Samsung Galaxy S4 Mini Cam Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Samsung Galaxy S4 Mini Cam Değişimi yapma fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com Teknik servis garantisi ile 119 TL. Ekran değişiklik yapma, uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafınca özel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Bununla birlikte, tamamen sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. Samsung Galaxy S4 Mini ekranını değiştirirken, tam tek parça dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekran kullanılır.

Teknik servisimize gelirseniz ekran değişiklik yapma süresi 1 saattir, EkranCamDegisimi.com 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişikliği sırasında bilgileriniz asla silinmeyecektir. Performans, dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve telefonunuzun ekran parlaklığı asla bir değişiklik yoktur. Samsung Galaxy S4 Mini ekranını değiştirdikten sonra, telefonunuz teknisyenlerimizin test onay formunu geçer. Aletinizin tüm parçaları denetim edilir ve kontrol başarıyla tamamlandı ve cihazınız takdir sunulmaktadır. Telefonunuzu dilediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. İmtihan sırasında herhangi bir tereddüt olsa bile, ücretiniz iade edilecektir. Onaylamanızı verirseniz, ekran kırılmasını veya ön cam çatlama problemini yeniden önlemek için kırılmaz cam koruyucu hediyeniz giyilir. 6 ay sonra EkranCamDegisimi.com İmzalı ve damgalı garanti kartınız hazırlanır ve telefonunuz size teslim edilir.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla S4 Mini Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

* ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

* Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

* Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

* Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

* S4 Mini Cam değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

Samsung Galaxy S4 Mini Cam Değişimi

Samsung Galaxy S4 Mini için uygulanacak bakım, onarım ve değişiklik hizmetleri sistemde kayıt altında tutulmaktadır. 6 aylık garantiye sahip olan parçanın değişimi temiz ve titiz bir işçilikle yapılır. Ekranı hasarlı olan Samsung Galaxy S4 Mini cam değişimi için aygıtı İstanbul’un Pendik ilçesindeki şubemize getirebilirsiniz. Arzu ederseniz ücretsiz kargo hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin birçok iline ücretsiz kargo hizmeti sunan firmamız zamandan tutum etmenizi sağlar. Ekran camının kırılması, sararması, ön camın çizilmesi, çatlaması benzer biçimde problemlerde telefonunuzu bizlere ulaştırarak problemi giderebilirsiniz. 12 senedir onarım, bakım ve yedek parça değişimi icra eden firmamız uzman personeli yardımıyla binlerce müşteriye en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Camı çatlayan Samsung Galaxy S4 Mini cam değişimi cihazınızın bir tek zarar gören parçası değiştirilir. Böylece tüm ekran maliyeti yerine minimum maliyet çıkarılır. Kısa zamanda gerçekleştirilen parça değişimi sonrasında 6 aylık garanti bulunur. Cihazın arızası bulunduktan sonra uygulanacak işlemlerin hesabı yapılır. Kişinin tasdik vermesi ile cihaza lüzumlu tüm işlemler uygulanır. Cihazın problemleri giderildiği anda müşteriye durum hakkında veri verilir ve müşterinin de isteği üzerine ücretsiz kargo olanağı ile cihaz sahibine ulaştırılır. Cihazı arzu ederseniz şubeden almanız da mümkün olmaktadır. Parça değişiminde kullanılan tüm parçalar %100 orijinal olmaktadır.

Hangi Durumlarda Samsung Cam Değişimi Yapılır

Telefonunuzun ekran görüntüsü mevcuttur ve dokunmadan, sadece ön cam değişimi yapılır. Bununla birlikte, burada dikkat edilmesi gereken bir şey, ön camın orijinal olması, Samsung teknisyenlerinin buna ihtiyaç duymasının yanı sıra özel ekipmanların yanı sıra Samsung ön cam ve UV bağlantısı yayan makinelerdir. Yedek teknik servis ve cep telefonu bu şartları yerine getirirse, ekran değiştirme ücreti 119 TL’dir.

Bilgiler Silinir Mi

Mutlaka, ön cam veya ekran değiştirildikten sonrasında alınır ve kişisel veriler silinmeyecektir. Ön cam değiştirildiğinde bile, tuş kilidi açılmaz. Bu mevzu özellikle kullanıcılar için maksimum dikkat edilen konulardan biridir. EkranCamDegisimi.com teknisyenlerinin deneyimi ve hassaslığı yardımıyla bilgileriniz kaybolmayacaktır.

Dokunmatik Hassasiyeti Ve Hızında Değişim Olur Mu

Kullanılan ön camlar orijinal yapılmış vakum olduğundan ve özel Samsung makineleri ile değiştirildiğinden, dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve ekran parlaklığında kesinlikle bir değişiklik yoktur. Aslına bakarsak, bir değişim olup olmadığını bilmek en iyisidir. Bunu çok iyi bilen teknisyenlerimiz, ön camın değiştirilmesinden sonra muayene için telefonunuzu verir ve en minik bir tereddüt içinde garanti verir.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın