LG G4 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

LG G4 Ekran Değişimi fiyatı 330 TL. Dahili ekran, ön cam, dokunmatik ekran ve dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Ekran onarımı, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak ekran onarımı alanında deneyimli LG teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilmektedir. Telefon asla sıfırlanmaz ve bilgileriniz silinmez.

LG G4 ekran değişiklik yapma unuz sonrasında, telefonunuz EkranCamDegisimi.com onaylı (imzalı – damgalı) teknik servis ekran güvence kartı ile 6 ay boyunca size teslim edilecektir. Garanti süresi süresince, kullanıcı hatası dışındaki ekranla ilgili teknik sorunlar LG teknisyenlerimiz tarafınca ücretsiz olarak çözülür. Ekranın yeniden kırılmasını önlemek için telefona tamperli kırılmaz bir cam koruyucu takılır.

• ÜRÜNLER %100 ORJİNAL OLUP 6 AY GARANTİ’LİDİR(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

Dokunmatik Hassasiyeti, Amoled Ekranın Canlılığı ve Koyuluğu Telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır.

• Kesinlikle değiştiği bile anlaşılmamakla beraber beğenmediğiniz takdirde tekrar değişim yapıyoruz.

• Telefonunuzu Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

LG G4 ekran değişimi sonrası koruyucu kırılmaz jelatin 20 ₺ kampanyalıdır.

LG G4 Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman LG teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, LG G4 ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. LG G4 ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

 • LG G4 ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
 • LG G4 ön camını onarım ederken, nitelikli LG teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
 • LG G4 cam değişiklik yapma için bir LG ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
 • LG G4 ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
 • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler LG G4 ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

LG G4 Ekranı Nasıl Değiştirilir?

LG G4 ekran değişiklik yapma tamamen statik, 7/24 güvenlik kameraları tarafınca kontrol teknik servis odamızda yapılması, periyodik olarak sterilize ve aygıt güvenlik için sigortalıdır.

LG G4 ekran onarımında dikkate alınan şey aşağıda verilmiştir.

 • Dahili ekran + ön cam + Dokunmatik panel + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
 • Telefon LG G4 ekran değiştirme aşamalarında sıfırlanmaz. Bu şekilde, bilgileriniz asla silinmez.
 • Ekran performansında herhangi bir değişim yok, şu demek oluyor ki dokunmatik hız-hassasiyet ve ekran parlaklığı.
 • Teknisyenlerimiz akıllı telefon tamir ve parça değiştirme konusunda 11 yıllık tecrübeye sahiptir.
 • LG G4 ekranı değiştikten sonra, ekran kalitesi orijinal satın alma gününe geri basar.
 • Ekran kırılması ve ön cam çatlama sorunlarını önlemek için telefonun ekranına ücretsiz olarak tamperli kırılmaz bir cam koruyucu takılır.
 • Telefonunuz mutlaka 6 ay EkranCamDegisimi.com onaylı ekran garanti kartı ile teslim edilir.

Garanti kartınızın mevcut olması nedeniyle, güvence süresi boyunca, kullanıcı hatası (ekran etkisi, kırılma, çatlama, sıvı temas benzer biçimde) haricinde karşılaşılan teknik problemler LG teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür.

LG G4 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

Ekranı kırılan veya ön camı hasar gören LG G4 ekran değişimi 330 TL şeklinde bir fiyata uygulanmaktadır. Hasarlı parçayı, orijinal seri numarası olan yedek parça ile değiştiriyoruz. Cihazın ön camı kırıldığında yapılması gereken tek şey cephastanesi.Org ile bizimle irtibata geçmektir.

Camı kırılan yahut ekranı hasar gören LG G4 telefonunuzun hasarlı kısmı orijinal seri numaralı parça ile değiştirilir. Bu parça tamamen orijinaldir. Satın alan memnuniyetini ağlamak için en kısa sürede telefonunuzu sizlere ulaştırıyoruz.

En kaliteli ve en uygun hizmeti sağlamak adına çalışıyoruz. LG G4 cihazınızın ekranını değiştirmek için telefonu ücretsiz kargo ile firmamıza ulaştırmanız mümkündür. İstanbul içinde bulunan müşterilerimiz firmamıza gelmiş olarak de cihazlarını ulaştırabilirler Şehir dışında ikamet eden müşterilerimiz için ücretsiz Yurtiçi Kargo hizmetimiz vardır.

Uzman personelimiz bu işi 12 seneden fazla bir süredir yapmaktadır. Garantili bakım, onarım ve parça değişiklik hizmeti veren firmamız kıymetli müşterilerinin en kısa zamanda telefonlarına kavuşmaları için çalışmaktadır. Yapılan işlemler sistemde kayıt altına alındığı için daha hemen sonra da bilgi almak mümkün olur. %100 orijinal olan parça 6 aylık garantiye sahiptir. Cihaza yapılan işlemler sistemde kayıtlı tutulur.

LG G4 ekran değişimi esnasında aletin orijinal ekranı herhangi bir işlem görmez. Sadece hasarlı olan ön cam değiştirilir. Bu sayede telefonun renk ayarlarında herhangi bir bozulma yaşanmaz. Ek olarak onarım maliyeti de düşürülmüş olur.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın