Samsung Galaxy Note 3 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Telefonunuzun ön camı darbe ya da düşme benzer biçimde durumlardan dolayı hasar almış olduğunda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Telefona uygulanan işlemler kayıt altına alınır ve arşivlenerek herhangi bir problemde çözüme ulaştırılır. Camı kırılan Samsung Galaxy Note 3  ekran değişimi aletinizin ekranını orijinal seri numarası bulunan parça ile kısa süre içerisinde değiştirmekteyiz. %100 orijinal parçaların garantisi 6 ay olarak belirlenmektedir. Kaliteli hizmet anlayışımız kıymetli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına devam etmektedir.

Samsung Galaxy Note 3 Ekran Değişimi Nasıldır ?

Samsung Galaxy Note 3  ekran değişimi telefonunuzun ön camı çeşitli sebeplerden dolayı zarar gördüğü zaman yapmanız gereken şey cephastanesi.Org internet sayfası üzerinden bizimle irtibata geçmektir. Telefonunuzun bakım onarımı çok kısa vakit içerisinde gerçekleştirilir ve tarafınıza ulaştırılır. Cihazın parçasının değiştiği anlaşılmayacak kadar titiz bir işçilikle onarım yapılır. Ekranı zarar gören, kırılan ya da ön camı çatlayan Samsung Galaxy Note 3 ekran değişimi için bir tek hasar gören parça değiştirilir. Yalnızca hasarlı parçanın değişmesi maliyeti de düşük mebladır.Garantili onarım ve değişim hizmetlerimiz, Türkiye’nin biroldukça yerinden ilgiyle takip edilmektedir. Ekran değişimi için Samsung Galaxy Note 3 aletinızı ücretsiz kargo ile bize ulaştırabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 3  ekran değişimi Parça değişimleri, aletinıza uygun şekilde yapılmaktadır. Siz kıymetli müşterilerimize uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktan özsevi duyarız. Bu sektörde 12 seneden fazladır edindiğimiz deneyimler ile kaliteli hizmet sağlıyoruz. İstanbul dışında bulunan müşterilerimiz ücretsiz kargo sayesinde bizlere telefonlarını ulaştırabilmektedirler. Bizlere iletişim kısmında bulunan bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 3 Ekran Değişimi Fiyatı ?

Samsung Galaxy Note 3 Ekran Değişimi, Cihazınız Uzman personelimiz sayesinde tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Firmamız 12 senedir bakım, onarım ve değişimi hizmetleri vermektedir. Değişiklik sırasında kullanılan parçalar %100 orijinaldir. Kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunan firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti için temiz ve titiz bir ustalıkla çalışmaktadır. Değişiklik sırasında telefonun LCD ekranı işlem görmediği için renk ve parlaklık kalitesinde herhangi bir problem olmaz.

Samsung Galaxy Note 3 2015 Yılları Arasında En Çok Tutulan Telefonlar Arasına Girmeyi Başarmıştır. Galaxy Note 3 Ekran Değişimi , Galaxy Note 3 Cam Değişimi , Galaxy Note 3 Batarya Değişimi , Galaxy Note 3 Şarj Soketi Değişimi , Galaxy Note 3 Hoparlör Değişimi , Galaxy Note 3 Mikrofon Değişimi , Galaxy Note 3 Anakart Değişimi , Galaxy Note 3 Kasa , Galaxy Note 3 Arka Kamera Değişimi , Galaxy Note 3 Ön Kamera Değişimi , Galaxy Note 3 İç Kulaklık Değişimi , Galaxy Note 3 On-Off Button Arızaları’ndada Yardımcı Olmaktayız.

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın