Lenovo A6000 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

Lenovo A6000 Ekran Değişimi, Lenovo A6000 ekranı kırılırsa, ön cam kırılır, dokunmanın bir kısmı yada tamamı çalışmazsa veya ekran görüntülenmezse, tam tek parça, iç ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan orijinal ekranın değiştirilmesi gerekir. Lenovo A6000 ekran değiştirme fiyatı 6 ay Cep Hastanesi Teknik servis garantisi ile 349 TL. Ekran değişiklik yapma, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve özel ekipmanlarla 7/24 güvenlik kameraları ile gözetim altında tutulan teknik servis odamızda uzman ve deneyimli LENOVO teknisyenleri tarafınca yapılır.

Lenovo A6000 ekran değiştirme süresi İstanbul’daysanız ve 30 dakika boyunca teknik servisimize gelebilirseniz, İstanbul haricinde yaşıyorsanız veya teknik servisimize gelemiyorsanız 2 taraflı Cep Hastanesi 3 (üç) iş günü ücretsiz nakliye hizmeti ile birlikte. Ekran değiştikten sonra, cihazınız teknisyenlerimizin test onay formundan geçirilir. Sonra kırılmaz cam koruyucu armağan koymak ve Cep Hastanesi irtibata geçebilirsiniz. Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı hazırlanır ve size teslim edilir.

Lenovo A6000 Teknik Servisimiz

Teknik servisimiz size bu hizmeti uzman ve deneyimli LENOVO teknisyenleri ile birlikte sunar. Lenovo A6000 ekran değiştirme tamamen sterilize, statik elektriği ücretsiz ve 7/24 güvenlik kameraları tarafından kontrol edilen teknik servis odamızda özel ekipmanlar kullanılarak yapılır. Bu şekilde, bilgileriniz ekran değişiminden sonra silinmeyecek, telefonunuzun performansında herhangi bir değişim olmayacak, şu demek oluyor ki dokunmatik hız, dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığı.

Lenovo A6000 ekranı değiştirildikten sonra, telefonunuz tek tek test edilecektir. Teknisyen kontrol onay formunu tamamlamış olduktan sonrasında, telefonunuz takdir sunulacak. Aletinizi dilediğiniz kadar test edebilirsiniz. İnceleme aşamasında herhangi bir hoşnutsuzluk durumunda, ücretiniz iade edilecektir. Eğer tasdik verirseniz, her şeyden önce, cam paramparça hediye yüklü kırma problemi ile tekrar ekranı kırmak olmaz. Daha sonra 6 ay boyunca Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartı hazırlanmış olur ve size teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde en minik bir mesele bile anında çözülecektir.

Lenovo A6000 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Lenovo A6000 Ekran Değişimi yapma için tüm işlemler tamamen güvenli ve statik elektriğe dikkat edilmiş bir odada teknik servis odalarımızda en yüksek kalitede yapılmaktadır.

  • Teknisyenlerimiz bu işlemleri en iyi ve en dikkatli şekilde gerçekleştirirler.
  • Ekranda kırık Telefon, dokunmatik ekranın arızalanması, dahili ekranın çatlaması şeklinde problemleriniz var ise, bu sorunlara çözüm bulmak ve ekran değiştirme sağlamak için özel odalara geçebilirsiniz.

Bu değişiklikler aşağıdaki gibidir;

  • Her şeyden önce, teknisyenlerimiz teknisyenlerimiz tarafınca telefonlarınızda bulunan olası sorunları araştıracaktır.
  • Söküm kırık ekranda oluşturulur.
  • Telefondaki tüm tozlar özel bir bezle temizlenir.
  • Yeni orijinal ekran dikkatle telefonunuza yerleştirilir
  • Aletin değiştirilmesi tamamlandıktan sonrasında, son kontroller yapılır ve müşterilere teslim edilir.

Lenovo A6000 cep telefonunuzda yalnızca kırık bir ön cam varsa, görüntü görüntülenir ve dokunma çalışmaz, tam ekran yerine dokunmatik ekranı değiştirebilirsiniz. Lenovo A6000 dokunmatik ekran ön cam değişiklik yapma fiyatı 249 TL’dir.

Ekranım Kırıldı Garanti Kapsamına Girecek mi

Lenovo a6000 ekranı bozulduktan sonra kullanıcılar tarafınca en sık sorulan sorulardan biri, ekranın hasar görmesi durumunda bir garantidir. Ekran kırıldı, ön cam kırıldı, ekran şok sonucu çalışamaz ve telefon üreticisi tarafınca sıvı teması, kullanıcı hatası olarak biri olan güvence kapsamı dışındadır. Sadece otomobil sigortası yaptıysanız, hepimiz şiddetle araç sigorta şirketi başvurmanızı öneririz. Bunun nedeni, sigorta sözleşmenizde ücretsiz bir ekran değişikliği yapabilmenizdir.

Lenovo A6000 Ekran Değişimi yapma ve öteki onarım prosedürleri hakkında herhangi bir sorunuz var ise, hizmetimizi arayabilir yada yorumlar alanında sorabilirsiniz. Tüm sorularınıza nitelikli Lenovo teknisyenlerimiz tarafınca detaylı olarak yanıt verilecektir.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın