iPhone Xs Ekran Değişimi

iPhone Xs Ekran Değişimi fiyatı 3 ay teknik servis garantisi ile beraber 1799 TL’dir. Değişiklik meydana getirilen ekran %100 orijinaldir. Uzman teknisyenlerimiz telefonunuzu inceledikten sonra kırılmış ekranı çıkartır ve ardından yeni ekran değişim işlemi gerçekleştirilir.

Geçen yılın sonuna doğru satışa sunulan iPhone Xs muhteşem özellikleriyle cep telefonu kullanıcılarını etkiledi. Bir telefondan çok daha fazlası olan iPhone Xs yeni nesil parçaları, iç ve dış tasarımı, işlemci hızı, kamerası ve daha birçok özelliği ile cep telefonu tutkunlarının ilgisini çekti. Piyasada yeni sayılabilecek bir cep telefonu olmasına rağmen bazı arıza şikayetleri; tamir, bakım, onarım talepleri oluşmaya başladı. Bu tür sorunların başında elbette iPhone Xs ekran değiştirme talepleri geliyor.

iPhone Xs sahipleri ekran koruyucu gözlük kullansa da bu gözlükler belli bir süre sonra koruyucu özelliklerini kaybediyor. Kalitesiz bir cam kullanılması durumunda bu süre kısalır ve normal şartlar altında ekrana zarar vermeyecek darbeler bile ekranın kırılmasına veya çatlamasına neden olabilir. Bu, birçok iPhone Xs kullanıcısını ekran değiştirmeye zorlar. Bu noktada kullanıcıların kafasında birçok soru işareti var. Buradaki açıklamada, soruların ne olduğunu açıklayacağız ve cevapları vereceğiz.

iPhone Xs Ekran Değişimi Garanti Kapsamı

Diğer tüm teknolojik ürünlerde olduğu gibi Apple da iPhone Xs cep telefonları için belirli bir garanti süresi belirlemiştir. Satın aldığınız ve garanti kapsamında olan cep telefonuyla ilgili bir sorununuz varsa, ücret ödemeden cep telefonunuzun onarılmasını veya değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu aynı zamanda iPhone Xs ekran değişimi için de geçerlidir. Başka bir deyişle, üretimden kaynaklanan bir ekran sorunuyla karşılaşıyorsanız ve sorun yazılımla ilgili değil donanımla ilgiliyse, ekranı garanti kapsamında değiştirtebilirsiniz. Bunun için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Ekran çözünürlüğünde azalma, renk kaybı, dokunma performansında azalma gibi sorunlar, kullanıcı hatasından kaynaklanma olasılığı daha düşük olan sorunlardır.

Buna ek olarak düşme, çarpma, şiddetli çarpma, sıvı teması vb. Nedenlerden dolayı ekranınızda tamir edilemeyen herhangi bir sorun varsa. Ekranınız kırılmış veya çatlamışsa iPhone Xs garanti kapsamında değildir. Bunun için bir ücret ödemeniz gerekecek.

iPhone Xs Ekran Değişimi Teknik Servis İşlemleri

iPhone Xs kullanıyorsanız ve ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız iletişime geçebileceğiniz birçok teknik servis var, Ekran Cam Değişimi teknik servis bu servislerin liderlerinden biri. Bu hizmetler müşterilerine farklı fiyat ve hizmet politikaları ile destek olmakta ve iPhone Xs ekran değişimi gerçekleştirmektedir. iPhone Xs ekran değişimi sırasında uygulanan teknik servis süreçlerinde en çok merak edilen konular hakkında aşağıdaki açıklamaları yapmakta fayda var:

  • Teknik serviste iPhone Xs ekranı değiştirildiğinde cep telefonunuzla ilgili hiçbir bilgi silinmez. Kişilerinizden mesajlarınıza, fotoğraflarınızdan şarkılarınıza kadar her şey ekran değişiminden önceki gibi kalacaktır.
  • iPhone Xs ekran değişimi için yalnızca yetkili servislerden, uzman teknisyen çalıştıran servislerden ve değiştirme işleminde yeni ve orijinal parçalar kullanmanız önerilir. iPhone Xs ekran değiştirme işlemi için bu özelliklere sahip bir teknik servisten hizmet alırsanız, telefonunuzun ekran performansı orijinal durumuna geri döner. Görüntü kalitesi, parlaklık, dokunmatik ekran hızı vb. İle ilgili herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Bu bakımdan Ekran Cam Değişimi teknik servis size aradığınız hizmeti vermektedir.
  • Ekran Cam Değişimi teknik servis uzmanları Amerika’dan uzman teknisyenler tarafından uzmanlık eğitimi alarak yetkinliklerini kanıtlamış kişilerdir, telefonlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz mağazalarımıza sizleri bekliyoruz

iPhone Xs Teknik Servis Parçaları

iPhone  Xs Ön Cam Fiyatı 1000 TL
iPhone  Xs Ekran Değişimi 1799 TL
iPhone  Xs A kalite Ekran 850 TL
iPhone  Xs Arka Cam Kapak Değişimi 699 TL
iPhone Xs Arka Kamera Cam Değişimi 249 TL
iPhone Xs Arka Kamera Değişimi 849 TL
iPhone Xs Batarya Değişimi 449 TL
iPhone Xs Hoparlör Değişimi 349 TL
iPhone Xs Kulaklık Soketi Değişimi 599 TL
iPhone Xs Mikrofon Soketi Değişimi 599 TL
iPhone Xs Ön Kamera Değişimi 349 TL
iPhone Xs Şarj Soketi Değişimi 599 TL

iPhone Xs Dokunmatik Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Telefonların dokunma alanlarının yazdırılmaması, kendilerine basmaları yazılım, donanım veya ana karttan kaynaklanıyor olabilir. Bununla birlikte, kullanılan koruyucu kılıf veya cam koruyucu, dokunma alanının çalışmamasına da neden olabilir. Bu nedenle önce koruyucuları çıkarmanızı öneririz.

Yazılımsal olarak da kullanılan uygulamalar ya da herhangi bir virüs dokunmatik alanı etkileyebilir. Bu nedenle tanınmayan uygulamaları silmenizi veya telefonu sıfırlamanızı önerebiliriz. Sorun devam ederse, muhtemelen bir darbeden sonra dokunma alanı hasar görür. Çözüm iPhone Xs ekran değişimidir.

Call Now Button
WhatsApp