LG K8 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

LG K8 ön cam değiştirme Dokunmatik Ekran değişiklik yapma markamız tarafından yapılır ve gerekli tüm testler size teslim edildikten sonrasında dokunmatik hassasiyetle ilgili herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Süreç 6 ay garantilidir. LG K8 Ekran Değişimi Fiyatı 270 TL.

LG K8 cam değişiklik yapma sırasında ve daha sonra telefonunuz silinmeyecektir. Teknik servisimiz, bilgilerinizin silinmeyeceğini garanti eder. Bununla beraber, telefonunuzun performansı – dokunmatik hız, dokunmatik hassasiyet ve ekran parlaklığı-asla değişmez. En kısa sürede ekran değişti şeklinde, telefonunuz test ve inceleme için size sunulacak.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla LG K8 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

• Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

LG K8 ekran değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

LG K8 Cep Telefonu Tamiri

Servisimizde yalnız ekran değişimi değil bununla birlikte cep telefonu tamiri, bakımı, onarımı ve ücretsiz arıza tespiti hizmeti de verilmektedir. Yaşamış olduğunuz problemi derhal aşağıda bulunan yorum alanından veya teknik servisimizi arayarak belirtebilir çözüm yolları hakkında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimizin sizleri detaylı bir halde bilgilendirmelerini sağlayabilirsiniz.

Örnek olarak en çok yaşanılan ve kullanıcılar tarafından bizlere iletilen sorunlar derhal aşağıda maddeler halinde paylaşılmıştır.

  • LG K8 bataryası çabuk sonlanmış oluyor, telefonla mevzuşurken veya herhangi bir işlem yapılırken aygıt kapanıyor
  • LG K8 şarj almıyor (mesele şarj soketinin oksitlenmesinden yahut darbe alması sonucu zarar görmesinden meydana gelmektedir)
  • LG K8 ön/arka kamera çalışmıyor veya eskisi kadar kaliteli çekim yapmıyor
  • LG K8 kulaklık veya hoparlör çalışmıyor

LG K8 ekran değişimi, yukarıdaki sorunlar ve benzeri problemler hakkında istediğiniz suali sorabilir ve uzman ve tecrübeli LG teknisyenlerimiz tarafından detaylı bir şekilde cevaplanmasını sağlayabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz problemi çözmek dileğiyle.

LG K8 Ekranı Kırıldı güvence Kapsamına Girer Mi?

Teknik servisimiz aranılarak veya yorum yazılarak en çok sorulan sorulardan bir tanesi LG K8 ekranım kırıldı güvence kapsamı dahilinde değişim işlemi gerçekleştirilir mi sorusu olmaktadır. Öncelikle bilmenizi isteriz ki ekran kırılması, ön cam çatlaması, cihazın darbe alması sonucu hasar görmesi ve sıvı teması tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilmiş olduğu için telefon üreticileri tarafınca garanti kapsamı haricinde bırakılmaktadır.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak gene belirtmek isteriz ki, aletinizi almış olduğunuz sırada kaskosunu yaptırdı iseniz ne olursa olsun kasko firmanız ile mesajlaşmaya geçiniz. Kasko sözleşmesi dahilinde ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yahut cep telefonu tamiri yapılmasını sağlayabilirsiniz.

LG K8 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

Ekranı hasar gören LG K8 ekran değişimi 240 TL’ye yapılmaktadır. Cihazın arızası bulunduktan sonrasında yapılması ihtiyaç duyulan işlemlerin maliyeti hesaplanır ve müşterinin tasdikı üzerine cihaza lüzumlu işlemler yapılır. Telefonun problemi giderildikten sonra telefon sahibi ile irtibata geçilir. Aygıt, ücretsiz kargo imkanı ile ya da şubeden teslim alınacak şekilde müşteriye iletilmektedir.

Aletinızı İstanbul Pendik’te yer alan şubemize ulaştırarak bu probleminizi giderebilirsiniz. LG K8 cihazınız için uygulanması gereken bakım, onarım ve parça değişim hizmetleri firmamızın sisteminde kayıt altına alınır. 6 aylık garantiye haiz olan yedek parça değişimi, müşteri memnuniyeti için temiz bir ustalıkla uygulanır. Bu sektörde 12 yıldan fazladır onarım, bakım ve yedek parça değişimi yapmakta olan firmamız uzman ekibi sayesinde tüm müşterilerine kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Cihazın orijinal ekranı değiştirilmediğinden dolayı ekran parlaklığı, canlılığı ve ekran renkleri aslabir şekilde zarar görmez. Ekran özellikleri ilk günkü şeklinde kalır.

Parça değişimi için kullanılan parçalar %100 orijinaldir. Ekran camının kırılması, ön camın çizilmesi, çatlaması gibi bir çok problemde LG K8 telefonunuzu şubemize ileterek sorunu gidermeniz mümkündür. Kısa süre içinde meydana gelen parça değişimi ondan sonra 6 aylık garanti süresi adım atar. Camı çatlayan ya da kırılan LG K8 cihazınızın sadece zarar gören parçası değiştirilir. Bu da tüm ekran değişimi maliyetini düşürür. Ayrıca telefonun orijinal ekranı da işlem görmemiş olur.

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın