LG G5 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

LG G5 Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com teknik servis garantisi ile 320 TL’dir. Ekran değişiklik yapma için dahili ekran, ön cam, dokunmatik ekran ve harici panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.

Değişiklikten sonrasında bilgileriniz ve dosyalarınız silinmez. Dokunmatik hız / hassasiyet ve ekran parlaklığı / çözünürlüğünde bir değişiklik yoktur. Değiştirme, lüzumlu tüm koşulların yerine getirildiği teknik servis odamızda uzman ve deneyimli LG teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir.

LG G5 ekran değişiklik yapma 30 dakika bizim teknik servis gelirseniz ve 3 (üç) iş günü ücretsiz nakliye hizmeti kullanırsanız. Ekran değişiminden hemen sonrasında 6 aylık EkranCamDegisimi.com imzası ve damgası ile teknik servis garanti kartınız hazırlanır ve size teslim edilir. Garanti kartınız yardımıyla, ekranla ilgili kullanıcı hatası dışındaki her türlü teknik mesele ücretsiz olarak çözülür.

Servisimizde Profesyonel Son Teknoloji Özel Cihazlar Yardımıyla LG G5 Telefonunuzun Ön Cam ile LCD Ekranı Birbirinden Ayırıp Sadece Kırık Olan Ön Camı Orjinal Gorilla Glass Silikonlu Değiştirip 1 Saat İçinde Cihazınızı İlk Günkü Gibi Size Teslim Ediyoruz.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

LG G5 ekran değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

LG G5 Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman LG teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, LG G5 ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. LG G5 ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

 • LG G5 ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
 • LG G5 ön camını onarım ederken, nitelikli LG teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
 • LG G5 cam değişiklik yapma için bir LG ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
 • LG G5 ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
 • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler Samsung Galaxy j7 ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

LG G5 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Tüm LG marka LG akıllı telefon ekranlarında olduğu benzer biçimde Türkiye’de G5 değişikliğinde de EkranCamDegisimi.com ait kayıtlarda içeriyor. Bu kaydı, Google’a bir LG G5 ekran değiştirme yazarak yada teknisyenlerimiz tarafınca YouTube’da çekilen ve yüklenen videoları izleyerek gözlemleyebilirsiniz. LG G5 ekran değişiklik yapma aletinize özgü ekipman kullanarak uzman ve deneyimli LG teknisyenleri tarafınca gerçekleştirilir.

Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Sadece, ek bir önlem olarak, teknisyenlerimiz statik olmayan bir bilek kayışı giyiyorlar. LG G5 ekran değiştirmeyi aşağıda detaylı olarak okuyabilir ve izleyebilirsiniz ve daha sonra teknik servisimizde iyi mi yapılacağı.

 • İlk olarak, telefon açıksa kapanır.
 • Pilin çıkarılması gerçekleştirilir.
 • SIM kart yuvası kaldırılır.
 • Altta 2 vida özel ekipman kullanılarak çıkarılır.
 • Ekran, farklı ekipmanlarla kasadan ayrılır.
 • Anakart üzerindeki 6 vidaları dikkatlice çıkarılır.
 • Ekran soketi, kamera soketi, ön kamera soketi, sensör ve diğer soketler sırası ile çıkarılır ve anakarta sabitlenir.

Dahili kulaklıklar, kamera ve öteki parçalar kaldırılır.
Demonte ekran LG G5 orijinal ekran ile değiştirilir. Her sökülmüş parça (vidasına kadar) dikkatlice geri çekilir.

LG G5 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

Türkiye’nin bir oldukça şehrine ücretsiz kargo hizmeti bulunan firmamız kısa süre içinde telefonunuza ulaşmanızı sağlar. LG G5 ekran değişimi 320 TL’ye yapılmaktadır. Telefonunuzu İstanbul Pendik’teki şubemize getirerek ya da ücretsiz kargo ile göndererek iletmeniz mümkün.

Bu sektörde tam 12 senedir bakım, onarım ve parça değişimi hizmetleri yapmaktayız. Uzman personelimiz sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışmaktayız. LG G5 ekran değişimi esnasında kullanılan yedek parçalar %100 orijinal olmakla birlikte 6 aylık garanti süresine de sahiptir.

Ön camı çatlayan LG G5 telefonunuzun yalnızca ziyan olan parçası değiştirilerek tüm ekranın değişmesi önlenir. Böylece maliyet düşürülür. 2 saat şeklinde kısa bir zamanda meydana gelen onarım işlemi sonrası aygıt, sahibine ücretsiz kargo olanak ile ulaştırılır LG G5 telefonunuz için uygulanacak bakım, onarım ve parça değişiklik işlemi sistemde kayıt altına alınır. Böylece 6 aylık garanti süresi başlamış olur.

LG G5 ekran değişimi için önce aletin arızası tespit edilir. Daha sonrasında uygulanacak işlemlerin masrafı hesaplanır ve müşteriye bildirilir. Müşterimizin tasdikı ile telefona bakım, onarım ve parça değişim işlemleri yapılır. Cihazın sorunu giderildiği vakit telefon sahibi ile irtibata geçilir. Son vaziyet hakkında informasyon verildikten sonrasında telefonun müşteriye ulaşması sağlanır. Ücretsiz kargo ile veya müşterinin aletini şubeden alması ile telefon sahibine iletilir. Ön camın kırılması, ekranın çalışmaması şeklinde sorunlarda bizimle iletişime geçmeniz mümkündür.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın