Samsung Galaxy A50 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 ay önce yayınlandı

Samsung Galaxy A50 Ekran Değişimi yapma fiyat EkranCamDegisimi.com 6 ay teknik servis garantisi ile. Ekran değişiklik yapma sırasında kullanılan ürünlerimiz %100 orijinal ve fiyatı 490 TL. Samsung Galaxy A50 Ekran değiştirme özel ekipman kullanarak özel Samsung teknisyenleri tarafınca gerçekleştirilir.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

• Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

Samsung Galaxy A50 Ekran değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

DİKKAT:Cihazınızda görüntü yada dokunmatik bozuk ise komple LCD ekran değişmesi gerekir

Samsung Galaxy A50 Ön Cam Değişimi Fiyatı Sorunuz
Samsung Galaxy A50 Ekran Değişimi Fiyatı 490 TL

Samsung Galaxy A50 Ekran Cam Değişikliği Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy A50 Ekran telefonlarının iki çeşit onarımı var. Başlangıçta belirttiğimiz şeklinde, ekran kırıldıktan sonra telefonunuzda fotoğraf veya dokunma yoksa, tam tek parça ekran değişiklik yapma yapılmalıdır. Kullanılacak ekran orijinal olmalıdır, seri numaralı, tek parça oluşan, kısaca ön cam + iç ekran + dokunmatik + ön çerçeve. Ekran değişiklik yapma, sterilize edilmiş bir teknik servis odasında özel ekipman kullanarak nitelikli SAMSUNG teknisyenleri tarafınca yapılmalıdır. Samsung Galaxy A50 Ekran değişiklik yapma 20 dakika içinde yapılır.

Ekran kırıldıktan veya ön cam kırıldıktan sonra telefonunuzu sorunsuz kullanırsanız (dokunma çalışıyor, dahili ekran bozuk ve görüntü yok), sadece ön cam değişimi yeterlidir. Bununla beraber, ön camı değiştirirken, bir SAMSUNG değiştirme makinesi, özel bir UV yayan makine ve orijinal ön cam kullanmalısınız. Ön camı değiştirirken teknisyenin uzmanlığı ve deneyimi de çok önemlidir. Samsung Galaxy A50 Ekran değiştirme 1 saat içinde yapılır.

Samsung Galaxy A50 Ekran Değişimi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman Samsung teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, Samsung Galaxy A50 ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. Samsung Galaxy A50 ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • Samsung Galaxy A50 ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • Samsung Galaxy A50 ön camını onarım ederken, nitelikli Samsung teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • Samsung Galaxy A50 cam değişiklik yapma için bir Samsung ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
  • Samsung Galaxy A50 ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
  • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler Samsung Galaxy A50 ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

Samsung A50 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

Samsung markasının kullanıcılarına sunmuş olduğu Samsung A50 akıllı cep telefonlarının ekran boyutları 5.5 inç ve ekran çözünürlüğü 720×1280 px HD ekran özelliklerine sahip olarak piyasaya 2017 yılında tanıtımı yapılmış ve satışa sunulmuştur. Samsung kullanıcılarının ilgisini çeken Samsung A50 telefonlarının kullanıcıları tarafından ekran hasarının yaygın olmasından dolayı en çok ihtiyaç duyulan yedek parçası Samsung A50 ekranlarıdır. Samsung A50 Ekran Fiyatı 480 ile 490 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat değişikliği satılan yedek parçanın markası ve orjinaline yakın ürünler olmasına bağlıdır.

Samsung Galaxy A50 Ekran Değişimi Yedek Parça

Samsung Galaxy A50 Ekran Değişimi akıllı cep telefonlarının ekranı, ön camı, bataryası, kasası ve arka kapağı, Usb giriş yeri, şarj aletleri gibi bir çok yedek parçası web üzerindeki alışveriş sitelerinde bulunmaktadır. Bunun yanında yedek parça satışı yapan ve yurtdışından yedek parça teminiyle uğraşan mağazalarda da Samsung A50 akıllı cep telefonunun tüm yedek parçaları kolaylıkla bulunabilmektedir. Akıllı cep telefonlarının en büyük problemi olan ekran ve ön cam hasarlarıdır. Ekranı hasara uğramış Samsung A50 akıllı cep telefonlarının ekran değişimini, çeşitli yollardan temin edeceğiniz uygun A50 Ekran Fiyatı olan ekranlar ile yapabilirsiniz. Isterseniz evde dahi kendiniz ekran değişimini tamir seti kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Ekran değişimi ve akıllı cep telefonu tamiratı ile asla bir ilginiz yok ise Samsung A50 akıllı cep telefonunuz için her bölgede bulunan Samsung teknik servislerine başvurabilirsiniz.

Samsung Teknik Servislerinde Samsung A50 Akıllı Cep Telefonlarının Ekran Değişimi

Samsung teknik servislerine ekran hasarı için başvurduğunuzda, teknik servislerin elinde yedek parça bulunuyorsa kısa süre de Samsung A50 telefonunuzun ekran değişimi yapılabilmektedir. Hatta bazı cep telefonu teknik servisleri web üzerinden ya da mobil telefonları üzerinden hizmet vermektedir. Teknik servisler cep telefonunuzu yakın bir konumdaysanız sizden gelip alabilmekte ve tamirat sonrası size ulaştırabilmektedir. Yaklaşık 1 saat yöreı kısa bir sürede Samsung A50 ekran değişimi yapılabilmektedir.

Samsung Galaxy A50 Ekran Değişimi Fiyatları

A50 Ekran Fiyatı ekran değişimi işlemi dahil olarak bazı teknik servislerinde 480 ile 490 TL içinde belli bir süre garantili olarak yapılmaktadır. Bu hizmeti sunan teknik servisler tercih sebebi olmaktadırlar

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

5 üzerinden 5 (1 Oy)
Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın

Bize Mesaj Atabilirsiniz