iPhone XS Max Arka Cam Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

iPhone XS Max Arka Cam Değişimi Fiyatı 750 TL olup 6 Ay Cep Hastanesi Garantilidir. İlk gün süreli görünüm elektronik, satın al tüm cihazlar, ama her vakit ilk günkü gibi bir görüntü seni rahatsız edebilir şeklinde zaman içinde bazı etkiler sonucunda arka kapağı taktığımız akıllı telefon kılıfı ya da bizlere dış etkilere çizilmiş olabilir, çatlama yada rengi solmuş olabilir ve bu vaziyet karşı korumak için kalmasını istiyoruz.

Endişelenmeyin, telefonunuzun arka kapağını ilk kez yapmak ve birkaç basit işlemle mutlu olmanızı sağlamak mümkündür. Cep Hastanesi ekibi olarak sizin için hazırlamış olduğumuz bu iPhone Xs Arka Kapak Değişimi makalesinde bunu detaylı olarak açıklayacağız.

iPhone arka cam değişiklik yapma uzun bir süreçtir ve ergonomik olanlar benzer biçimde değildir. Arka cam tamamen temizlenmelidir. Bu en az 1 saat gerektirir. Şehir dışı cihazlar için onarım süresi 1 iş günüdür.

  • İşlem süreleri, o gün hizmetin yoğunluğuna göre değişir.
  • Hizmetimiz Pendik İstanbul’da.
  • Teslimat cihazı veya Türkiye’nin herhangi bir yerinde benim kargo gönderebilirsiniz. Her gün düzinelerce aygıt kabul edilir.
  • Ödeme nakit, kredi kartı, Banka Havalesi yada kapıda ödeme yapılabilir.
  • Kargo ile gönderecekseniz, servis formları sayfasında servis formunu doldurunuz.
  • Servis işlemi hakkında detaylı bilgi için lütfen Destek sayfamızı ziyaret edin.

iPhone XS Max Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır

İlk gün süreli görünüm elektronik, satın al tüm cihazlar, ama her süre ilk günkü benzer biçimde bir görüntü seni rahatsız edebilir gibi zaman içinde bazı etkiler sonucunda arka kapağı taktığımız akıllı telefon kılıfı yahut bize dış etkilere çizilmiş olabilir, çatlama yada rengi solmuş olabilir ve bu konum karşı korumak için kalmasını istiyoruz.

Endişelenmeyin, telefonunuzun arka kapağını ilk kez yapmak ve birkaç basit işlemle mutlu olmanızı sağlamak mümkündür. Cep Hastanesi ekibi olarak sizin için hazırladığımız bu iPhone Xs Arka Kapak değişiklik yapma makalesinde bunu ayrıntılı olarak açıklayacağız.

iPhone Xs Arka Kapak değişiklik yapma için iPhone Xs akıllı telefonunuzun arka kapağı, son aşama deneyimli iPhone teknisyenlerimiz tarafınca 24 saat süresince güvenlik kameraları tarafınca izlenen tamamen steril bir ortamda gerçekleştirilir.

iPhone XS Max Arka Cam Değişimi için kullandığımız tüm ürünler güvence edilir ve orijinaldir. Cihazınızı aldıktan sonra, kapak görünümü almış olduğunız ilk güne geri rotatif.

Şirketimizde iPhone XS Max arka kapağının değiştirilmesini gerçekleştirirseniz, ödemeniz gereken fiyat 750 TL’dir. Akıllı telefonunuzun arka kapağını değiştirebilmek için, bildirişim bilgilerimizdeki adresimize gelebilir ve ortalama 45 dakika içinde bir değişim yapabilirsiniz. Sadece herhangi bir nedenle yine adrese gelmek istemezsiniz, başka bir seçenek var. Bu benzer biçimde durumlarda, isterseniz, iPhone XS Max cihazınızı şirketimize tamamen ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Değiştirme aletinizi almak 3 (üç) iş günü sürer.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın