Samsung Galaxy S2 Cam Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Samsung Galaxy S2 Cam Değişimi yapma fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com Teknik servis garantisi ile 70 TL. Ekran değişiklik yapma, uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafınca özel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Bununla birlikte, tamamen sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. Samsung Galaxy S2 ekranını değiştirirken, tam tek parça dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekran kullanılır.

Samsung Galaxy S2 Cam Değişimi Teknik servisimize gelirseniz ekran değişiklik yapma süresi 1 saattir, EkranCamDegisimi.com 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişikliği sırasında bilgileriniz asla silinmeyecektir. Performans, dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve telefonunuzun ekran parlaklığı asla bir değişiklik yoktur. Samsung Galaxy S2 ekranını değiştirdikten sonra, telefonunuz teknisyenlerimizin test onay formunu geçer. Aletinizin tüm parçaları denetim edilir ve kontrol başarıyla tamamlandı ve cihazınız takdir sunulmaktadır. Telefonunuzu dilediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. İmtihan sırasında herhangi bir tereddüt olsa bile, ücretiniz iade edilecektir. Onaylamanızı verirseniz, ekran kırılmasını veya ön cam çatlama problemini yeniden önlemek için kırılmaz cam koruyucu hediyeniz giyilir. 6 ay sonra EkranCamDegisimi.com İmzalı ve damgalı garanti kartınız hazırlanır ve telefonunuz size teslim edilir.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla Samsung Galaxy S2 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

* ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

* Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

* Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

* Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

* S2 Cam değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

Samsung Galaxy S2 Cam Değişimi

Samsung Galaxy S2 için uygulanacak bakım, onarım ve değişiklik hizmetleri sistemde kayıt altında tutulmaktadır. 6 aylık garantiye sahip olan parçanın değişimi temiz ve titiz bir işçilikle yapılır. Ekranı hasarlı olan Samsung Galaxy S2 cam değişimi için aygıtı İstanbul’un Pendik ilçesindeki şubemize getirebilirsiniz. Arzu ederseniz ücretsiz kargo hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin birçok iline ücretsiz kargo hizmeti sunan firmamız zamandan tutum etmenizi sağlar. Ekran camının kırılması, sararması, ön camın çizilmesi, çatlaması benzer biçimde problemlerde telefonunuzu bizlere ulaştırarak problemi giderebilirsiniz. 12 senedir onarım, bakım ve yedek parça değişimi icra eden firmamız uzman personeli yardımıyla binlerce müşteriye en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Camı çatlayan Samsung Galaxy S2 cam değişimi cihazınızın bir tek zarar gören parçası değiştirilir. Böylece tüm ekran maliyeti yerine minimum maliyet çıkarılır. Kısa zamanda gerçekleştirilen parça değişimi sonrasında 6 aylık garanti bulunur. Cihazın arızası bulunduktan sonra uygulanacak işlemlerin hesabı yapılır. Kişinin tasdik vermesi ile cihaza lüzumlu tüm işlemler uygulanır. Cihazın problemleri giderildiği anda müşteriye durum hakkında veri verilir ve müşterinin de isteği üzerine ücretsiz kargo olanağı ile cihaz sahibine ulaştırılır. Cihazı arzu ederseniz şubeden almanız da mümkün olmaktadır. Parça değişiminde kullanılan tüm parçalar %100 orijinal olmaktadır.

Samsung Galaxy S2 Ekran Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Samsung Galaxy S2 ekran değiştirme görüşmelerimiz aşağıda tartışıldıktan sonra uzman ve deneyimli Samsung teknisyenlerimize dikkat etmemiz gerekenler. Gelecekte geri dönüşü olmayan problemleri önlemek için bu öğeleri dikkatli bir halde okumanızı öneririz.

  • Ekranın değiştirilmesi, tam tek parça, şu demek oluyor ki dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekran kullanılarak yapılmalıdır. Ön camı asla değiştirmeyin. Ön cam değişirse, ön cam yakında ekranı terk edecek ve telefonunuzda geri döndürülemez sorunlara neden olacaktır.
  • Samsung Galaxy S2 ekran değişiklik yapma tamamen sterilize ve statik içermeyen teknik servis odasında özel ekipman kullanarak uzman ve deneyimli Samsung teknisyenleri tarafından yapılmalıdır. 24/7 güvenlik kamerası ile teknik servisi nezaret altında tutmak çok önemlidir.
  • Ekran değiştirildikten sonra, cihazınızın garanti kartınızla birlikte sunulması gerekir. Güvence kartınızla ilgili herhangi bir mesele derhal çözülmelidir.
  • Samsung Galaxy S2 ekran değişiminden sonra, bilgileriniz asla silinmemeli ve telefonunuzun performansında herhangi bir değişim olmamalıdır, yani dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve ekran parlaklığı.
  • Ekran değiştikten sonra, dilediğiniz kadar cihazınızı incelemek gerekir. Doğal ki, herhangi bir ihtilaf yada şüpheniz var ise geri ödeme hakkına sahip olmalısınız.
  • Ekran işlemlerinden sonrasında, ekran kırılması sorunuyla yine karşılaşmamak için kırılmaz cam koruyucu hediyenizi koymalısınız.
  • Türkiye’de EkranCamDegisimi.com kayıtları ile cep telefonlarının ekran değişiklik yapma ve onarımı. Mutlaka yukarıda yazılan maddeye karşılık gelir.

Teknik servisimizde siz değerli telefon kullanıcılarımızın memnuniyeti her vakit ön planda tutulmakta ve misyonumuz sizlere en iyi hizmeti sunmaktır. Eğer ekran değiştirme hakkında herhangi bir sorunuz varsa yada bu mevzuda veri edinmek istiyorsanız, yorum alanımızı yada aşağıda teknik servisimizden Samsung teknisyenlerimiz sormak ve mümkün olduğunca çabuk yanıt alabilirsin.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın