LG Nexus 5 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

LG Nexus 5 Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com Teknik servis garantisi ile 299 TL. Ekran değişiklik yapma, uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafınca özel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Teknik servis odamız 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Bununla birlikte, tamamen sterilize edilir ve statik elektrikten arındırılır. LG Nexus 5 ekranını değiştirirken, tam tek parça dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekran kullanılır.

Teknik servisimize gelirseniz ekran değişiklik yapma süresi 1 saattir, 2 taraflı EkranCamDegisimi.com 3 (üç) iş günüdür. Ekran değişikliği sırasında bilgileriniz asla silinmeyecektir. Performans, dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve telefonunuzun ekran parlaklığı asla bir değişiklik yoktur. LG Nexus 5 ekranını değiştirdikten sonra, telefonunuz teknisyenlerimizin test onay formunu geçer. Aletinizin tüm parçaları denetim edilir ve kontrol başarıyla tamamlandı ve cihazınız takdir sunulmaktadır. Telefonunuzu dilediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. İmtihan sırasında herhangi bir tereddüt olsa bile, ücretiniz iade edilecektir. Onaylamanızı verirseniz, ekran kırılmasını veya ön cam çatlama problemini yeniden önlemek için kırılmaz cam koruyucu hediyeniz giyilir. 6 ay sonra EkranCamDegisimi.com İmzalı ve damgalı garanti kartınız hazırlanır ve telefonunuz size teslim edilir.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla LG Nexus 5 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

LG Nexus 5 ekran değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

LG Nexus 5 Ekran Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

LG Nexus 5 ekran değiştirme görüşmelerimiz aşağıda tartışıldıktan sonra uzman ve deneyimli LG teknisyenlerimize dikkat etmemiz gerekenler. Gelecekte geri dönüşü olmayan problemlerı önlemek için bu öğeleri dikkatli bir halde okumanızı öneririz.

  • Ekranın değiştirilmesi, tam tek parça, şu demek oluyor ki dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekran kullanılarak yapılmalıdır. Ön camı asla değiştirmeyin. Ön cam değişirse, ön cam yakında ekranı terk edecek ve telefonunuzda geri döndürülemez sorunlara neden olacaktır.
  • LG Nexus 5 ekran değişiklik yapma tamamen sterilize ve statik içermeyen teknik servis odasında özel ekipman kullanarak uzman ve deneyimli LG teknisyenleri tarafından yapılmalıdır. 24/7 güvenlik kamerası ile teknik servisi nezaret altında tutmak çok önemlidir.
  • Ekran değiştirildikten sonra, cihazınızın garanti kartınızla birlikte sunulması gerekir. Güvence kartınızla ilgili herhangi bir mesele derhal çözülmelidir.
  • LG Nexus 5 ekran değişiminden sonra, bilgileriniz asla silinmemeli ve telefonunuzun performansında herhangi bir değişim olmamalıdır, yani dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve ekran parlaklığı.
  • Ekran değiştikten sonra, dilediğiniz kadar cihazınızı incelemek gerekir. Doğal ki, herhangi bir ihtilaf yada şüpheniz var ise geri ödeme hakkına sahip olmalısınız.
  • Ekran işlemlerinden sonrasında, ekran kırılması sorunuyla yine karşılaşmamak için kırılmaz cam koruyucu hediyenizi koymalısınız.
  • Türkiye’de EkranCamDegisimi.com kayıtları ile cep telefonlarının ekran değişiklik yapma ve onarımı. Mutlaka yukarıda yazılan maddeye karşılık gelir.

Teknik servisimizde siz değerli telefon kullanıcılarımızın memnuniyeti her vakit ön planda tutulmakta ve misyonumuz sizlere en iyi hizmeti sunmaktır. Eğer ekran değiştirme hakkında herhangi bir sorunuz varsa yada bu mevzuda veri edinmek istiyorsanız, yorum alanımızı yada aşağıda teknik servisimizden LG teknisyenlerimiz sormak ve mümkün olduğunca çabuk yanıt alabilirsin.

LG Nexus 5 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

LG Nexus 5 ekran değişimi 299 TL’dir. Telefonunuzun camı çatladığında yapmanız ihtiyaç duyulan şey, ekran değişimi için firmamızla bildirişime geçmektir. Ekranı kırılmış, çatlamış veya hasar görmüş olan LG Nexus 5 telefonunuzu ücretsiz kargo hizmeti ile bize ulaştırarak bu problemi giderebilirsiniz. Kısa süre içinde hasarı giderilen telefon, size yine ücretsiz kargo olanağı ile gönderilir. İstanbul’da ikamet eden kişiler firmamızı yerinde ziyaret edebilmektedir.

Uzman kadromuz en kısa süre içinde telefonunuzun tamirini gerçekleştirir ve size ulaştırır. İstanbul dışında ikamet eden kişiler LG Nexus 5 ekran değişimi için cihazlarını kargo ile şubemize gönderebilmektedir. Fiyat ve performans bakımında büyük başarı elde eden firmamız, sektördeki en kaliteli hizmeti veren firmalardan biridir. Telefonunuza fazlaca hızlı bir onarım süreci uygulanır ve en kısa sürede teslim edilmesi sağlanır.

Onarımı yapılan cihazınız, ücretsiz kargo olanağı ile size ulaştırılır. Müşteri memnuniyeti biz için en önemli mevzudur. Bu da başarımızın en büyük sebepleri arasındadır. Senelerdir edindiğimiz tecrübeleri müşterilerimizle paylaşarak kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmak için çalışmaktayız. LG Nexus 5 ekran değişimi için sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Onarım işlemlerinde %100 orijinal parça kullanılmaktadır.

Kullanılan parçaların 6 aylık garanti süresi bulunur. Uygulanan parça değişimi ve onarım işlemleri şirketlere KDV ile faturalandırılır. Ekranı kırılan veya çatlayan cihazınızın tamiri sırasındaki tüm işlemler sistemde kayıt altına alınır.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın