LG Stylus 2 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

LG Stylus 2 Ekran Değişimi yapma, 6 ay teknik servis garantisi ve işçilik maliyeti de dahil olmak üzere 400 TL‘dir. Lg Stylus 2 ekran dokunmatik değiştirme tamamen orijinal ekranlar ile değiştirilir ve uzman LG teknisyenleri tarafınca özenle yapılır.

LG STYLUS 2‘de yer alan bilgiler ekran değişiklik yapma sırasında silinmeyecektir. LG Kaleminizin ekranını değiştirdikten sonra, dokunmatik duyarlılık, hız, ekran parlaklığı ve görüntü kalitesinde bir değişiklik olmayacaktır. LG Stylus ekran değişiklik yapma süresi yalnız 1 saattir.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla LG Stylus 2 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

• Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

LG Stylus 2 ekran değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

LG Stylus 2 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

Değişiklik sırasında kullanılan parçalar %100 orijinal parçalardır. Firmamız 12 senedir senedir bakım, onarım ve parça değişimi hizmetleri vermektedir. Kaliteli hizmeti uygun fiyata sağlayan firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmalarına devam ediyor.

LG Stylus 2 ekran değişimi 400 TL’ye yapılmaktadır. Uzman ekibimiz sayesinde tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışmaktayız. Gün içinde telefonunuzu İstanbul Pendik’te bulunan şubemize getirip 2 saat içinde almanız mümkündür. Cihazda parça değişikliği olduğu dışarıdan bakıldığında anlaşılmamaktadır. Yapılan işlemde aletin orijinal ekranı değiştirilmez. Böylece cihazın renklerinde ve parlaklığında herhangi bir değişim olmaz. Dokunma panelinin orijinali de değişmez. Böylece dokunmatik ekranla ilgili bir problemde meydana gelmez. Uzman kadromuzun uyguladığı titiz çalışma, telefonun orijinalliğinin bozulmaması adına örutubet taşır.

İstanbul’da ikamet eden kişiler LG Stylus 2 telefonunu gün içinde şubemize getirebilirler. Şehir dışında bulunan kişiler ise ücretsiz Yurtiçi Kargo ile telefonlarını bize ulaştırabilirler. LG Stylus 2 aletinizin camı kırıldığında yahut ön camı çatladığında yapmanız ihtiyaç duyulan telefonunuzu en kısa sürede bizlere ulaştırmaktır.
Telefonun düşmesi veya çarpması sonucunda ön camının kırılması, ekran görüntüsüne olanak sağlasa da kullanımı engeller.

Profesyonel ekibimiz kısa süre içinde aletin onarımını gerçekleştirir. Tüm onarım işlemleri titiz bir çalışmayla ve özel makinelerle yapılmaktadır. Onarım için telefon ekranının tamamen değişmesi yerine bir tek hasarlı parça değiştirilir. Böylece harcama düşük seviyede tutulmuş olur.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın