Samsung Galaxy S3 Mini Cam Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Samsung Galaxy S3 Mini Cam Değişimi yapma fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com Teknik servis garantisi ile 99 TL. Ekran değişiklik yapma, uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafınca özel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Bununla birlikte, tamamen sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. Samsung Galaxy S3 Mini ekranını değiştirirken, tam tek parça dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekran kullanılır.

Teknik servisimize gelirseniz ekran değişiklik yapma süresi 1 saattir, 2 taraflı EkranCamDegisimi.com 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişikliği sırasında bilgileriniz asla silinmeyecektir. Performans, dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve telefonunuzun ekran parlaklığı asla bir değişiklik yoktur. Samsung Galaxy S3 Mini ekranını değiştirdikten sonra, telefonunuz teknisyenlerimizin test onay formunu geçer. Aletinizin tüm parçaları denetim edilir ve kontrol başarıyla tamamlandı ve cihazınız takdir sunulmaktadır. Telefonunuzu dilediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. İmtihan sırasında herhangi bir tereddüt olsa bile, ücretiniz iade edilecektir. Onaylamanızı verirseniz, ekran kırılmasını veya ön cam çatlama problemini yeniden önlemek için kırılmaz cam koruyucu hediyeniz giyilir. 6 ay sonra EkranCamDegisimi.com İmzalı ve damgalı garanti kartınız hazırlanır ve telefonunuz size teslim edilir.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla S3 Mini Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

S3 Mini Cam değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

Samsung Galaxy S3 Mini Cam Değişimi Hakkında Bilgi ;

yaşamımızın vazgeçilmez kolaylıklarından biri olan telefonun kattığı fonksiyonlar ile gün içinde bir çok işimizi halletmekteyiz. Oldukça sık kullandığımız bu cihazların kaza, darbe, düşürme gibi sebeplerle ekranı kırılabilir. Bu tip durumlarda yapılması gereken şey Samsung Galaxy S3 Mini cam değişimi için firmamıza başvurmanız olacaktır.

Şehir haricinde ikamet eden müşterilerimiz için ücretsiz Yurtiçi Kargo servisimiz bulunmaktadır. Sektördeki en kaliteli hizmeti uygun fiyata sağlamak için çalışmaktayız. Samsung Galaxy S3 Mini cam değişimi aletinızın ekranını değiştirebilmek için telefonu ücretsiz kargo ile bize ulaştırmanız kafi olacaktır. İstanbul’da ikamet eden müşterilerimiz firmamıza gelerek de cihazlarını ulaştırabilirler. Samsung Galaxy S3 Mini cam değişimi telefonun ekranı kırıldığı vakit yapılması ihtiyaç duyulan şey cephastanesi.Org ile bizimle iletişime geçmektir.

Uzman kadromuz bu işi 12 senedir yapmaktadır. %100 orijinal parçaların garanti süresi 6 aydır. Cihaza meydana getirilen işlemler kayıt altına alınır. Daha sonrasında sistemimizde arşivlenir. Bu sayede ileride problem olması durumunda kısa sürede sorun çözülür. Ekranı kırılan Samsung Galaxy S3 Mini cam değişimi telefonunuzun hasarlı ekranı orijinal parça ile değiştirilir. Bu parçanın seri numarası bulunur. Garantili bakım onarım hizmeti veren firmamız değerli müşterilerimizin çok kısa bir süre içine cihazlarına kavuşmaları için çalışmaktadır. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alındığı için daha sonrasında bilgi almak mümkün olur.

Samsung Galaxy S3 Mini Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman SAMSUNG teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, Samsung Galaxy S3 mini ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. Galaxy s3 mini ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • Galaxy s3 mini ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • Galaxy s3 mini ön camını onarım ederken, nitelikli SAMSUNG teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • Galaxy s3 mini cam değişiklik yapma için bir SAMSUNG ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
  • Galaxy s3 mini ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
  • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler Galaxy s3 mini ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın