Samsung Galaxy S6 Cam Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Samsung Galaxy S6 Cam Değişimi fiyatı 6 aylık EkranCamDegisimi.com teknik servis garantisi ile 250 TL’dir. Cam değişiklik yapma 1 saat içinde özel ekipman kullanarak uzman ve deneyimli Samsung teknisyenleri tarafınca yapılır.

Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim ücretsiz nakliye hizmeti. Cam değişiminden sonra telefondaki bilgiler asla silinmez. Ekran performansında değişiklik yok, şu demek oluyor ki dokunmatik hız / duyarlılık ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü.

Telefonunuz 6 ay EkranCamDegisimi.com imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı ile size teslim edilecektir. Bu şekilde, ön cam ile ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan her türlü teknik problem ücretsiz olarak çözülür. Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla S6 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

S6 Cam değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

Samsung Galaxy S6 Cam Değiştirme

Samsung Galaxy S6 cam değişiklik yapma fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com ile teknik servis garantisi 250 TL’dir. Ön cam değişiklik yapma süresi, teknik servisimiz ve 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullanıldığında 3 (üç) iş günü söz mevzusu olduğunda 1 saattir. Cam değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. 24/7 güvenlik kamerasıyla nezaret altında tutulduğu için sigortalıdır.

  • Samsung Galaxy S6 cam değişiklik yapma, uzman ve deneyimli Samsung teknisyenleri tarafınca özel Samsung ekipmanı kullanılarak yapılır.
  • Orijinal yapınış vakum ürün cam değişiklik yapma için kullanılır.
  • Telefondaki bilgiler asla silinmez, her şey olduğu benzer biçimde kalır.
  • Aletinizin ekran performansında herhangi bir değişim yoktur, yani dokunmatik hız / hassasiyet ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü.
  • Ön cam değiştirildikten sonra, telefonunuzu arzu ettiğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. Herhangi bir anlaşmazlık veya tereddüt iadesi hakkına haizdir.

Samsung Galaxy S6 kırık cam değişiklik yapma sonra 6 ay EkranCamDegisimi.com imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı hazırlanır. Garanti kartınız ve telefonunuz size teslim edilir. Bu şekilde, kullanıcı hatası dışındaki ön cam ile ilgili tüm problemler ücretsiz olarak çözülebilir.

Samsung Galaxy S6 Cam Değişimi Hangi Durumlarda Yapılabilir

Samsung Galaxy S6 camı değiştirilmeden önce telefonunuz belirli koşulları karşılamalıdır. Çünkü ekran bir iç ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden doğar. Ekran kırılırsa ve öteki ekran bileşenleri ön camın haricinde hasar görürse, tam ekran değişimi gereklidir. Şimdi, cam değişiminin yapılabileceği durumlarda yapılabilecek maddelere yazalım.

  • Dokunuş sorunsuz yazdırılmalıdır. Bu, tüm dokunmatik alanın çalışması gerektiği anlamına gelir.
  • Dahili ekranda kırılma olmamalıdır. Mürekkep sızıntısı, siyah noktalar, çatlaklar, paralel yatay çizgiler oluşmamalıdır.
  • Ekran muntazam görüntülenmelidir.

Telefonunuz yukarıdaki 3 koşyüce karşılıyorsa, yalnız ön cam değiştirilebilir. Aksi takdirde, tam bir ekran değiştirme gereklidir.

Samsung Galaxy S6 Cam Değişimi Hakkında Bilgi ;

Telefon onarımı için yapılan olan işlemler kayıt altına alınır. Arşivlenen tüm bilgiler güvence süresinin takibini de yapar. Camı çatlayan Samsung Galaxy S6 Cam Değişimi telefonunuzun ekran camı %100 orijinal parça ile onarılır. Parçanın orijinal seri numarası bulunmaktadır. Almış olduğunız hizmetin ve değişimi meydana getirilen parçanın 6 aylık güvence süresi bulunmaktadır. Samsung Galaxy S6 Cam Değişimi için telefonunuzu İstanbul Pendik’te bulunan şubemize arzu ederseniz ücretsiz kargo hizmeti ile dilerseniz de bizzat getirerek iletebilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimiz Türkiye’nin pek çok iline uygulanmaktadır. Bu sayede zamanı daha etkili kullanmış olur ve kısa süre içinde telefonunuza kavuşmuş olmuş olursunuz.
Akıllı telefonunuzun ekranı herhangi bir sebep ile çatlar veya kırılırsa yalnızca arızalı parçanın değişmesi ile işlem uygulanır. Bu sayede hem zamandan aynı zamanda maddi açıdan tasarruf etmiş olmuş olursunuz. Uzman ekibi ile doğru hizmeti uygun fiyata sunan firmamız binlerce müşterisini memnun etmek için çalışmalarına devam etmektedir. Samsung Galaxy S6 Cam Değişimi telefonunuz için bakım, onarım ve parça değişimi hizmeti veren firmamız 12 seneyi aşkın süredir sizlerle. Değişim hizmetlerinde kullanılan tüm parçalar orijinal parçalardır. Müşterinin tasdik vermesi ile işlem uygulanan aygıt parçası 6 ay güvence kapmasındadır. Ekranı kırılan veya ön camı çatlayan aletinızın bir tek hasarlı parçasını değiştirerek masrafınızı düşük tutabilirsiniz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın