Samsung Galaxy Grand Neo Dokunmatik Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Samsung Galaxy Grand Neo Dokunmatik Değişimi yapma fiyat 6 ay EkranCamDegisimi.com Teknik servis garantisi altında 170 TL, dahili ekran değişiklik yapma fiyatı 170 TL’dir. Ekran ve cam değişiklik yapma, uzman SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafınca sterilize edilmiş teknik servis odamızda özel ekipman kullanılarak gerçekleştirilir.

Samsung Galaxy Grand Neo (İ9060) ekran onarımı yapıldıktan sonrasında, bilgileriniz asla silinmeyecek ve telefonunuzun performansı, kısaca dokunmatik hız, dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığı değişmeyecek. Bizim Samsung teknisyenleri onarım tamamladıktan sonrasında incelemek için telefonunuzu elde edecektir.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla Win Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

Samsung Galaxy Grand Neo Dokunmatik değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

Samsung Galaxy Grand Neo Dokunmatik Değişimi Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy Grand Neo kullanıcıları, uzman SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafınca teknik servisimize getirilen bir ön incelemeye tabi tutuluyor. Bu aşfakat ücretsizdir ve ön camı, dahili ekranı veya tam tek parça ekranı değiştirip değiştirmeyeceğiniz söylenir. Onayınızı aldıktan sonra cihazınız statik elektrikten arındırılmış ve tamamen sterilize edilmiş teknik servis odamıza yapılmaktadır. Özel SAMSUNG makineleri ve ekipmanları ile, cihazınız bir tek 1 saat içinde orijinal durumuna iade edilecektir.

EkranCamDegisimi.com Güvence kapsamında, bilgileriniz silinir, telefonunuzun performansı değişmez ve anlık Samsung Galaxy Grand Neo ekran değiştirme karşılaştığınız herhangi bir sorun yapılır.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın