Lenovo A5000 Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

Lenovo A5000 Ekran Değişimi yapma fiyatı 6 ay Cep Hastanesi Teknik servis garantisi ile 249 TL. Lenovo a5000 ekran değişiklik yapma özel ekipman kullanılarak uzman ve deneyimli LENOVO teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Cep Hastanesi Teknik servis odası 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur, statik elektrikten arındırılır ve periyodik olarak sterilize edilir. Tam ekrandan oluşan orijinal ekran, iç ekran + ön cam + Dokunmatik panel + dış açık oturum ekran değişiklik yapma için kullanılır. Ekran onarım süresi 30 dakika teknik servisimize geldiğinizde, 2 taraflı Cep Hastanesi 3 (üç) iş günüdür.

Lenovo A5000 ekran değiştirildikten sonrasında bilgileriniz asla silinmeyecektir. Yan dokunmatik hız, dokunmatik duyarlılık ve ekran parlaklığı telefonunuzun performansında değişmez. Ekran değiştikten sonrasında, aletiniz teknisyenlerimizin kontrol onay formunu geçer. Sonra yorum takdir sunulmaktadır. 6 ay sonra Cep Hastanesi Teknik servis güvence kartınız hazırlanmış olur ve telefonunuz size teslim edilir. Bir güvence kartınız olduğu sürece, ekranınızla ilgili herhangi bir sorun hemen çözülür.

Lenovo A5000 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Lenovo A5000 Ekran Değişimi ekranı düşme, basınç uygulama, istemeden sert bir yüzeye çarpma vb. Nedeniyle kırılabilir. Sonuç olarak, dokunmatik alanın bir kısmı veya tamamı yazdırılamayabilir, dahili ekran kırılabilir, ekran görüntülenmeyebilir yada ekran tamamen işlev dışı olabilir. Bu ve benzeri durumlarla karşı karşıya kalırsanız, tam bir ekrandan oluşan orijinal ekranın değiştirilmesi gerekir: dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panel.

  • Lenovo a5000 ekran değiştirildikten sonrasında, telefon bilgileriniz asla silinmeyecektir. Kişiler, fotoğraflar, videolar, uygulamalar ve benzeri şeklinde tüm veriler bozulmadan kalacaktır.
  • Telefon performansında herhangi bir değişiklik yok, yani dokunmatik hız / hassasiyet ve ekran parlaklığı çözünürlüğü.
  • İç ekran + ön cam + Dokunmatik açık oturum + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.
  • Tüm teknik değişiklikler ve onarımlar güvence edilir. Ekran değiştikten sonrasında, aletiniz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garantisi ile size teslim edilecektir. Garanti kartınız sayesinde, ekranla ilgili tüm sorunlar kullanıcı hatası dışında ücretsiz olarak çözülür.

Lenovo A5000 ekran değiştirme fiyatı 6 aydır Cep Hastanesi teknik servis garantisi 249 TL’dir. Ekran değiştirme 30 dakika içinde uzman ve deneyimli Lenovo teknisyenleri tarafından yapılır. Kargo sevkıyatı için ekran değiştirme süresi 3 (üç) iş günüdür. Nakliye ücretleri 2 yönlü Cep Hastanesi ile kaplıdır. Aşağıda kargo vapur hakkında data bulabilirsiniz.

Lenova A5000 Ekran Değişimi

Lenovo A5000 Ekran Değişimi yedek uzmanımız tarafınca meydana gelen ve tamamen steril, statik elektriği ücretsiz ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan ve aletiniz için özel ekipman kullandığı teknik servis odamız Lenova teknisyenleri deneyimli. Ekran çıkarıldıktan sonra, içinde biriken kir, toz ve benzeri parçacıklar temizlenir. Sökülmüş ekran orijinal ekran ile değiştirilir. Aletinizi bir ekran değişiminden sonra arzu ettiğiniz kadar kontrol etme ve beğenmediyseniz geri ödeme alma hakkına sahipsiniz.

Teknik servisimizde, teknisyenlerimiz özel video çekimleri yapar ve Lenovo ekran değiştirmesini daha detaylı olarak inceleyebilmeniz için Cep Hastanesi Youtube kanalına yükler.

Ekranım Kırıldı Garanti Kapsamına Girecek mi

Lenovo A5000 ekranı bozulduktan sonra kullanıcılar tarafından en sık sorulan sorulardan biri, ekranın bozuk olması durumunda garantidir. Ekran kırıldı, ön cam kırıldı, ekran şokun bir sonucu olarak çalışamaz ve telefon üreticisi tarafından sıvı teması tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilir güvence kapsamı dışındadır. Sadece, araç sigorta yapmış olduysanız, hepimiz şiddetle araç sigorta şirketi başvurmanızı öneririz. Bunun nedeni, sigorta sözleşmenizde ücretsiz bir ekran değişikliği yapabilmenizdir.

Lenovo A5000 ekran değişiklik yapma ve öteki onarım prosedürleri hakkında herhangi bir sorunuz var ise, hizmetimizi arayabilir veya yorumlar alanında sorabilirsiniz. Tüm sorularınıza nitelikli Lenovo teknisyenlerimiz tarafından ayrıntılı olarak cevap verilecektir.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın