Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi yapma fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com Teknik servis garantisi ile 120 TL. Ekran değişiklik yapma, uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafınca özel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Bununla birlikte, tamamen sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. Samsung Galaxy Note 2 ekranını değiştirirken, tam tek parça dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekran kullanılır.

Teknik servisimize gelirseniz ekran değişiklik yapma süresi 1 saattir, 2 taraflı EkranCamDegisimi.com 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişikliği sırasında bilgileriniz asla silinmeyecektir. Performans, dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve telefonunuzun ekran parlaklığı asla bir değişiklik yoktur. Samsung Galaxy Note 2 ekranını değiştirdikten sonra, telefonunuz teknisyenlerimizin test onay formunu geçer. Aletinizin tüm parçaları denetim edilir ve kontrol başarıyla tamamlandı ve cihazınız takdir sunulmaktadır. Telefonunuzu dilediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. İmtihan sırasında herhangi bir tereddüt olsa bile, ücretiniz iade edilecektir. Onaylamanızı verirseniz, ekran kırılmasını veya ön cam çatlama problemini yeniden önlemek için kırılmaz cam koruyucu hediyeniz giyilir. 6 ay sonra EkranCamDegisimi.com İmzalı ve damgalı garanti kartınız hazırlanır ve telefonunuz size teslim edilir.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla Samsung Galaxy Note 2 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Samsung Galaxy Note 2 Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 2 Cam değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

Samsung Galaxy Note 2 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy Note 2 ekran değişiklik yapma tamamen sterilize, statik elektrik ücretsiz ve 24/7 güvenlik kameraları tarafınca denetim. Telefonunuz 6 aylık EkranCamDegisim.com imzalı ve akıllı teknik servis güvence kartı ile size teslim edilecektir. Bu şekilde, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki herhangi bir sorun ücretsiz olarak çözülür.

Ekran değişikliğinin teknik servisimizde iyi mi yapıldığına daha yakından bakmak için Samsung teknisyenlerimiz videoyu özel olarak çekiyorlar. Aşağıdaki video vesilesiyle tüm ayrıntılarla Samsung Galaxy Note 7 ekran değiştirme izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 2 Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman SAMSUNG teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, Samsung Galaxy Note 2 ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. Samsung Galaxy Note 2 ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • Samsung Galaxy Note 2 ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • Samsung Galaxy Note 2 ön camını onarım ederken, nitelikli SAMSUNG teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • Samsung Galaxy Note 2 cam değişiklik yapma için bir SAMSUNG ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
  • Samsung Galaxy Note 2 ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
  • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler Samsung Galaxy Note 2 ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi Hakkında

Ekranı kırılan, camı çizilen, ön camı çatlayan ya da çeşitli nedenlerle hasar gören telefonunuzun sadece hasarlı olan kısmı onarılır. Böylece maliyeti minimum seviyede tutulur. Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi aletin incelenmesi ve onarım sürecinin planlanması ile beraber müşterinin onaylama vermesi beklenir. Sonrasında değişim işlemi uygulanır. Uygulanan hizmet, 6 aylık garantiye haizdir. Cihaza uygulanan bakım, onarım ve değişim işlemleri, sistemimizde kayıt altına alınır. Servisimizde tüm ekran değişimi yerine yalnız hasarlı olan parçanın değişimi yapılır. Ücretsiz kargo servisimiz ile Türkiye’nin bir çok şehrine hizmet sağlamaktayız. Böylece vakitı etkili kullanarak oldukça kısa bir sürede telefona kavuşmak mümkün olur.

Ekranı çizilen yahut ön camı herhangi bir nedenle ziyan olan Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi cihazınızın ekran camı %100 orijinal parça ile değiştirilir. Cihazda kullanılan parçanın seri numarası vardır. Bu parça 6 aylık garantiye haizdir. Telefonlar için bakım, onarım ve parça değişimi hizmetleri sunmakta olan şirketimiz 12 yılı aşkın bir süredir bu sektörde yer almıştır. Değişiklik esnasında kullanılan tüm parçalar %100 orijinaldir. İstanbul Pendik’te bulunan şubemize ücretsiz kargo olanağı ile aletinızı gönderebilirsiniz. Ayrıca şubemize gelmiş olarak de aygıtı iletmeniz ve daha sonra teslim almanız mümkün olmaktadır. Samsung Galaxy Note 2 Cam Değişimi uzman personelimiz ve deneyimli ekibimiz ile en kaliteli şekilde sağlanmaktadır.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın