Samsung Galaxy E5-E7 Cam Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Samsung Galaxy E5-E7 Cam Değişimi yapma fiyatı ile 6 aydır teknik servis garantisi 499 TL’dir. Dokunmatik ekran sorunsuz çalışır, ekran görüntülenir ve Dahili ekranda herhangi bir kırılma yoksa, yalnız ön cam değiştirilebilir ve 499 TL’ye mal olur. Ekran ve cam değişimleri, tamamen sterilize edilmiş teknik servis odamızda özel ekipman kullanarak uzman ve deneyimli SAMSUNG teknisyenleri tarafınca gerçekleştirilir.

Tam tek parça dokunmatik ekran + ön cam + iç ekran + dış panelden oluşan orijinal ekran, ekran değiştirme için kullanılır ve ön cam değişiklikleri için orijinal ön cam kullanılır. Bu şekilde, bilgileriniz ekran ve cam değişikliklerinden sonra silinmeyecek, cihazınızın performansında herhangi bir değişiklik yok, kısaca dokunmatik hız, dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığı.

SAMSUNG Galaxy E7 ekran değiştirildikten sonra, telefonunuzun tüm testleri SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir. Aletiniz daha sonrasında inceleme için size sunulacaktır. Bu aşamada herhangi bir tereddüt yada sevmediğim var ise, ücret iade edilecektir. 6 ay sonrasında EkranCamDegisimi.com Teknik servis garanti kartınız hazırlanır ve aletiniz size teslim edilir. Güvence kartınız sayesinde, ekranınızda olabilecek herhangi bir mesele Sambsung teknisyenlerimiz tarafınca çözülecektir.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla E5-E7 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

• Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

Samsung Galaxy E5-E7 Cam değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

Samsung Galaxy E5-E7 Cam Değişimi

İstanbul’da ikamet eden kişiler Samsung Galaxy E5-E7 cam değişimi telefonunu gün içinde şubemize getirerek ulaştırabilirler. Şehir dışında bulunan kullanıcılar Yurtiçi Kargo ile ücretsiz şekilde telefonlarını bize iletebilmektedir. Aynı gün cihazınızı İstanbul Pendik’te bulunan şubemize getirip işlem sonrası alabilirsiniz. Meydana getirilen işlemde telefonun orijinal ekranı herhangi bir değişiklik görmez. Bu sayede ekran renkleri, ekran parlaklığı ve diğer tüm özellikler ilk günkü gibi kalır. Telefonun dokunma panelinin de orijinali değişmez. Böylece dokunmatik ekranla da ilgili sorun yaşanmaz. Cihaza uygulanan parça değişiklik işlemleri dışarıdan bakıldığında anlaşılmaz.

Samsung Galaxy E5-E7 cam değişimi için en önce cihazın arızası tespit edilir. Daha sonrasında yapılacak olan işlemleri bedeli hesaplanır. Müşterimizin tasdik vermesiyle cihaza bakım, onarım ve parça değişim işlemleri uygulanır. Telefonun problemi giderildiği zaman alan kişi ile iletişime geçilir. Son durum hakkında data verilir ve telefonun ulaştırılması sağlanır. Ücretsiz kargo ile veya müşterinin telefonu şubeden alması ile ulaştırma yapılır. Aletinız için uygulanacak bakım, onarım ve değişiklik işlemleri sistemimizde kayıt altına alınır. Böylece 6 aylık güvence süresi başlamış olur.
Samsung Galaxy E5-E7 cam değişimi için uyumlu parçalar, bu iş için üretilmiş olan makinelerde preslenir. Kırılan parça çıkarılır ve yerine yeni parça yerleştirilir.

Samsung Galaxy E7 Ekranı Çatladı İse

Bir tek telefonunuzun ön camı kırılır, dokunuşu sorunsuz çalışır, Dahili ekranda herhangi bir hasar yoksa ve görüntü cihazınıza gelirse, ön camı değiştirmek yeterlidir ve ücret 150 TL’dir. Burada, Samsung teknisyenlerinin ön cam değiştirme, teknik servis odasının sterilizasyonu – statik elektriğin çıkarılması ve Samsung glass exchange makinesi ile beraber orijinal SAMSUNG glass’ın kullanımına dikkat etmeniz gerekiyor. Buna ek olarak, imal edilmiş vakum jeli kullanılmalıdır ve cam değişiminden sonrasında cihazınız UV ışınları yayan özel olarak tasarlanmış bir cihazda tutulmalıdır.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın