Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi ön cam değişiklik yapma fiyatı 150 TL’dir. Telefonunuzun ekranı bozulduktan sonra, dokunmatik ekran sorunsuz bir şekilde yazdırır, ekran görüntülenir ve Dahili ekranda çatlama yoksa, bir tek ön cam değiştirilebilir. Cam değişiminden sonra bilgileriniz asla silinmeyecektir. Değişim süresi 40 dakika bizim teknik servis ve 3 (üç) iş günü zaman ücretsiz nakliye hizmeti kullanılır. Ekran performansında değişim yok. Cam değişiklik yapma, orijinal fabrikasyon vakum ürününü kullanarak uzman ve deneyimli Samsung teknisyenleri tarafınca yapılır.

Derhal arkasından EkranCamDegisimi.com imza ve Damga ile teknik servis güvence kartınız 6 ay süresince hazırlanır. Garanti kartınızın yardımıyla, ön camla ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan tüm sorunlar ücretsiz olarak çözülür.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla S5 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

S5 Cam değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy S5 cam değişiklik yapma fiyatı 6 ay ile teknik servis garantisi 150 TL’dir. Camın değiştirilmesi, uzman olan ve cam değişiklik yapma alanında deneyimli Samsung teknisyenleri tarafından yapılır. Cam değişiklik süresi 1 saatte ulaştığında bizim teknik servis ve 3 (üç) iş günü kullandığınızda bizim ücretsiz nakliye hizmeti.

  • Cam değiştirme ile teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Ek olarak 24/7 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulur.
  • Samsung Galaxy S5 ön cam değiştirildikten sonrasında, bilgiler (uygulama, kişiler, Galeri, Notlar vb.) silinmeyecektir.
  • Telefonunuzun ekran performansında herhangi bir değişim yoktur, yani dokunmatik hız / hassasiyet, ekran parlaklığı / çözünürlüğü.

Samsung Galaxy S5 cam değiştirildikten sonra, telefonunuz 6 aylık EkranCamDegisimi.com ve damgalı teknik servis garanti kartı ile teslim edilir, böylece ön camla ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan sorunlar soru sormadan ücretsiz olarak çözülebilir.

Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi

%100 orijinal olan parçaların değişiklik ve onarım işlemleri 6 ay garantili olmaktadır. Cihaza uygulanan tüm işlemler kayıt altına alınır ve sistemimizde arşivlenir. Bu sayede herhangi bir problem olduğunda kısa sürede mesele çözülür. Ekran değişimi için Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi telefonunuzu ücretsiz kargo ile sizlere ulaştırmaktayız. Parça değişimleri telefonunuzla uyumlu parçalarla yapılmaktadır. Piyasadaki en kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Kırık olan Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi cihazınızın ekranını, orijinal seri numaralı bir parça ile onarmaktayız. İşçiliğin, satın alan memnuniyetinin ve hizmet kalitesinin önemi bizler için büyüktür. 12 senedir edindiğimiz tüm deneyimleri siz kıymetli müşterilerimizle paylaşıyoruz. Garantili onarım işlemlerinde kaliteli hizmet almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ön camı çatlayan, ekranı kırılan, hasar gören yahut camı çizilen Samsung Galaxy S5 cam değişimi için sadece hasar gören parça değişimi yapılır. Bu sayede topyekün ekran değişimi için ödemeniz ihtiyaç duyulan fiyat düşürülmüş olur. Samsung Galaxy S5 cam değişimi telefonunuzun camı zarar gördüğünde, çatladığında, kırıldığında, ya da camı çizildiğinde yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey cephastanesi.Org internet adresinden bizlere ulaşmaktır. Bu sayede cihazınızın ekranını çok kısa bir süre içinde yenilemeniz mümkün olmaktadır. En kısa zamanda tamiri yapılan cihaz sahibine ulaştırılır. Değerli müşterilerimizin memnun kalacağını hizmet sunmaktan gurur duyarız.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın