LG Kamera Sorunu

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

LG Kamera Sorunu ,Çoğu insan akıllı telefon tarafından etkilendim, sinealıcı yazılım ve donanım sorunları vardır. Bir sinealıcı durmuş bir yanılgı ile karşılaşan kullanıcıların nasıl bir çözüm bulacağı hakkında bir takım yardım profili oluşturduk. Sırayla aşağıdaki çözümleri uygulayarak sinealıcı sevdiren ve sinealıcı donma hataları önleyebilirsiniz.

Aşağıdaki işlemleri başlatmadan Evvel, kameranın durduğu hatanın başlangıçta yazılım veya donanımdan kaynaklandığını anlamamız gerekir. Telefonunuzda harici bir ROM ve yazılım yüklüyse, Evvel telefonunuzu Özgün yazılıma Arka yüklemeniz gerekir. kimi geliştirici ROM’lar da sinealıcı hataları olabilir.Özgün yazılım telefonunuza yüklüyse, aşağıdaki işlemleri sırayla gerçekleştirmenizi öneririz. henüz hızlı bir çözüme erişmek istiyorsanız, bu yazıya bir yorum yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kamera Durduruldu Hatası İçin Çözümler

1. Kamera Verilerini Temizleyin

Akıllı telefonlarda uzun bir kullanım süresinden sonra, uygulama önbelleği birikebilir ve bu önbellek birikimi birkaç Mesele getirir. Her akıllı telefondaki sinealıcı önbelleğini temizlemek için sinealıcı uygulamasını Ayarlar> uygulamalarda bulun ve önbelleği ve verileri temizleyin.

2. Telefona Hard Reset Atın

İlk çözüm sinealıcı uygulamasını açmak için çözüm değilse, 2. çözüm olarak yapabileceğiniz şey telefonu sıfırlamaktır. sinealıcı Katı bir sıfırlama kullanarak basitçe çözülebilir.

Telefonunuzu Ayarlar > Güvenlik> Yedekleme ve sıfırlama veya tuş kombinasyonlarıyla Katı sıfırlamadan sıfırlayabilirsiniz.

Telefonu Servise Verin

Çözüm de sorunu aşmak için yetmediyse, son çözüm telefonu servise vermek olacaktır. Donanımsal arıza olma ihtimali de olan kamera durduruldu hatası çözümü için teknik servisler genellikle kamera parçasını değiştirirler veya flexible onarımı yaparlar.Telefonunuzun garanti süresi bittiyse uygun fiyata teknik servise yaptırabilirsiniz veya istediğiniz şekilde telefonculara teslim edebilirsiniz. Cep Hastanesi ile iletişime geçmek için Teknik Servis sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

NOT = Telefonunuzun kamera sorununu kendiniz yapmaya kalkışmayın. Bu, hem telefonun garanti süresinin sonlanmasına hem de teknik bilgi olmadan işlem yaparak daha fazla sorunun ortaya çıkmasına yol açabilir.

LG G3 Kamera Değişimi

Kamera değişimi, deneyimli ve deneyimli LG teknisyenlerimiz tarafından özel teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır. LG G3 kamera sorunu, teknik servisimizde ortalama 30 dakika içinde ve 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi aldıktan sonraki 3 (üç) iş günü içinde çözülecek.

  1. LG G3 arka kamera değiştirme fiyatı 100 TL, ön kamera değiştirme fiyatı 70 TL.
  2. Orijinal kamera kullanılıyor.
  3. Kamera değiştirildikten sonra, resim ve video kalitesi ilk güne geri yüklenir.
  4. Hizmetimizde yapılan işlemlerde telefon sıfırlanmayacaktır. Bilgileriniz silinmedi.
  5. Kamera değiş tokuşundan sonra, telefonunuz size 6 aylık bir Cep Hastanesi onaylı kamera garanti kartı ile teslim edilir.
  6. Garanti süresi boyunca, kullanıcının kamerayla ilgili hatası dışındaki teknik sorunlar ücretsiz olarak çözülür.

LG G3 Kamera Değişimi için teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilmiştir. Tamamen statik elektrik içermez. 7/24 güvenlik kameraları sigortalı olduğu kadar gözetim altındadır. Ek bir önlem olarak, teknisyenlerimiz statik elektrik temizleme bileziği ve özel bir teknisyen eldiveni takmaktadır.

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın