Telefon Ekranda Mor Leke

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Telefon Ekranda Mor Leke iPhone ve başka akıllı telefonlarınızı yere düşürdüğünüzde veya Katı bir yere çarptığında telefon şiddetli bir darbeye maruz kalırsa ekranında birkaç dakika içerisinde Kara, mavi Veyahut mor lekeler çıkmaya başlayabiliyor. Kısa vakit içerisinde bu lekeler bütün ekrana yayılabilmektedir. İphone ekranınızda Kara veya mor lekeler açığa çıkmasının nedenleri umumi olarak şu şekildedir:

  • Akıllı cihazınız üzerine uyguladığınız aşırı baskı,
  • Akıllı cihazınızın şişen bataryasına bağlı telefon ekranı üzerine baskı oluşturması,
  • Telefonunuzun aşırı ısınmasına Karşın kullanımına hale sürek edilmesi,
  • Telefon ekranını Katı bir zemine çarpmak gibi nedenler kafa göstermektedir.

Telefon Ekranda Mor Leke, mürekkep akması olarak da adlandırılmaktadır. Akıllı telefonlarda çatlama veya kırılma sonucu Dahil ekranda açığa çıkan bir durumdur. İç ekranda kırılma veya çatlama oluştuğunda telefonun Dahil ekranında yer Meydan pikseller kırılır ve ekranın bir bölümünde veya tamamında mor lekeler açığa Menfaat. şayet telefonunuzun ekranında mor lekeler varsa bu durumun Biricik hal çaresi ekran değişimidir. Zamanla koyu mavi, Kara veya mor şeklinde ki bu lekeler bütün ekranı kaplayarak ekranda ki görüntünün yok olmasına sebep olur. özdeş vakitte dokunmatik alanınız çalışamaz hale gelir.

Telefon Ekranda Mor Leke Çözümü

Akıllı telefonların ekranlarında açığa çıkan Kara veya mor lekelerin Biricik hal çaresi ekran değişiminin yapılmasıdır. şayet akıllı telefonunuzun ekranında mor leke varsa ve telefonunuzu etken olarak kullanamıyorsanız, telefonunuzun ekran değişimi güvence kapsamı dışında kaldıysa telefonunuzu firmamıza getirerek ekran değişiminin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız, tamir- bakım- tamir ve teknik servis konularında alanında uzman teknisyenlerimiz ile çalışarak akıllı cihazlarınıza değin, üzerine bütün işlemleri kısa müddette yapmaktadır.

Telefon Ekranda Mor Leke, Şunu bilmelisiniz ki telefon çarpması, telefonun düşmesi veya kırılması gibi durumlar neticesinde meydana gelen mürekkep dağılması güvence kapsamına girmemektedir. Buna bağlı olarak telefonunuzu henüz önceki fonksiyonuna döndürmek için ekran değişimi yaptırmanız ve bunu da bizzat imkanlarınızı kullanarak halletmeniz gerekmektedir. Konuyla alakalı olarak sizlere en iyi şekilde yardım sağlayacak olan firmamız ile iletişime geçerek firmamız çalışanlarından destek alabilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli olan teknisyenlerimiz tarafından akıllı telefonlarınızın tamiri telefonunuza Hususi alet ve ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Ne Kadar Sürede Tamir Edilir ?

Teknisyenlerimiz akıllı cihazınızın ekran değişimini maksimum 60 dakika içerisinde tamamlayarak Lüzumlu kontrolleri sağladıktan sonra sizlere teslim etmektedir. Akıllı cihazlarınız ile alakalı güvence kapsamı dışında yer Meydan sorunlarınızı çözme ile alakadar alanında uzman bir firma ile çalışmak sizin açınızdan çok ehemmiyetlidir. Akıllı cihazınızın değişecek Özgün parçalarının adına tekrardan Özgün parçalarının takılması, dokunmatik alanın ve telefonunuzun henüz önceki performansını göstermesi açısından yetkili servisimiz ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Telefon Ekranda Mor Leke, Akıllı telefonlarınızın ekranında açığa çıkan mor leke mürekkep dağılması sonucu belirmişse bilmeniz şart olan bir şey Mevcut ki ağırbaşlı bir Mesele ile karşı karşıyasınız. Evvela mor lekenin nasıl oluştuğuna değin, üzerine yanıt aramanız gereklidir. Kendinize bu vaziyet nasıl ortaya çıktı, telefonunuzun ekranı Katı bir zemine mi çarptı yoksa telefonunuz mu düştü gibi sorulara yanıt verebilirsiniz. Akıllı cihazınız bir yere çarptıysa ve Dahil ekranınız kırıldıysa buna bağlı olarak mürekkep dağılması meydana gelir ve bu vaziyet karşısında telefonunuzu etken olarak kullanamazsınız. Konu ile alakalı yardım almak ve kısa müddette çözüme kavuşturmak için firmamız ile iletişime geçmeniz kifayet olacaktır. Firmamız tamamiyle Özgün parçalar kullanarak telefonunuzun tamir ve bakımını çok Müsait fiyatlara yapmaktadır. Bunun yanı Dizi işçiliğe ve parça değişimine değin, üzerine yaşayacağınız meseleler açısından 6 ay güvence vermektedir.

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın