Samsung Galaxy S4 Cam Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Samsung Galaxy S4 Cam Değişimi yapma fiyatı EkranCamDegisimi.com Güvence kartı ile 6 aylık teknik servis 120 TL’dir. Ekran değişiklik yapma, 7/24 güvenlik kameraları tarafınca denetlenen, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda uzman ve deneyimli Samsung teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Ekran değiştirme için kullanılan ürün, tam tek parça dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden kaynaklanır ve uzman ve deneyimli Samsung teknisyenlerimiz onarım yapar. Bu şekilde, telefonunuzdaki bilgiler silinmez, aletinizin performansında herhangi bir değişiklik olmaz, kısaca dokunmatik hız, dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığı. Samsung Galaxy S4 ekran değiştirme fiyatı 30 Dakika, 2 taraflı EkranCamDegisimi.com 3 (üç) iş günüdür.

Samsung Galaxy S4 ekran değişiklik yapma aşamalarında telefonunuzun performansını çoğaltmak için, içinde biriken toz, kir ve benzeri parçacıkları temizlemek de mümkündür. Ekran değiştikten sonra, Samsung teknisyenlerimiz tüm testleri gerçekleştirir. Daha sonra telefonunuz incelemeniz için beğeninize sunulur. Bu aşamada telefonunuzu istediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. Şüpheniz var ise geri ödeme hakkına sahipsiniz. Telefonunuz için ekran değişikliği, ilk sonra verirsen, ekran yine ekran kırmamak amacı ile kırılmış olacak. 6 ay sonra EkranCamDegisimi.com Teknik servis güvence kartınız hazırlanmış olur ve telefonunuz size teslim edilir. Güvence kartınız yardımıyla problemleriniz anında çözülür.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla S4 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

S4 Cam değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

Samsung Galaxy S4 EKRAN DEĞİŞİMİNDE DİKKAT

Samsung Galaxy S4 ekran değişiklik yapma işleminden önce ve sonra, uzmanlarımızı ve deneyimli Samsung teknisyenlerimizi bir araya getirdik. Aşağıda paylaşmış olduğumız bu noktaları dikkatlice okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

  • Samsung Galaxy S4 ekranını değiştirirken, tam bir parça, kısaca dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ürünü kullanmak gerekir.
  • Ekran değiştirildikten sonra garanti edilmelidir ve bu güvence güvence kartı + şirket damgası ile beraber size sunulmalıdır. Ekranınızla ilgili en minik bir problem garanti kartınızla çözülmelidir.
  • Samsung Galaxy S4 ekran değişiklik yapma esnasında sizin için kıymetli olan bilgiler asla silinmemelidir. Bununla beraber, ekran değişiklik yapma aşamalarında, telefonunuzda biriken toz, parçacıklar ve kir temizlenmeli ve performansı iyileştirilmelidir. Dokunma hassasiyeti, ekran parlaklığı ve dokunma hızında herhangi bir değişiklik yaşamamalısınız.
  • Ekran değişiklik yapma, özel ekipman kullanılarak tamamen sterilize edilmiş ve statik olmayan bir teknik servis odasında uzmanlaşmış ve deneyimli Samsung teknisyenleri tarafından yapılmalıdır.
  • Samsung Galaxy S4 ekran değiştirme izin verilmeden önce yüklenecek ekran ekran değişiklik yapma sonrasında telefonunuzu incelemek için izin verilmelidir. Eğer sınav esnasında herhangi bir problem var ise, bir geri ödeme hakkına sahip olmalıdır.
  • Ekran kırılmasını önlemek için en önemli aksesuar kırılmaz cam koruyucudur. Bu yüzden, kırılmaz cam koruyucu hediyenizi telefonunuza takmanız gerekir, böylece ekran kırılma / çatlak problemiyle yeniden karşılaşmazsınız.

EkranCamDegisimi.com Yukarıda belirtilen 6 puana dikkat eder. Bizim için siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti her vakit ön planda olup vizyonumuz olarak belirlenmiştir. Sadece, Samsung teknisyenlerimize bağlanarak, isterseniz, yukarıda paylaşmış olduğumuz telefon numaralarımız vasıtasıyla teknik Servisimizi arayarak aklınızdaki her soruyu sorabileceğinizi belirtmek isteriz. Sorularınızı okuyun ve dikkatle dinledi ve tüm detayları ile uzman ve deneyimli Samsung teknisyenleri tarafınca cevap verilecektir.

Samsung Galaxy S4 Cam Değişimi Hakkında Bilgi

Ücretsiz kargo hizmetimiz Türkiye’nin derhal her şehrine uygulanmaktadır. Samsung Galaxy S4 cam değişimi için İstanbul Pendik’te bulunan şubemize arzu ederseniz ücretsiz kargo hizmeti ile cihazınızı ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz de cihazı şubemize kendiniz getirerek iletebilirsiniz. Bu sayede kısa sürede cihazınızın onarımını sağlayabilirsiniz. Müşterinin tasdik vermesi ile işlem uygulanan telefon parçası 6 ay garantilidir. Uzman personeli ile kaliteli hizmeti uygun fiyata elde eden firmamız tüm müşterilerini memnun etmek adına çalışmaktadır. Ekranı kırılan, camı çizilen yahut ön camı çatlayan Samsung Galaxy S4 aletinız için bakım, onarım ve parça değişiklik hizmeti veren firmamız 12 senedir bu piyasada yer almaktadır. Değişim hizmetlerinde kullanılan tüm parçalar orijinal parçalardır.

Telefon için uygulanan tüm değişimler sistemimizde kayıt altına alınır. Arşivlenen bu bilgiler, garanti süresinin takibini yapar. Camı çatlayan, ön camı çizilen, kırılan ya da bozulan Samsung Galaxy S4 cam değişimi telefonunuzun ekran camı %100 orijinal bir parça ile onarılır. Bu değiştirilen parçanın orijinal seri numarası vardır. Ek olarak verilen hizmetin ve değişen tüm parçaların 6 aylık garantisi bulunur. Telefonunuzun yalnız hasarlı kısmı değiştirilerek masrafınızı yarıya düşürmekteyiz. Günün her saatinde kullandığımız ve yaşamımızı kolaylaştıran akıllı telefonlar vazgeçilmezimiz oldular bile. Akıllı telefonun ekranı çatlar, kırılır, ön camı çizilir veya bozulursa bir tek arızalı parçayı değiştirerek onarabiliriz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın