LG G6 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

LG G6 Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com ile teknik servis garantisi 400 TL’dir. Ekran onarımı, Türkiye için üstün dereceli tutan LG ekran değişimi uzmanları ve LG deneyimli teknisyenlerimiz tarafınca yapılmaktadır. LG G6 ekran değişiklik yapma süresi 1 saatir.Teknik servisimize gelirseniz ve 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlandığınızda yalnız 3 (üç) iş günü.

LG G6 ekranı değiştikten sonrasında, telefonunuzdaki bilgiler asla silinmeyecek ve aletinizin performansında herhangi bir değişim olmayacaktır. Cihazınız EkranCamDegisimi.com imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile 6 ay boyunca size teslim edilir.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

LG G6 ekran değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

LG G6 Ekran Değişiklik Yapma Aşamaları

LG G6 ekran değişiklik yapma tamamen sterilize edilir, statik elektrikten arındırılır ve cihazınıza özgü ekipmanı kullanarak teknik servis odamızda 7/24 güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. LG teknisyenlerimiz deneyimli ve ekran değiştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Her işlem kaydedilir.

  • Teknik servis cihazımızdan kırık ekran teknik servis odamıza alınır.
  • Teknisyenlerimiz cihazda ücretsiz arıza tespiti yaparlar.
  • Arıza tespitinden sonra, kırık ekran özel ekipman kullanılarak cihazdan çıkarılır.
  • Telefonun içinde biriken kir, toz ve diğer parçacıklar temizlenir.
  • İç ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekran takılmıştır.
  • En son testler yapılır ve cihazınız takdir sunulmaktadır.

Daha sonrasında, telefonunuz 6 ay süresince EkranCamDegisimi.com ile imzalanmış ve damgalanmış bir teknik servis garanti kartı ile size teslim edilecektir. Güvence kartınız yardımıyla, güvence süreniz süresince ekranınızda en ufak bir sorun bile anında çözülür.

LG G6 Ekranı Kırıldı Güvence Kapsamında Mı ?

LG G6 ekran kırık cep telefonu kullanıcıları en sık sorulan sual ” LG G6 ekran bozuk, güvence kapsamında mı?” Ekran kırıkları, ön cam çatlaması, darbe sebebiyle dokunmayan ve telefon üreticileri tarafından sıvı teması gibi problemler, kullanıcı hatası olarak kabul edildiğinden tamamen garantiden çıkarılır. Sigorta sözleşmenizi kontrol ederek sigorta şirketinize başvurmanızı öneririz. Ücretsiz ekran değişiklik yapma veya cep telefonu onarımı için düzenleyebilirsiniz.

LG G6 ekran değişiklik yapma ve cep telefonu onarımı ile ilgili sorularınız yorum alanında yada teknik destek ekibimiz tarafından bulunabilir ve deneyimli ve LG teknisyenlerimiz tarafınca detaylı olarak cevaplandırılacaktır.

LG G6 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

Onarım ve değişiklik işlemlerinde kullanılan parçalar orijinal ve garantili parçalardır. Ekranı kırılan veya ön camı çatlayan LG G6 ekran değişimi 400 TL’ye yapılmaktadır. LG G6 telefonunuzun ön camı zarar gördüğünde Cephastanesi.org üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Firmamızın 12 senelik deneyimi ve uzman ekibi telefona dair problemlerin titizlikle giderilmesi için çalışmaktadır.

LG G6 cihazınızın camını değiştirebilmek için Yurtiçi ücretsiz kargo ile telefonu bizlere ulaştırabileceğiniz şeklinde isterseniz şubeye gelmiş olarak de iletebilirsiniz. İstanbul’da bulunan müşterilerimiz şubemizi istedikleri süre ziyaret edebilmektedir. Şehir haricinde bulunan müşterilerimiz ise ücretsiz Yurtiçi Kargo ile telefonlarını bizlere ulaştırabilirler. Müşteri memnuniyetini sağlamak için 2 saat gibi kısa bir sürede telefonun onarımı yapılır ve sahibine ücretsiz kargo olanakı ile ulaştırılır.

Onarım için kullanılan %100 orijinal parçaların garanti süresi 6 aydır. Cihaza uygulanan işlemler kayıt altına alınarak arşivlenir. Bu kayıtlar olası problemlerde kısa zamanda çözüm üretmeyi sağlar. LG G6 telefonunuzun ön camı kırıldığında veya çatlamış olduğunda hasarlı parçaları seri numarası olan orijinal parçalarla değiştirmekteyiz.

Aygıt tamiri sonrası şirketlere satmaca kesilmektedir. LG G6 ekran değişimi için yapılan işlemlerde telefonun orijinal ekranı zarar görmez. Bu da hem maliyeti düşük meblağ aynı zamanda cihazın orijinalliğinin bozulmasını engeller. Ekranın renklerinin canlılığı ve parlaklığı ilk günküyle aynı kalır.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın