Samsung Galaxy Note 4 cam değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Samsung Galaxy Note 4 cam değişimi yapma fiyatı EkranCamDegisimi.com Güvence kartı ile 6 aylık teknik servis 200 TL’dir. Ekran değişiklik yapma, 7/24 güvenlik kameraları tarafınca denetlenen, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda uzman ve deneyimli Samsung teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Ekran değiştirme için kullanılan ürün, tam tek parça dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden kaynaklanır ve uzman ve deneyimli Samsung teknisyenlerimiz onarım yapar. Bu şekilde, telefonunuzdaki bilgiler silinmez, aletinizin performansında herhangi bir değişiklik olmaz, kısaca dokunmatik hız, dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığı. Samsung Galaxy Note 4 ekran değiştirme fiyatı 30 Dakika, 2 taraflı EkranCamDegisimi.com 3 (üç) iş günüdür.

Samsung Galaxy Note 4 ekran değişiklik yapma aşamalarında telefonunuzun performansını çoğaltmak için, içinde biriken toz, kir ve benzeri parçacıkları temizlemek de mümkündür. Ekran değiştikten sonra, Samsung teknisyenlerimiz tüm testleri gerçekleştirir. Daha sonra telefonunuz incelemeniz için beğeninize sunulur. Bu aşamada telefonunuzu istediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. Şüpheniz var ise geri ödeme hakkına sahipsiniz. Telefonunuz için ekran değişikliği, ilk sonra verirsen, ekran yine ekran kırmamak amacı ile kırılmış olacak. 6 ay sonra EkranCamDegisimi.com Teknik servis güvence kartınız hazırlanmış olur ve telefonunuz size teslim edilir. Güvence kartınız yardımıyla problemleriniz anında çözülür.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla Note 4 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

Note 4 Cam değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

Samsung Galaxy Note 4 Ekran Değişimi

Alanında uzman teknisyenlerimiz, son teknoloji profesyonel ekipman ve tamir araçları Samsung Galaxy Note 4 işlemi kullanarak teknik servis, tamir, bakım ve onarım bölümü, işimiz göre değerli müşterilerimiz için 30 dakika ile 2 saat içinde teslim yapılır. Firmamızda meydana getirdiğimiz tüm ekran değiştirme işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik için güvence edilmektedir.

Samsung ekran değişiklik yapma yaparken en sağlıklı ve en uzun ömürlü %100 orijinal ekran kullanıyoruz. Orijinal ekran değişimleri uzun solukta en başarılı yöntemdir.

Samsung ekran değiştirme kullanılan tüm ekran yedek parçalar piyasada orijinal olarak kabul edilir ve bizler sözleşmeli orijinal cep telefonu yedek parça tüm kontrolleri sonrasında ulaşılabilir Orijinal kalite ekranlar vardır. Samsung Galaxy Note 4 Ekranı değiştirildikten sonrasında, teknik servis ekibimiz cep telefonunuzun ekranını, dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlayacaktır.

Samsung Galaxy Note 4 Cam Değişimi

Samsung Galaxy Note 4 cam değişimi için telefonunuzu İstanbul Pendik’te bulunan şubemize getirebileceğiniz gibi arzu ederseniz ücretsiz kargo ile de şubemize ulaştırabilirsiniz. Ön camın kırılması, ekranın sararması, ön camın çatlaması şeklinde problemlerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bu sektörde 12 senedir bakım, onarım ve parça değişimi gibi hizmetler sunmaktadır. Uzman ekibi sayesinde binlerce müşterimizin memnuniyeti sağlanmıştır. Onarım sırasında kullanılan parçalar %100 orijinaldir ve 6 aylık garantiye sahiptir.

Samsung Galaxy Note 4 cam değişimi cihazınız için uygulanacak bakım, onarım ve parça değişiklik hizmetleri sistemimizde kayıt altına alınır. Bu sayede 6 aylık güvence süresi başlamış olur. Bu işlem için öncelikle telefonun arızası tespit edilir. Daha sonra uygulanması ihtiyaç duyulan hizmetin harcamaı hesaplanır ve müşteriye bildirilir. Bireyin onaylama vermesi ile cihaz bakım, onarım, değişim işlemlerine tabi tutulur. Aletin problemi giderildiği zaman satın alan ile bildirişime geçilir ve son vaziyet bildirilir. Müşterimizin isteği üzerine ücretsiz kargo ile gönderilir. Bunun yanı sıra kişi dilerse cihazını şubeden alabilir.

Camı çatlayan ya da kırılan Samsung Galaxy Note 4 cam değişimi telefonunuzun bir tek zarar gören parçası değiştirilir. Kısa sürede başarı ile meydana gelen onarım işlemi sonrasında cihazınız ücretsiz kargo ile tarafınıza ulaştırılır. Türkiye’nin çeşitli bir çok iline ücretsiz olarak kargo olanağı bulunan firmamız zamandan tutum etmenizi ve kısa zamanda telefonunuza ulaşmanızı sağlar.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın