Sony Xperia Z2 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Sony Xperia Z2 Ekran Değişimi yapma fiyatı 299 TL. Tam bir iç ekran, ön cam, dokunmatik ekran ve dış kasadan oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Ekran değişiklik yapma ortalama 1 saat içinde deneyimli ve deneyimli SONY teknisyenleri tarafınca yapılır. Bu dönem 3 (üç) iş günü süre 2 (iki) taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullanılır. Bilgileriniz onarımdan sonra silinmeyecektir. Telefon sıfırlanmadı. Ekranın yine kırılmasını önlemek için kırılmaz cam koruyucunuz ekrana bağlanır.

Sonrasında Sony Xperia Z2 ekran değiştirme unuz, telefonunuz ile size teslim edilecektir 6 ay EkranCamDegisimi.com onaylı (imzalı & damgalı) teknik servis ekran güvence kartı. Bir garanti kartınız olması sebebiyle, garanti süresi süresince ekranla ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan teknik problemler Sony teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür. Telefonu ekran değişiminden sonra arzu ettiğiniz kadar araştırma ve tereddüt ederseniz geri ödeme alma hakkına sahipsiniz.

Sony Xperia Z2 Ekran Değişimi Nasıldır ?

Ön camı çatlayan, ekranı kırılan yada bir şekilde hasar alan cihazın bir tek zarar gören kısmı değiştirilir. Camı çatlayan Sony Xperia Z2 telefonunuzu bize ulaştırarak onarım işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Şubemiz İstanbul Pendik’te yer almıştır. Uygun fiyata kaliteli hizmet sağlayan firmamız, müşterilerinin memnuniyeti için çalışmalarına devam etmektedir. Bakım, onarım ve değişim hizmeti veren firmamız tam 12 senedir bu sektörde bulunmaktadır.

Sony Xperia Z2 ekran değişimi için uygulanan işlemler sistemde kayıt altına alınır. Meydana getirilen onarım işlemi ondan sonra kullanılan parçanın 6 aylık garanti süresi bulunur. Cihazın arızası tespit edildikten sonrasında uygulanacak olan işlemler müşteriye aktarılır. Müşterinin durumu onaylaması üzerine aygıt bakım, onarım ve değişiklik işlemlerinden geçer. Cihazın sorunu tamamen çözüldükten sonrasında satın alan ile tekrar irtibata geçilir ve telefon sahibine ulaştırılır.

Sony Xperia Z2 Cihazınız Uzman personelimiz sayesinde tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Firmamız 12 senedir bakım, onarım ve değişimi hizmetleri vermektedir. Değişiklik sırasında kullanılan parçalar %100 orijinaldir. Kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunan firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti için temiz ve titiz bir ustalıkla çalışmaktadır.

Sony Xperia Z2 ekranı bozuk, iyi mi değiştirilir?

Sony Xperia Z2 ekran kırık, cam kırık, bazı yada tüm dokunmatik alanı basın değil, eğer iç ekran kırılması oluştu, ekran değişiklik yapma statik elektrik tamamen ücretsizdir, periyodik sterilize, nezaret altında tutulur ile 7/24 güvenlik kameraları ve hem de aygıt teknik servis güvenliği için sigortalı olduğunu.

  • Dahili ekran + ön cam + Dokunmatik panel + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
  • Telefon ekran değişiminden önce ve sonra sıfırlanmaz. Bu şekilde, bilgileriniz asla silinmez.
  • Ekran performansında herhangi bir değişim yok, kısaca dokunmatik hız-hassasiyet ve ekran parlaklığı.
  • Teknik servisimiz, akıllı telefon ekran onarımlarında 16 yıllık deneyime haizdir.
  • Sony Xperia Z2 ekranı değiştikten sonrasında, ekran kalitesi orijinal satın alma gününe geri basar.
  • Ekran kırılması ve ön cam çatlama sorunlarını önlemek için telefonun ekranına ücretsiz olarak tamperli kırılmaz bir cam koruyucu takılır.
  • Telefonunuz mutlaka 6 ay EkranCamDegisimi.com onaylı ekran güvence kartı ile teslim edilir.

Garanti kartınızın mevcut olması sebebiyle, garanti süresi boyunca, kullanıcı hatası (ekran etkisi, kırılma, çatlama, sıvı temas benzer biçimde) dışında karşılaşılan teknik sorunlar SONY teknisyenlerimiz tarafınca ücretsiz olarak çözülür.

İşte dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan şeyler

1-telefonunuzu açtığınızda görüntü yoksa, ekranı değiştirmelisiniz.
2-telefonu açmış olduğunızda, sadece bir ekran varsa ön camı değiştirmeniz gerekir ve dokunmatik çalışıyor.

Tüm telefon markaları onarım ve servis için garanti altındadır. Mağazamıza gelirseniz, telefonunuzun arızasına ve modeline bağlı olarak arızalı cihazınızı 30 ila 60 dakika içinde onarıp teslim edeceğiz. İstanbul’da yaşıyorsanız, sadece işinizden dolayı gelemiyorsanız veya kırsalda yaşıyorsanız, arızalı telefonunuzu size en yakın nakliye şirketine teslim edin ve aynı gün tamir edip size geri göndeririz. (eğer iletişim numaranızı ve Kargo telefonunuzun başarısızlığını eklerseniz, daha hızlı ve daha hızlı işlemlerinizi yapmak için bizlere yardımcı olacaktır).

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın