LG G3 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

LG G3 Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 ay EkranCamDegisimi.com teknik servis garantisi ile 249 TL’dir. Ekran değişiklik yapma için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.

Ekran değişiklik yapma süresi 1 saat bizim teknik servis ve 3 (üç) iş günü ücretsiz nakliye hizmeti kullandığınızda. LG G3 ekran onarımından sonra, telefonunuzun dosyaları silinmez. Ekran performansında değişiklik yok. Telefonunuz 6 ay EkranCamDegisimi.com imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı ile size teslim edilir.

LG G3 Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman LG teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, LG G3 ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. LG G3 ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • LG G3 ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • LG G3 ön camını onarım ederken, nitelikli LG teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • LG G3 cam değişiklik yapma için bir LG ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
  • LG G3 ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
  • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler LG G3 ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

LG G3 Ekran Değişimi Süreçleri

LG G3 ekranı yere düşme, üzerine baskı uygulanması ve sert bir zemine çarpmasından dolayı kırılabilir. Bununla birlikte bir tek ön cam çatlayabilir, dokunmatik basmayabilir, iç ekranda yaşanan kırılmalardan dolayı ise ekrana hiç görüntü gelmeyebilir. Bazı durumlarda ise mor, sarı ve benzeri tonlarda ekranda renk değişimleri yaşanabilir.

Sizlerde yukarıda anlatılan sorunlardan herhangi biri ile karşı karşıya kalmış iseniz bilmeniz gerekir ki ekran değişimi yapılmalıdır. Ancak dikkat edilmelidir ki kullanılan ekran full tek parça yani iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşmalıdır. Peki LG G3 ekran değişimi nasıl yapılmalıdır ?

Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odasının gerekli koşulları sağlıyor olması gerekir. Tamamen sterilize edilmiş olmalı ve statik elektrikten arındırılmalıdır. Hem de 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmalıdır.
Sizler için kıymetli olan bilgiler ne olursa olsun silinmemelidir. Bazen bir anı ya da fotoğraf dahi telefondan çok daha çok manevi değere haiz olabilir.
LG G3 ekran değişimi mutlaka uzman ve tecrübeli LG teknisyenleri tarafından, telefonunuza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır.
Ekran tamiri öncesinde kullanılan ekranı ekran değişimi sonrasında ise cep telefonunuzu arzu ettiğiniz kadar incelemenize izin verilmelidir.

En önemli mevzu ise telefonunuz 6 ay imzalı ve kaşeli teknik servis güvence kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir. Bu sayede, güvence süresi dahilinde yaşayacağınız en küçük bir mesele dahi anında çözüme kavuşturulmalıdır.
EkranCamDegisimi.com Türkiye’de ekran değişimi rekorunu elinde bulundurmaktadır. Yukarıda anlatmış olduğumuz 7 madde tüm hatları ile birlikte uygulanmaktadır. Derhal aşağıda bulunan iletişim adresleri ile beraber teknik servisimizle mesajşime geçebilir ve LG G3 ekran kırılması sorununun ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

LG G3 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

İstanbul Pendik’te bulunan şubemize dilerseniz ücretsiz kargo hizmeti sayesinde cihazınızı ulaştırabilirsiniz. İsterseniz telefonu kendiniz getirerek de iletmeniz mümkündür. Ücretsiz kargo hizmetimiz Türkiye’nin pek çok şehrine uygulanmaktadır. Böylece zamandan tutum etmeniz mümkün olur. Kısa sürede aletinıza kavuşmuş olmuş olursunuz.

Aletiniz kırıldığında, ekran dokunmatik ekrana dokunmaz, ön cam kırılır veya Dahili ekranda kırılma sebebiyle ekran görünmez, satın alan hizmetlerimiz satın alan temsilcilerimiz tarafından teknik servis odamıza alınır. İlk işlem ücretsiz arıza tespitidir.

  • Arıza tespitinden sonra, kırık ekran Özel ekipmanlarla telefondan dikkatlice çıkarılır.
  • Zamanla cihazda biriken kir, toz ve benzeri parçacıkların temizlenmesi, performansı arttırmak için gerçekleştirilir.
  • Orijinal LG G3 ekran demonte ekran ile değiştirilir. Ekranı değiştirmeden önce ekranı inceleme hakkına sahipsiniz.
  • Ekran değiştirme işlemi tamamlandıktan sonra aletinız teknisyen kontrol onaylama formunu geçer. O vakit zevk için gözden geçirmeniz için müşteri temsilcilerimiz tarafınca sunulur.

G3 ekran değişimi Cihazınız Uzman personelimiz sayesinde tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Firmamız 12 senedir bakım, onarım ve değişimi hizmetleri vermektedir. Değişiklik sırasında kullanılan parçalar %100 orijinaldir. Kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunan firmamız, müşterilerimizin memnuniyeti için temiz ve titiz bir ustalıkla çalışmaktadır. Değişiklik sırasında telefonun LCD ekranı işlem görmediği için renk ve parlaklık kalitesinde herhangi bir problem olmaz.Lg G3 Ekran Değişimi için bu sayfamızıda ziyaret edebilirsiniz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın