LG G2 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

LG G2 Ekran Değişimi fiyatı 6 aylık EkranCamDegisimi.com teknik servis garantisi ile 270 TL’dir. Ekran değişiklik yapma, özel ekipmanlarla tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda uzman ve deneyimli LG teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilmektedir.

Kullanılan ekran, tam ekran, iç ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ve seri numaralı ürünlerdir. EkranCamDegisimi.com Türkiye rekoru kırdı ve bu rekoru LG ekran değişikliklerinde kaydetti. Teknik servisimizde yapılan ekran değişikliğinden sonrasında bilgileriniz silinmeyecektir.
LG G2 ekran değiştirme işleminden sonrasında, tüm testler uzman LG teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Daha sonra satın alan temsilcilerimiz tarafınca incelenmek üzere size sunulur. Telefonunuzu dilediğiniz kadar gözden geçirebilirsiniz. Onaylarsanız, EkranCamDegisimi.com Teknik Servis güvence kartınız 6 ay süresince hazırlanır. LG G2 ekran değişiklik yapma süresi sadece 1 saattir.

Ekran değişimi sonrası istenildiği takdirde piyasa değeri 40 TL olan Tamperli Cam Jelatin Sadece 20 TL ye takılmaktadır.

Ürünler %100 Orjinal Olup 6 Ay Garantilidir(Kırılma ve Sıvı Temas Hariç)

DİKKAT: LG G2 Ekranı Full Panelli Olmalı!

Bir diğer husus, değiştirilen ekranın kesinlikle orjinal olması gerekliliğidir. Özellikle değiştirilen ekranın full panelli, çerçeveli, jelatinli ve seri numaralı olmasına dikkat edilmelidir. Şu unutulmamalıdır ki kırılan LG G2 ekranı tek parça halinde ön kasası ile birlikte değiştirilmelidir. Yani hem dokunmatik, hem ekran hem de yan panel çerçeveli ön panel bir arada sunulmalıdır.

LG G2 Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzman LG teknisyenlerimizle kısa bir toplantıdan sonrasında, LG G3 ön cam değişiklik yapma işleminden önce ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları bir araya getirdik. LG G3 ön cam değiştirme ile rahatlık yapabilirsiniz. Gelecekteki sorunları önlemek için her öğeye dikkat edin.

  • LG G2 ön camının değiştirilmesinden sonrasında, 24 aylık teknik servis garantisi mevcut olmalıdır.
  • LG G2 ön camını onarım ederken, nitelikli LG teknisyenleri özel ekipman kullanmalıdır.
  • LG G2 cam değişiklik yapma için bir LG ön cam değişiklik yapma makinesi ve UV ışınları yürüyerek özel bir makine olması gerekir.
  • LG G2 ön cam değiştirme sonrasında, bu araştırma için sunulmalıdır ve para sevmediğim durumunda iade edilecektir.
  • Telefonunuzun dokunmatik hızını, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığını asla değiştirmeyin.

Telefonunuzdaki bilgiler LG G2 ön cam değiştirildikten sonra asla silinmemelidir.

LG G2 Ekran Değişimi Hakkında Kısa Bilgiler ;

Firmamız, İstanbul Pendik’te yer almıştır. Hasarlı aletinızı elden şubeye getirebileceğiniz şeklinde isterseniz ücretsiz Yurtiçi Kargo hizmetiyle de gönderebilirsiniz. LG G2 cihaza uygulanması gereken yedek parça değişimi ilk önce müşterinin onayı ile planlanır. Değişiklik esnasında kullanılan parçanın 6 aylık güvence süresi bulunur.

LG G2 Ekran Değişimi 270 TL’ye yapılmaktadır. Camı kırılan, çatlayan ya da bir şekilde ziyan olan telefonunuzu şubemize ulaştırarak servislerimizden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin çeşitli şehirlerine ücretsiz kargo ile aygıt ulaştırma imkanımız bulunmaktadır. Uygun fiyata kaliteli hizmet için bizi tercih edebilirsiniz.

Bakım, onarım ve parça değişiklik hizmeti veren firmamız 12 senedir sizlere çözüm sağlamaktadır. Uzman çalışanı ile tecrübelerimizin birleşimi alan kişi memnuniyeti sağlamak adına taşır. Değişim esnasında kullanılan tüm parçalar tamamen orijinal parçalardır.
LG G2 Ekran Değişimi için uygulanan değişimler ve yapılan işlemler sistemde kayıt altına alınır. Cihazın arıza tespiti yapılır ve uygulanması ihtiyaç duyulan onarım işlemi müşteriye aktarılır. Müşterinin tasdik vermesi halinde cihazın bakım, onarım, değişiklik hizmetleri yapılır.

Telefonun sorunu giderildikten sonra firmamız satın alan ile tekrar bildirişim kurar. Aygıt hakkında informasyon verildikten sonra cihazın müşteriye ulaşımı sağlanır.  Ekranı kırılan, camı çatlayan, görüntüsü giden ve dokunmatiği hasar alan LG G2 ekran değişimi aletinizin yalnız ziyan olan parçası değiştirilir. Böylece maliyet de düşürülmüş olur. Kısa süre içinde parça değişimi yapılır.

LG G2 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

LG G2 ekran değiştirme, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik önlemleri ile kontrol altında tutulan teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Kırık ekran ile servisimize teslim edilen aletiniz, teknik servis odamızda müşteri temsilcilerimiz tarafınca alınır.

  • LG teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilen ilk işlem ücretsizdir.
  • Kırık ekran cihazdan dikkatlice çıkarılır.
  • Telefonun performansını arttırmak için toz, kir ve benzeri parçacıklar temizlenir.
  • Orijinal LG G2 ekran demonte ekran ile değiştirilir.

LG teknisyenlerimizin test onay formunu geçtikten sonra telefonunuz size sunulacaktır.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın