LG K10 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

LG K10 ekran değişiklik yapma fiyatı EkranCamDegisimi.com Güvence kartı ile 6 aylık teknik servis 299 TL’dir. Ekran değişiklik yapma, 7/24 güvenlik kameraları tarafınca denetlenen, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda uzman ve deneyimli LG teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Ekran değiştirme için kullanılan ürün, tam tek parça dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden kaynaklanır ve uzman ve deneyimli LG teknisyenlerimiz onarım yapar. Bu şekilde, telefonunuzdaki bilgiler silinmez, aletinizin performansında herhangi bir değişiklik olmaz, kısaca dokunmatik hız, dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığı. LG K10 ekran değiştirme fiyatı 30 Dakika, 2 taraflı EkranCamDegisimi.com 3 (üç) iş günüdür.

LG K10 ekran değişiklik yapma aşamalarında telefonunuzun performansını çoğaltmak için, içinde biriken toz, kir ve benzeri parçacıkları temizlemek de mümkündür. Ekran değiştikten sonra, LG teknisyenlerimiz tüm testleri gerçekleştirir. Daha sonra telefonunuz incelemeniz için beğeninize sunulur. Bu aşamada telefonunuzu istediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. Şüpheniz var ise geri ödeme hakkına sahipsiniz. Telefonunuz için ekran değişikliği, ilk sonra verirsen, ekran yine ekran kırmamak amacı ile kırılmış olacak. 6 ay sonra EkranCamDegisimi.com Teknik servis güvence kartınız hazırlanmış olur ve telefonunuz size teslim edilir. Güvence kartınız yardımıyla problemleriniz anında çözülür.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla LG K10 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

• Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

LG K10 ekran değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

LG K10 EKRAN DEĞİŞİMİNDE DİKKAT

LG K10 ekran değişiklik yapma işleminden önce ve sonra, uzmanlarımızı ve deneyimli LG teknisyenlerimizi bir araya getirdik. Aşağıda paylaşmış olduğumız bu noktaları dikkatlice okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

  • LG K10 ekranını değiştirirken, tam bir parça, kısaca dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ürünü kullanmak gerekir.
  • Ekran değiştirildikten sonra garanti edilmelidir ve bu güvence güvence kartı + şirket damgası ile beraber size sunulmalıdır. Ekranınızla ilgili en minik bir problem garanti kartınızla çözülmelidir.
  • LG K10 ekran değişiklik yapma esnasında sizin için kıymetli olan bilgiler asla silinmemelidir. Bununla beraber, ekran değişiklik yapma aşamalarında, telefonunuzda biriken toz, parçacıklar ve kir temizlenmeli ve performansı iyileştirilmelidir. Dokunma hassasiyeti, ekran parlaklığı ve dokunma hızında herhangi bir değişiklik yaşamamalısınız.
  • Ekran değişiklik yapma, özel ekipman kullanılarak tamamen sterilize edilmiş ve statik olmayan bir teknik servis odasında uzmanlaşmış ve deneyimli LG teknisyenleri tarafından yapılmalıdır.
  • LG K10 ekran değiştirme izin verilmeden önce yüklenecek ekran ekran değişiklik yapma sonrasında telefonunuzu incelemek için izin verilmelidir. Eğer sınav esnasında herhangi bir problem var ise, bir geri ödeme hakkına sahip olmalıdır.
  • Ekran kırılmasını önlemek için en önemli aksesuar kırılmaz cam koruyucudur. Bu yüzden, kırılmaz cam koruyucu hediyenizi telefonunuza takmanız gerekir, böylece ekran kırılma / çatlak problemiyle yeniden karşılaşmazsınız.

EkranCamDegisimi.com Yukarıda belirtilen 6 puana dikkat eder. Bizim için siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti her vakit ön planda olup vizyonumuz olarak belirlenmiştir. Sadece, LG teknisyenlerimize bağlanarak, isterseniz, yukarıda paylaşmış olduğumuz telefon numaralarımız vasıtasıyla teknik Servisimizi arayarak aklınızdaki her soruyu sorabileceğinizi belirtmek isteriz. Sorularınızı okuyun ve dikkatle dinledi ve tüm detayları ile uzman ve deneyimli LG teknisyenleri tarafınca cevap verilecektir.

LG K10 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

LG K10 telefonu için uygulanacak bakım, onarım ve parça değişiklik şeklinde hizmetler kayıt altına alınmaktadır. Telefonun arızası tespit edildikten sonrasında cihaza uygulanacak işlemin masrafı hesaplanır. Cihaz sahibinin tasdik vermesi ile cihaz bakım, onarım ve parça değişiklik işlemlerine doğal olarak tutulur. Aletin problemi giderildiği süre satın alan ile mesajşime geçilir ve son durum hakkında bilgilendirme yapılır. Daha sonrasında müşterinin isteği üzerine ücretsiz kargo imkanı ile aygıt sahibine ulaştırılır. LG K10 ekran değişimi 430 TL’ye yapılmaktadır.

12 senedir sizler için bakım, onarım ve parça değişimi hizmetleri veren firmamız uzman ekibi sayesinde müşterilerin memnuniyetini sağlamaktadır. Türkiye’nin birçok şehrine ücretsiz kargo olanağımız bulunmaktadır. Böylece zamandan tutum ederek telefonunuza kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Telefonunuzu İstanbul Pendik’te bulunan şubemize getirebileceğiniz benzer biçimde isterseniz ücretsiz kargo ile de ulaştırabilirsiniz. LG K10 ekran değişimi işleminde kullanılan parçalar %100 orijinaldir. Bakım, onarım ve parça değişiklik işlemi müşterinin onay vermesi üzerine gerçekleştirilir. Kullanılan parça 6 aylık garantiye haizdir. Kaliteli hizmeti en uygun fiyata sağlayan firmamızın temel prensibi alan kişi memnuniyetini sağlamaktır.

Meydana getirilen işlemlerde cihazın orijinal ekranı işlem görmediği için görüntü kalitesinde herhangi bir mesele olmaz Camı çatlayan yahut çizilen LG K10 telefonunuzun yalnız zarar gören parçası değiştirilir. Bu da masrafın minimum seviyede olmasını sağlar. Kısa sürede başarıyla gerçekleştirilen parça değişimi sonrası cihaz ücretsiz kargo ile sahibine ulaştırılır.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın