Sony Xperia Z3 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Sony Xperia Z3 ekran değiştirme fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com teknolojisi ile teknik servis garantisi 330 TL’dir. Ekran onarımında kullanılan ürünlerimiz %100 orijinal veri seri numarasıdır. Uzman SONY teknisyenleri tarafınca bir ekran değişiklik yapma sonrasında, aletiniz araştırma için kullanılabilir olacak ve bunu sevmiyorum eğer para iade edilecektir.

Sony Xperia Z3 ekran tam tek parça panelin ekran değiştirme sırasında kullanılır. Yalnız ön cam değiştirme kesinlikle yasaktır. Telefonunuzun kırık ekran orijinal fabrikasyon vakum ekran ile değiştirilir, dokunmatik + ekran + dokunmatik + paneli.

Sony Xperia Z3 Ekran Değişimi Nasıldır ?

Ön camı çatlayan, ekranı kırılan yada bir şekilde hasar alan cihazın bir tek zarar gören kısmı değiştirilir. Camı çatlayan Sony Xperia Z3 telefonunuzu bize ulaştırarak onarım işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Şubemiz İstanbul Pendik’te yer almıştır. Uygun fiyata kaliteli hizmet sağlayan firmamız, müşterilerinin memnuniyeti için çalışmalarına devam etmektedir. Bakım, onarım ve değişim hizmeti veren firmamız tam 12 senedir bu sektörde bulunmaktadır.

Sony Xperia Z3 ekran değişimi için uygulanan işlemler sistemde kayıt altına alınır. Meydana getirilen onarım işlemi ondan sonra kullanılan parçanın 6 aylık garanti süresi bulunur. Cihazın arızası tespit edildikten sonrasında uygulanacak olan işlemler müşteriye aktarılır. Müşterinin durumu onaylaması üzerine aygıt bakım, onarım ve değişiklik işlemlerinden geçer. Cihazın sorunu tamamen çözüldükten sonrasında satın alan ile tekrar irtibata geçilir ve telefon sahibine ulaştırılır.

Sony Xperia Z3 Cihazınız Uzman personelimiz sayesinde tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Firmamız 12 senedir bakım, onarım ve değişimi hizmetleri vermektedir. Değişiklik sırasında kullanılan parçalar %100 orijinaldir. Kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunan firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti için temiz ve titiz bir ustalıkla çalışmaktadır. Değişiklik sırasında telefonun LCD ekranı işlem görmediği için renk ve parlaklık kalitesinde herhangi bir problem olmaz.

Sony Xperia Z3 Ekran Değişimi Süreçleri

Sony Xperia Z3 ekranı yere düşme, üzerine baskı uygulanması ve sert bir zemine çarpmasından dolayı kırılabilir. Bununla birlikte bir tek ön cam çatlayabilir, dokunmatik basmayabilir, iç ekranda yaşanan kırılmalardan dolayı ise ekrana hiç görüntü gelmeyebilir. Bazı durumlarda ise mor, sarı ve benzeri tonlarda ekranda renk değişimleri yaşanabilir.

Sizlerde yukarıda anlatılan sorunlardan herhangi biri ile karşı karşıya kalmış iseniz bilmeniz gerekir ki ekran değişimi yapılmalıdır. Ancak dikkat edilmelidir ki kullanılan ekran full tek parça yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşmalıdır. Peki Sony Xperia Z3 ekran değişimi nasıl yapılmalıdır ?

Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odasının gerekli koşulları sağlıyor olması gerekir. Tamamen sterilize edilmiş olmalı ve statik elektrikten arındırılmalıdır. Hem de 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmalıdır.
Sizler için kıymetli olan bilgiler ne olursa olsun silinmemelidir. Bazen bir anı ya da fotoğraf dahi telefondan çok daha çok manevi değere haiz olabilir.
Sony Xperia Z3 ekran değişimi mutlaka uzman ve tecrübeli Sony teknisyenleri tarafından, telefonunuza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır.
Ekran tamiri öncesinde kullanılan ekranı ekran değişimi sonrasında ise cep telefonunuzu arzu ettiğiniz kadar incelemenize izin verilmelidir.

En önemli mevzu ise telefonunuz 6 ay imzalı ve kaşeli teknik servis güvence kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir. Bu sayede, güvence süresi dahilinde yaşayacağınız en küçük bir mesele dahi anında çözüme kavuşturulmalıdır.
EkranCamDegisimi.com Türkiye’de ekran değişimi rekorunu elinde bulundurmaktadır. Yukarıda anlatmış olduğumuz 7 madde tüm hatları ile birlikte uygulanmaktadır. Derhal aşağıda bulunan iletişim adresleri ile beraber teknik servisimizle mesajşime geçebilir ve Sony Xperia Z3 ekran kırılması sorununun ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın