.

Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor Sorununa Kaliteli Hizmet Veriyoruz

Her telefonda karşılaşılabilecek sorunlardan birisi, telefon hoparlöründen ses gelmemesidir. İstemeden telefonunuz düşebilir yada darbe alabilir. İlk anda telefonunuzun hoparlör problemininin nedenini çözemeyebilirsiniz. Telefonunuz normal şekilde açılır fakat ses cızırtılı yada hiç gelmeye adım atar. Teknik servisimize ulaştırdığınızda, telefonun hasardan kaynaklı hoparlör soketinin değişmesi gerektiği anlaşılır. Bu konuda işinde uzman ekibimiz kısa sürede soruna çözüm bularak, satın alan memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır. Bir öteki konum da hoparlörün nemlenmesi veya sıvı ile teması sonucu ses gelmemesidir. Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor Teknisyenlerimiz, hassas cihazlarla telefonunuzu temizleyerek, çalışır vaziyette siz değerli üyelerimizin hizmetine sunmaktadır. Telefonunuzun bakım ve onarım hizmetlerini en iyi şekilde almak için servisimize ulaşabilirsiniz.

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın