Samsung Ekran Değişimi

Samsung Ekran Değişimi

Samsung telefonunuzun ekranımı kırıldı ? Merak etmeyin, Cep Hastanesi kalitesiyle Samsung ekran değiştirme işlemi ile cihazınıza ilk günkü gibi sahip olun.

Samsung ekran değiştirme hizmetlerini en iyi teknik servis koşullarında %100 memnuniyetle çözmek için hizmetinizdeyiz. Tüm Samsung modelleri için ekran değişimi hizmetlerimiz garantili bir şekilde Cep Hastanesi kalitesiyle verilmektedir.

Samsung ekran değiştirme hizmetlerimiz 2 farklı kola ayrılmıştır ve istediğiniz seçeneği seçmekte özgürsünüz.

Tamamen orijinal ve 3 ay garantili Samsung ekran değişimi hizmeti vermekteyiz.

Samsung Ön Cam Değişimi

Samsung telefonunuz yere düşerse ve ekranın ön tarafındaki cam kırılırsa, sadece ön camı değiştirerek ekranı değiştirme maliyetini en aza indirebilirsiniz. Ön cam değiştirme işlemi sırasında LCD ekranınız ve dokunuşunuz değişmeyecektir. Sadece ön taraftaki cam değişir ve işlem sonrası ekranınız telefonu aldığınız ilk günkü görüntüsünü alır. Ön cam değiştirme işlemi, profesyonel ve yüksek maliyetli cam değiştirme makineleri gerektirir.

Samsung Ekran Değişimi Fiyatları güncel listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

  • Samsung ekran değişimi; ön cam ve lcd ekran birlikte komple değiştirme işlemidir.
  • Samsung ön cam değişimi; sadece kırık olan ön camın değişimi işlemidir, bu işlemde orijinal ekran değişmeden sadece öndeki camı değiştiririz.

Samsung cihazınızın camı kullanıma veya darbelere bağlı olarak kırılabilir. Telefon kullanıcılarının birçoğu ön veya arka camın ya da iki tarafın da kırılması gibi sorunlarla sık sık karşılaşıyor. Neredeyse olağan bir hale gelen bu durum kullanıcılar için maddi ve manevi zararlara yol açar. Samsung cihazınızın camı çatladıysa ya da kırıldıysa Cep Hastanesi’yle iletişime geçin! Uzman teknisyenlerimiz ve orijinal samsung ürünlerimiz ile Samsung ekran değişimi konusunda kesin çözümler sunuyoruz! Cep Hastanesi sektörde on beş yılı aşkın bir deneyime sahiptir. %100 müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız, bugüne kadar sayısız telefon tamiri gerçekleştirdi ve hala devam ediyoruz. Hızlı, güvenilir ve garantili servisimize Türkiye’nin her yerinden kargo ile gönderim yapabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Hangi Durumlarda Yapılır?

Tüm dünyayı parmaklarımızın uçlarına seren akıllı cihazlar, en sık kullandığımız elektronik aletler arasında yer alıyor. Bilgi, haberleşme, iletişim, eğlence vb. birçok ihtiyacımızı akıllı cihazlar sayesinde kolayca gerçekleştirebiliyoruz. Daima yanımızda olan telefonlar zaman zaman bazı sebeplere bağlı olarak hasar alabilir. En fazla karşılaşılan durumlardan biri ise cam çatlaması veya kırılmasıdır.

Samsung cihazlar, birçok telefon markasına göre daha sağlam kasa ve camlarıyla ön plana çıkıyor. Dolayısıyla Samsung cihazlar kullanıcılara güvenilir bir kullanım da sağlıyor. Ancak kullanıma bağlı sebepler veya kronik sorunlar cam kırılmasına sebep olabilir. Telefonun darbe alması, zemine sert ve hızlı bir şekilde düşmesi, ısıya bağlı bataryanın şişerek camı çatlatması gibi sorunlar sıklıkla karşılaşılıyor.

Samsung ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız ve güvenilir bir yer arayışındaysanız Cep Hastanesi’yle iletişime geçebilirsiniz! Güvenilir cam değişimleri ile hem telefonunuzu hem de içindeki bilgileri koruyoruz. Sadece uzman teknisyenlerimizin çalıştığı firmamızda hiçbir kişisel bilgi ve fotoğraflarınız incelenmez.

Samsung Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Bize yöneltilen sorular arasında en fazla merak edilen konulardan biri Samsung cam değişimi işleminin nasıl yapıldığı ile ilgili oluyor. samsung cihazların cam değişimi sertifikalı uzman teknisyenlerimiz tarafından statik elektrikten arındırılan odalarda gerçekleştiriliyor.

Cep Hastanesi’ne verdiğiniz Samsung cihazlarınızın cam değişimlerini dilerseniz izleyebilirsiniz. Öte yandan cam değişiminin nasıl yapıldığını görmek istiyorsanız Youtube kanalımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Samsung cihazların cam değişimi için cihazın sökülmesiyle işleme başlanır. Bu sayede telefonun aldığı darbeye göre değişim işlemi yapılacaktır. Samsung cihazlarda cihazın aldığı darbeye bağlı olarak sadece ön cam değişimi de gerçekleştirilebilir. Ön cam işlemi, ana cam değişimine oranla daha az maliyetlidir. Profesyonel ekibimiz ve son sistem ekipmanlarımızla ön cam değiştirme işlemi de yapıyoruz!

Samsung Ekran Değişimi Fiyatları Nedir?

Samsung ekran değişimi fiyat listesi telefonun modeline göre değişim gösteriyor. Cep Hastanesi orijinal Samsung camları ve parçaları ile garantili işlem yapmaktadır. Firmamızı tercih ettiğinizde altı ay garantili cam değişiminden faydalanabilirsiniz.

Türkiye’de ve özellikle İstanbul’da ucuz fiyatlara Samsung cihazların camı değiştiriliyor. Ancak kullanılan ürünler yan sanayi olurken teknisyenler de işin ehli olmuyor. Dolayısıyla ucuz fiyatlara cam değişimi yaptırsanız da ilerleyen günlerde telefonunuzda başka sorunların yaşanması kuvvetle muhtemel olacaktır. Örneğin dokunmatiğin bozulması, ekranın sararması, renk tonu eşitsizlikleri ve ekran ışığı yetersizliği ile firmamıza çok sayıda kişi başvuruyor. Böyle bir durumla karşılaşmamak için uygun fiyatla güvenilir servis hizmeti sunan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Cep Hastanesi’nin sertifikalı teknisyenleri ve Samsung orijinal ürünleri ile telefonunuzu kısa sürede teslim alabilirsiniz. Bu sayede yarım kalan işlemlerinizi tamamlayabilir ve günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Samsung ekran değişimi cihazın durumuna bağlı olarak 20 – 60 dakika arasında tamamlanır. Dilerseniz bu aşamada firmamızda oturup çay içebilir veya dışardaki işlerinizi halledebilirsiniz.

Samsung ekran değişimi fiyat ve cam değişim süresi gibi konularda bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin! Telefonunuzdaki veriler silinmeden kısa sürede telefonunuzu teslim edelim. Cep Hastanesi garantili servisi ile telefonunuz için en iyi çözümleri sunar!

Samsung Ekran Değişimi Anlaşılır Mı?

Cihazınızın ekran değişimi sonrasında görüntüsünde bir değişim olup olmayacağını merak etmeniz çok normaldir. Kullanıcılar, telefonlarının eskisi gibi sağlam ve orijinal görüntüsünde olmasını ister. Cep Hastanesi de bu hassasiyetle cihazlarınızdaki sorunlara en iyi çözümleri uygular! Kullandığımız orijinal ürünler ile telefonunuzdaki ekran değişimi kesinlikle anlaşılmaz.

Samsung ekran fiyatları araştırması yaptıysanız firmaların neredeyse aynı fiyat skalasında çalıştığını görebilirsiniz. Bazı firmalar ise çok uygun fiyatlarla müşteri çekmeye çalışır. Bu firmalar yan sanayi camlar ile müşteriyi aldatır ve telefonun diğer orijinal parçalarını da alabilir.

Yan sanayi kalitesiz cam takıldığında telefonun ekran ışığından yeterli verimi alamazsınız. Aynı zamanda sık sık görüntü yansır, batarya çok çabuk biter ve cihaz ısınır. Üstelik telefonun en ufak bir darbe alması halinde cam hemen kırılır. Cep Hastanesi’ni tercih ettiğinizde bu gibi sorunları yaşamazsınız. Son teknoloji ekipmanlar, orijinal parçalar ve kaliteli işçilik ile hizmet sunuyoruz! Binlerce mutlu müşteri edinen firmamız, sizin için de en iyi çözümleri sağlayacaktır.

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir Mi?

Farklı sebeplerle telefon camları kırılır ve kullanıcılar birçok sorunla karşı karşıya gelir. Ekonomik sebeplerden ziyade birçok kullanıcı telefonun verileri konusunda şüphe yaşıyor. Günümüzde her akıllı telefon kullanıcısı, cihaz içinde birçok iletişim numarası, fotoğraf, not vb. bilgileri saklıyor. Dolayısıyla kullanıcılar verilerin silinip silinmeyeceği konusunda endişe yaşayabiliyor.

Cep Hastanesi’nden tercih edeceğiniz samsung cam değişimi ile verilerinizi güvenle geri alabilirsiniz. Kişisel hassasiyetlerin farkında olan firmamız, telefonunuzdaki bilgileri aynı şekilde görmenizi sağlar. Bu sayede cam değişiminde hiçbir veriniz silinmez.

Samsung Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi?

Samsung cihaz kullanıcılarının en fazla merak ettiği konulardan biri cam kırılmasının garanti kapsamında olup olmayacağıdır. Birçok dünya devi telefon markası gibi Samsung da cam kırılması, çatlaması veya çizilmesi gibi durumları kullanıcı hatasına bağlar. Bu nedenle cam değişimi veya onarımı gibi konular

Sizin İçin Neler Sunuyoruz?

Samsung ekran değişimi ve diğer cihaz sorunlarınız için kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Üstelik size özel avantajlarımızla uygun fiyatlı ve sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz. Cep Hastanesi’ni tercih ettiğinizde birçok avantaj da sizin yararınızadır. Gelin, birlikte size özel sunduğumuz avantajları inceleyelim!

Tamir Sürecini Anlık Takip Edin!

Cep Hastanesi, her cihaz için özel bir kod oluşturur ve cihaz sahibine teslim eder. Size özel verdiğimiz kodu, web sitemizde ilgili yere girerek telefonunuzu anlık takip edebilirsiniz. Bu sayede telefonunuzun hangi aşamada olduğunu canlı takip etmeniz mümkün olacaktır.

Türkiye’nin Her Bölgesi İçin Hizmet Veriyoruz!

Cep Hastanesi, uzun yıllardır İstanbul’da akıllı cihazlar için teknik servis hizmeti veriyor. Ancak sizlerden gelen talepler doğrultusunda Türkiye’nin her noktasından kargo ile cep telefonu kabul ediyoruz. Siz de, İstanbul dışından bir telefon gönderimi yapacaksanız ücretsiz kargo avantajından faydalanabilirsiniz!

Yirmiden Fazla Marka İçin Teknik Servis!

Akıllı cihaz markanız ne olursa olsun Cep Hastanesi, her zaman titiz ve özverili çalışmasıyla hizmet verir. Üstelik spesifik durumlar haricinde ortalama servis süresi bir saattir. Telefonunuzu bir an önce almanız ve bilgilerinize ulaşmanız için hızlı servis hizmeti veriyoruz.

Orijinal Parçalarla Kaliteli İşçilik

Cep Hastanesi on yılı aşkın deneyimiyle akıllı cihaz tamiri konusunda bir marka haline gelmiştir. Telefon tamirinde kullandığımız ekipmanlar ve yedek parçaların her biri orijinaldir. %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran Cep Hastanesi uzman ekibi ile en iyi çözümleri sunuyor.

Garantili Servis Hizmeti

Firmamızı tercih ettiğinizde değiştirilen veya onarılan her bir parça 3 ay garanti kapsamı altına alınır. Olası durumlarda bizimle iletişime geçerek telefonunuzun ücretsiz bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz.

Değişim Sonrası Herhangi Bir Sorun Yaşanır Mı?

Cep Hastanesi garantili teknik servisi ile her akıllı cihaz sorunu için en iyi çözüm önerileriyle müşterilerini bilgilendirir. Firmamızdan tercih edeceğiniz samsung ekran değişimi sonrasında herhangi bir sorun yaşama ihtimaliniz yoktur. Orijinal yedek parça ve son teknoloji ekipmanların yanı sıra alanında uzman sertifikalı teknisyenlerimiz her bir sorun için özel çalışır.

Cihaz onarımları steril bir teknik servis odasında özel ekipmanlarla yapılır. Bu sırada cihazın her bir parçası özenle kontrol edilir. Son aşamada ise yeni cam takılır ve cihazınız teknisyenin kontrolünden geçer. Sektörde var olmanın sağladığı faydalar eşliğinde telefonunuzda herhangi bir sorunun yaşanmayacağını temin ediyoruz. Siz de dilerseniz, telefonunuzu teslim almadan önce merkezimizde inceleme yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi’nin kaliteli ve güvenilir hizmetinden faydalanmak için sitemizde bulunan iletişim kanallarını kullanarak hemen bizimle iletişime geçin! Türkiye’nin her bölgesinden ücretsiz kargo ile telefonlarınızı gönderebilir veya İstanbul / Pendik şubemize gelerek telefonunuzu teslim edebilirsiniz. Kimse telefonsuz kalmasın diye en kısa sürede en iyi çözümlerle hizmet vermekteyiz!

Aşağıda Samsung ekran değişimi ile ilgili en fazla merak edilen soruları ve cevapları inceleyebilirsiniz:

Samsung ekran değişimi nasıl yapılır?

Samsung cihazların cam değişimi steril bir ortamda, uzman teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak yapılır. Cam değişimi sonrasında çeşitli teknik ekipmanlarla cihazın ışık, cam, görüntü vb. kontrolleri yapılır, yazılımsa veya donanımsal sorunların varlığı araştırılır. Cep Hastanesi, cihazın sorunsuz çalıştığından emin olduğunda telefonu teslim eder. Bu süre zarfında cihazınızdaki hiçbir veri silinmez ve telefonunuza format atılmaz.

Samsung ekran değişimi fiyatı ne kadar?

Telefonunuzun cam değişim fiyatı birçok faktöre göre belirlenir. Örneğin, sadece ön camda kırık ya da çatlak varsa masrafınız daha az olur. Aynı zamanda telefonun modeli de en önemli konudur. Sitemizde yer alan fiyat tarifesini incelemek maliyet hakkında bilgi sahibi olunmasını sağlayacaktır. Orijinal yedek parçalar ve yan sanayi A kalite parçalar arasından seçim yaparak ödemek istediğiniz fiyatı siz belirleyebilirsiniz.

Samsung ekran değişimi ne kadar sürer?

Cep Hastanesi, hızlı ve kaliteli teknik servis hizmeti ile her işlemde sizi düşünerek hareket eder. Uzun süre telefonsuz kalmamanız için telefonlarınız aynı gün içinde teslim edilir. Cam değişimi süresi ise ortalama yarım saat sürmektedir. Bu sürede telefonunuz uzman teknisyenlerimiz tarafından büyük bir titizlikle onarılır. İstanbul dışı kargo gönderiminde ise 2 iş günü içinde telefonunuz tekrar size teslim edilecektir.

Samsung ekran camı değişimi garantisi var mı?

Cep Hastanesi her teknik servis hizmeti için kapsamlı bir garanti hizmeti sunar! Siz de telefonunuzu bize emanet ederek garanti kapsamından faydalanabilirsiniz. Cam değişimlerinde garanti süresi 3 aydır. Bu süre içinde telefonunuzun tamirinden doğabilecek sorunlar firmamızın garantisi altına alınır. Gerekli durumlarda ise ücretsiz onarım yapılır veya orijinal parça ile değişmesi sağlanır.

Samsung ekran değişimi nasıl anlaşılır?

Garantili cam değişim hizmetimizi satın aldığınızda telefonunuza bir işlem yapılıp yapılmadığı anlaşılmaz. Siz de yeni bir Samsung telefon alacaksanız veya telefonunuzu satmayı düşünüyorsanız Cep Hastanesi’nin uzman teknisyenlerinden bilgi alabilirsiniz. Cam değişimi sadece kalitesiz yan sanayi parçalarla yapılan işlemlerde anlaşılabilir. Görüntü bozukluğu ve soluk renkler en önemli kriterlerdir.

Samsung Ekran Değişimi Fiyat Listesi – Eylül Ayı

S SERİSİ ÖN CAM DEĞİŞİMİ FİYATI EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATI
Samsung S20 Ultra 2399 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S20 Plus 2249 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S20 2149 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S10 Plus 2399 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S10 2299 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S9 1799 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S9 Plus 1849 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S8 1499 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S8 Plus 1599 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S7 849 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S7 Edge 1499 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S6 249 TL 849  TL (Orjinal Ekran)
Samsung S6 Edge 449 TL 899 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S6 Edge Plus 1199 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S5 149 TL 549 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S5 Mini 149 TL 449 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S4 149 TL 349 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S4 Mini 149 TL 349 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S4 Zoom 149 TL
Samsung S3 119 TL 349 TL (Orjinal Ekran)
Samsung S3 Mini 99 TL 249 TL (Orjinal Ekran)
A SERİSİ ÖN CAM DEĞİŞİMİ FİYATI EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATI
Samsung A10 499 TL (Orjinal Ekran)
Samsung A20 649 TL (Orjinal Ekran)
Samsung A30 899 TL (Orjinal Ekran)
Samsung A40 799 TL (Orjinal Ekran)
Samsung A50 849 TL (Orjinal Ekran)
Samsung A51 899 TL (Orjinal Ekran)
Samsung A70 1099 TL (Orjinal Ekran)
Samsung A71 1099 TL (Orjinal Ekran)
Samsung A80 899 TL (Orjinal Ekran)
Samsung A2 Core 999 TL (Orjinal Ekran)
Samsung A3 149 TL 549 TL (Orjinal Ekran)
Samsung A5 149 TL 549 TL (Orjinal Ekran)
Samsung A6 599 TL (Orjinal Ekran)
Samsung A6 Plus 799 TL (Orjinal Ekran)
Samsung A7 149 TL 599 TL (Orjinal Ekran)
Samsung A8 499 TL (Orjinal Ekran)
Samsung A8 Plus 949 TL (Orjinal Ekran)
Samsung A9 849 TL (Orjinal Ekran)
Samsung Ace 4 249 TL 200 TL (Orjinal Ekran)
Samsung Alpha 149 TL 499 TL (Orjinal Ekran)
J SERİSİ ÖN CAM DEĞİŞİMİ FİYATI EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATI
Samsung J1 599 TL (Orjinal Ekran)
Samsung J2 149 TL 449 TL (Orjinal Ekran)
Samsung J2 Core 449 TL (Orjinal Ekran)
Samsung J2 Prime 399 TL (Orjinal Ekran)
Samsung J3 549 TL  (Orjinal Ekran)
Samsung J3 Pro 449 TL  (Orjinal Ekran)
Samsung J4 649 TL  (Orjinal Ekran)
Samsung J4 Plus 449 TL  (Orjinal Ekran)
Samsung J4 Core 449 TL  (Orjinal Ekran)
Samsung J5 249 TL 449 TL (Orjinal Ekran)
Samsung J5 Pro 699 TL  (Orjinal Ekran)
Samsung J5 Prime 449 TL  (Orjinal Ekran)
Samsung J6 599 TL  (Orjinal Ekran)
Samsung J6 Plus 449 TL (Orjinal Ekran)
Samsung J7 249 TL 549 TL (Orjinal Ekran)
Samsung J7 Pro 449 TL 649 TL (Orjinal Ekran)
Samsung J7 Prime 199 TL 349 TL (Muadil Ekran)
Samsung J7 Prime 2 449 TL (Orjinal Ekran)
Samsung J7 Nxt 699 TL (Orjinal Ekran)
Samsung J8 799 TL (Orjinal Ekran)
NOTE SERİSİ ÖN CAM DEĞİŞİMİ FİYATI EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATI
Samsung Note 1 199 TL
Samsung Note 2 199 TL  399 TL (Orjinal Ekran)
Samsung Note 3 999 TL 499 TL (Orjinal Ekran)
Samsung Note 3 Neo 149 TL 549 TL (Orjinal Ekran)
Samsung Note 4 199 TL 699 TL (Orjinal Ekran)
Samsung Note 5 449 TL 949 TL (Orjinal Ekran)
Samsung Note Fan Edition
Samsung Note 8 1649 TL 1499 TL (Orjinal Ekran)
Samsung Note 9 1799 TL (Orjinal Ekran)
Samsung Note 10 1899 TL (Orjinal Ekran)
Samsung Note 10 Plus 2399 TL (Orjinal Ekran)
Samsung Note 20 2399 TL (Orjinal Ekran)
Samsung Note 20 Ultra 2399 TL (Orjinal Ekran)
C SERİSİ ÖN CAM DEĞİŞİMİ FİYATI EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATI
Samsung C5 899 TL (Orjinal Ekran)
Samsung C5 Pro 899 TL (Orjinal Ekran)
Samsung C7 349 TL 449 TL (Orjinal Ekran)
Samsung C7 Pro 799 TL (Orjinal Ekran)
Samsung C8 849 TL (Orjinal Ekran)
Samsung C9 Pro 1100 TL (Orjinal Ekran)
M SERİSİ ÖN CAM DEĞİŞİMİ FİYATI EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATI
Samsung M10 649 TL (Orjinal Ekran)
Samsung M10s 649 TL (Orjinal Ekran)
Samsung M20 449 TL (Orjinal Ekran)
Samsung M30 949 TL (Orjinal Ekran)
Samsung M30s 699 TL (Orjinal Ekran)
Samsung Mega 499 TL (Orjinal Ekran)
E SERİSİ ÖN CAM DEĞİŞİMİ FİYATI EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATI
Samsung E5 149 TL 549 TL (Orjinal Ekran)
Samsung E7 449 TL 499 TL (Orjinal Ekran)
GRAND SERİSİ ÖN CAM DEĞİŞİMİ FİYATI EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATI
Samsung Grand Neo 170 TL 170 TL (Orjinal Ekran)
Samsung Grand Prime 160 TL 199 TL (Orjinal Ekran)
Samsung Grand Prime Plus 399 TL (Orjinal Ekran)
Samsung On 7 199 TL 199 TL (Orjinal Ekran)

Samsung Ekran Değişimi İstanbul başta olmak üzere Türkiye ‘nin her yerinden, telefonlarınızı Yurt İçi anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

Call Now Button
WhatsApp