Samsung Galaxy A3-A5-A7 Cam Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Samsung Galaxy A3-A5-A7 Cam Değişimi fiyatı 6 aylık EkranCamDegisimi.com teknik servis garantisi ile 599 TL’dir. Camı değiştirmek için, dokunmatik alan ekran kırıldıktan sonrasında sorunsuz çalışmalıdır, kırılma / çatlak olmamalıdır ve görüntü ekranda görüntülenmelidir. Cam değiştirme 40 dakika içinde uzman ve deneyimli Samsung teknisyenleri tarafından yapılır. Bu dehemmiyet 3 (üç) iş günü kullanırken ücretsiz nakliye hizmeti. Cam değiştikten sonra, cihazdaki bilgiler silinmez ve telefon ekranı performansında herhangi bir değişim yoktur.

Samsung Galaxy A7 camını değiştirdikten sonra, ön cam çatlaması yada ekran kırılması sorunlarıyla karşılaşmanızı önlemek 6 ay EkranCamDegisimi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilecektir . Bir güvence kartınız olması sebebiyle, her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözülür.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla A3-A5-A7 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

Samsung Galaxy A3-A5-A7 Cam değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

Samsung Galaxy A7 Ekran değiştirme

Samsung Galaxy A7 ön cam değiştirme fiyatı 6 aylık EkranCamDegisimi.com teknik servis garantisi ile 599 TL’dir. Cam değiştirme, telefonunuz için özel olarak geliştirilmiş cihazları kullanarak sektörde uzman ve deneyimli Samsung teknisyenlerimiz tarafından yapılır. 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlandığınızda teknik Servisimizi ve 3 (üç) iş gününü ziyaret ederseniz değişiklik süresi 1 saattir.

  • Orijinal yapınış vakum ürün cam değiştirme için kullanılır.
  • Değişiklikten sonra, cihazdaki bilgiler silinmez.
  • Ekran performansında herhangi bir değişim yok, kısaca dokunmatik hız / duyarlılık ve ekran parlaklığı.
  • Samsung Galaxy A7 cam değişiklik yapma sonrasında yapılacak ilk şey aletinizi incelemek izin vermektir. Telefonunuzu arzu ettiğiniz kadar kontrol etme ve herhangi bir anlaşmazlığınız veya tereddütünüz varsa geri ödeme alma hakkına sahipsiniz.

Tasdikinizi verdiğinizde, telefonunuz 6 ay boyunca imzalanmış ve damgalanmış EkranCamDegisimi.com ile teknik servis güvence kartınızı hazırlayarak size teslim edilecektir. Güvence kartınız sayesinde, ön camla ilgili herhangi bir teknik sorunu herhangi bir kullanıcı hatası olmadan çözebilirsiniz.

Nasıl değiştirilir

Teknik servisimizde, video kayıtları teknisyenlerimiz tarafınca yapılır, böylece değişim sürecini daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Örnek olarak, aşağıdaki videomuz aracılığıyla Samsung Galaxy A7 ekran değiştirmesini tüm detaylarla izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy A3-A5-A7 Cam Değişimi Hakkında Bilgiler ;

Telefonun düşmesi veya herhangi bir yere çarpması sonucu ön camındaki hasar, ustalaşmış ekibimiz tarafınca kısa sürede giderilir. Samsung Galaxy A3-A5-A7 Cam Değişimi aletinızın ön camı çatladığında veya kırıldığında yapmanız ihtiyaç duyulan şey, cihazı bizlere ulaştırmaktır. Aygıtı gün içinde İstanbul Pendik’te bulunan şubemize getirerek 2 saat şeklinde kısa bir sürede almanız mümkündür. İşlemden sonra telefonda kötü bir görüntü meydana gelmemektedir.
İstanbul’da ikamet eden kişiler Samsung Galaxy A3-A5-A7 Cam Değişimi telefonunu gün içinde şubemize getirebilirler. Şehir haricinde olan kişiler ise Yurtiçi Kargo ile ücretsiz şekilde telefonlarını bizlere ulaştırabilirler. Telefonda görüntü olmasına karşın çatlamış ekran, kullanımı zorlaştırır. Çatlayan ekranın kısa sürede değişimini yapmaktayız. Tüm ekran değişimi yerine bir tek hasarlı olan kısmı onarıyoruz. Bu sayede daha düşük bir maliyete problemi çözüyoruz. Samsung Galaxy A3-A5-A7 Cam Değişimi için uyumlu olan parçalar, özel makinelerde telefonunuzun görselliğini bozmayacak şekilde yerleştirilmektedir. Kırılan parça çıkartılır ve yerine yeni parça yerleştirilir. Bu işlem ortalama 2 saat kadar süre gelir.
Şubemiz İstanbul Pendik’te bulunmaktadır. Hasarlı aletinızı şubeye elden getirebileceğiniz gibi isterseniz ücretsiz Yurtiçi Kargo aracılığı ile de iletebilirsiniz. Ücretsiz kargo ile Türkiye’nin biroldukça şehrinden cihaz ulaştırmanız mümkündür. Bakım, onarım ve değişim hizmetleri bulunan firmamız tam 12 yıldır sizlere hizmet vermektedir.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın