Telefonum Yere Düştü Açılmıyor ise Burayı İnceleyin

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Telefonum Yere Düştü Açılmıyor, Akıllı ve dokunmatik telefonlar yere düştüğünde veya bir yere çarptığında, ilk önce hasar gören yeri ekran kısmıdır. Ekrandaki çatlama veya çizilme durumunda kimiz zaman telefonda lekelenme gibi bir sorun ortaya çıkarken, kimi zamanda hasarın şiddetine göre, ekrana görüntü gelmeyebilir. Ekran çatlaması dediğimiz, aslında iç ekranın çatlamasıdır. Ön cam ve ekran birleşik olarak üretilmediğinden, herhangi bir çatlama veya hasarda, ekran ve cam değişimi yapılmaktadır. Telefon yere düştükten sonra açılmaması da ekrana görüntü gelmemesi demektir. Eğer denemenizde başarısız oluyorsanız, teknik servis dilinde, ana kartın zarar görmüş olmasından kaynaklandığı söylenebilir. Bu konuda servisimize ulaşarak, telefonunuzun açılmama nedenlerine çözüm bulmaktayız.

Hasar Gören Telefonunuzu Kısa Sürede Eski Haline Getiriyoruz

Telefonum Yere Düştü Açılmıyor , ekranda çatlak veya mürekkep lekesi gibi bir görüntüyle karşılaşırsanız, ekranın değişmesi gerektiğini anlayabilirsiniz. Telefonunuzun ekran değişimi yapılmazsa, zamanla ekrandaki dokunmatik kısmı da çalışmayacaktır. Servise gelen bazı şikâyetlerde, ekran görüntüsü gelmeyen telefonun, sesinde herhangi bir sorunla karşılaşılmamaktadır. Bu şikâyetlerde, sorun sadece ekrandan kaynaklandığından, orijinal ekran değişimi yapılarak, sorun giderilmektedir. Telefondan ses ve görüntü gelmiyorsa, ana kart zarar görmüş olabileceğinden, telefonun servis tarafından açılarak, parçalarının incelenmesi gerekmektedir. Bu konuda servisimiz, hasar gören parçaları orijinal parçalar ile değiştirerek,  telefonunuzu eski haline getirmektedir. Servis hizmeti verirken, telefonunuzun garanti süresinin geçip geçmemesi dikkate alınmaktadır. En hızlı sürede ve kaliteli hizmet almak için servisimize uğrayın.

Telefonum Yere Düştü Açılmıyor ise Teknik Servisimize Getirin

İletişimde en büyük rolü bulunan cep telefonları, günümüzde çok sık kullanılmaktadır. Her çeşit ve model seçenekleriyle, hayatımızda yer almaktadır. Telefonum Yere Düştü Açılmıyor da belli bir kullanım ve hasar gördüğü dönemler bulunmaktadır. Bu konuda hizmet veren teknik servisler, her geçen gün yeni uygulama ve gelime sayesinde kendilerini yenileyerek, telefon sorunlarına çözüm bulmaya çalışmaktadır. Telefonunu yere düşürerek, ekranın hasar görmesine neden olan birçok kişi bulunmaktadır. Yere düşen telefona bazen görüntü gelmeyebilir veya telefon hiç açılmayabilir. Bu durumda hiç telaş etmeden, teknik servisimize ulaşarak yardım alabilirsiniz. İnsanların en tedirgin oldukları durumlardan biri de telefon içerisinde yer alan bilgilerinin silinmesidir. Telefonun ekran ve camı kırığı yüzünden görüntü gelmeyebilir. Ekran değişimi yapılarak ve telefonunuzun düşmeden kaynaklı hasar görmüş parçaları değiştirilerek, eski haline getirilmektedir. Teknik servisimiz, garanti kapsamına göre size en uygun hizmeti vermektedir. Telefonun hasar gören parçaları, orijinal parçalar yerleştirilerek, tamir edilmektedir.

ekran değişimi için

https://www.cephastanesi.org/iphone-servisi/iphone-6-ekran-cam-degisimi/

batarya değişimi için

https://www.cephastanesi.org/urun/iphone-5-batarya-degisimi

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın