Samsung S4 Ekran Fiyatları ?

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Samsung s4 ekran fiyatları, Samsung markasının üretmiş olduğu akıllı cep telefonları serisinden biri olan Samsung S4 akıllı cep telefonları 2013 yılında Türkiye’de satışa sunulmaya başlanmıştır. O günün şartları arasında oldukça iyi özelliklere sahip olan S4 cep telefonları donanımsal ve teknik özellikleri ile göz kamaştırmıştır. Samsung S4 Ekran Boyutu 5.0 İnç olmakla birlikte Ekran Çözünürlüğü 1080×1920 (FHD) Pixeldir. Ancak ekranında oluşan bazı problemlerden dolayı ekran değişimi yapılmak zorunda kalınan bazı durumlar olmaktadır.

Günümüzde de hala kullanılmaya devam eden S4 akıllı cep telefonlarının ekran değişimi, batarya girişi değişimi gibi bir çok teknik ve donanımsal problem çözüme ulaştırılmaktadır. Samsung s4 ekran fiyatları 150 Türk Lirası ile 290 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir.

S4 Cep Telefonunun Genel Özellikleri ?

Samsung s4 ekran fiyatları 370 saat kadar bekleme süresine sahip olan bataryaya sahip olmakla birlikte batarya değişimi yapılabildiğinden hiç şarjınız bitmeden cihazınızı kullanabilme özelliğine sahiptir. Önde ve arkada olmak üzere İki adet kamerası bulunmaktadır. Arka kamera 13 Mp, ön kamera ise 2 MP özelliğine sahiptir. Beyaz, kırmızı, mor, altın rengi, siyah, pembe ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır. Toza ve suya dayanıklılığı bulunmamaktadır.

Samsung s4 ekran fiyatları Teknik Servis Hizmetleri ?

S4 cep telefonunuzda meydana gelen her türlü arızanın giderilmesi için Samsung teknik servislerden yararlanabilirsiniz. Yedek parça kullanımı, cam, ekran değişimi, batarya değişimi, batarya girişi yerlerinin tamiratı, ekran ve ses ayarlarının yapılması gibi daha birçok teknik, donanımsal ve yazılımsal sorunları giderebilmektedir. Teknik servisler uygun fiyat garantisi ve ödeme kolaylıkları ile müşterilerine yardımcı olamaya çalışmaktadırlar. Özellikle ekran ya da cam değişimlerini 45 dakika ile 1 saat kadar kısa bir süre içinde yapabilmektedirler. Orijinal yedek parça kullanımı sayesinde cihazınızın ömrünü uzatabilir ve daha kaliteli bir şekilde kullanabilirsiniz.

S4 ekran fiyatları kullanılan malzemenin orijinal olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir. S4 ekran fiyatları yaklaşık olarak 150 TL’den başlamaktadır. Ancak orijinal ekran kullanımı yapıldığında bu fiyat 300 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Ayrıca internetten alabileceğiniz ekran ve tamir kitleri ile kendinizde bu işlemi yapabilirsiniz.

Samsung s4 Ekran Tamiri İçin Bağlantıya Tıklayınız

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın