Telefonumun Arka Kamerası Çalışmıyor

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Telefonumun Arka Kamerası Çalışmıyor , Akıllı telefonlarla alakadar ortak sorunlardan biri, geri kameranın çalışmamasıdır. Bu sorunun 2 nedeni olabilir. Birincisi yazılım, ikincisi donanım. Yazılım problemlerinde sıklıkla kullanılan rastgele bir uygulama, kameranın çalışmasını engeller. Kamera bir güncelleme sebebiyle açılmıyor.Donanım sorunları vaziyetinde Kamera değişimi gereklidir.

Arka Kamera Sorunu Çözümü

Arka kameranın çalışmamasının nedenlerinden biri, kameranın kamerasından bir vuruş sonucu olarak kamera soketine veya merceğe ziyan verebilir. Biricik çözüm kamerayı değiştirmektir. Bu olduğunda, ya kamera tamamiyle Kara bir imaj verir, ya kamera kamerayı çalıştıramaz Veyahutkameraçekilsedahifotoğraf çekilir.Kamera konektörüne rastgele bir tesir, hasar veya kimi hasarlar kameranın çalışmasına müdahale edebilir. Bu makalede, donanım sorunlarına analiz eder sizinle paylaşılacaktır.

Arka Kamera Değişimi

Arka kamera, uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza ezilet ekipmanı kullanarak akıllı telefonlarda değiştirilir. Kameranın değiştirildiği teknik servis odası tamamiyle sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla beraber, 7/24 Güvenlik kamerası ile Denetim altında tutulur.

  1. Bizim teknik servis ve 3 (üç) Amel günü geldiğinde kamera değişim süresi 30 dakikadır bizim ücretsiz 2-way nakliye hizmeti kullandığınızda.
  2. Özgün Ürün kamera değiştirme için kullanılır.
  3. Değişiklikten sonra cihazda bulunan profil silinmez.
  4. Kamera Cazibe kalitesi Özgün güne geri döner.

Cep Telefonu Kamera Değişimleri İçin Tıklayınız.

Akıllı telefon geri kamera değiştirdikten sonra, cihazınız 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı ile sana teslim edilir. güvence kartı sayesinde, kamera konusunda kullanıcı hatası dışında karşılaşılan rastgele bir teknik Mesele ücretsiz olarak çözüldü.

Arka Kamera Değişim Fiyatları

Telefon arka kamera değişim fiyatları kullanmakta olduğunuz cihazın marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak hemen aşağıda bulunan fiyat tablosu aracılığı ile iPhone arka kamera değişim fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

iPhone 6 Arka Kamera: 120 ₺

iPhone 7 Arka Kamera: 250 ₺

iPhone 7 Plus Arka Kamera: 450 ₺

iPhone X Arka Kamera: 850 ₺

Samsung Galaxy Note 4 Arka Kamera: 150 ₺

Xiaomi Redmi 4 Arka Kamera: 150 ₺

Sony Xperia Arka Kamera: 75 ₺

Asus Zenfone 5 Arka Kamera: 120 ₺

Huawei P10 Lite Arka Kamera: 120 ₺

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın