iPhone XS Arka Cam Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
1 sene önce yayınlandı

iPhone XS Arka Cam Değişimi yapma fiyatı 650 TL ‘ dir. Orijinal Ürün arka cam kapağın değiştirilmesinde kullanılır ve telefonunuz Cep Hastanesi teknik servis onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis güvence kartı ile 6 ay boyunca size teslim edilir. Bilgileriniz asla silinmeyecek. Geçiş süresi ortalama 1 saat ve 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

iPhone XS arka cam kapağının değiştirilmesi, deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak gerçekleştirilir. Değişiklikten sonra, arka cam kapağı görünümü ve kalitesi ilk güne geri dönecektir.

  • Apple iPhone Xs akıllı telefonlarda, kasanın arka kısmı camdan yapılmıştır. Darbe yada germe işleminden sonra bagaj kapağı çatlayabilir yada kırılabilir.
  • iPhone Xs arka cam kırık yada kırık ise, hizmetler genellikle cihaz değişiklik yapma lüzumlu olduğunu söylemek yada değiştirme tavsiye edilir.
  • iPhone Xs arka cam değişiklik yapma onarım dünya servisi yapılabilir. iPhone Xs kırık arkasını, bir kasaya yada cihazın değiştirilmesine gerek kalmadan yenisiyle değiştirebiliriz.
  • Piyasadaki birçok teknik servis, bıçak ve tornavidalar benzer biçimde sert aletlerle sökmeye ve cihazın orijinal muhafazasını dışarıdan ve özellikle içeriden deformasyona uğramış etmeye çalışıyor.
  • iPhone Xs arka cam değişiklik yapma Hizmetimizde Lazer Makinesi profesyonelce yapılır.

Bu işlem aletinizi hiç çıkarmadan yapılır. Kapağın arkasındaki epoksi araç-gereç, arka camın yüzeyinden gönderilen lazer dalgaları ve ışıklarla yakılır ve yok edilir. Daha sonrasında yüzey lazerle yine temizlenir ve yeni arka cam kapağı monte edilir.

iPhone XS Arka Cam Değişimi

iPhone Xs arka cam kapak değişiklik yapma fiyatı 650 TL ‘ dır. Değiştirme, deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından lüzumlu teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak 2 saat içinde gerçekleştirilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti.

Orijinal Ürün iPhone XS Arka Cam Değişimi yapma için kullanılır. Bu şekilde, telefonunuz Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis arka cam kapağı güvence kartı ile 6 ay süresince size teslim edilir. Garanti kartınız garantinizdir ve teknik problemler, arka cam kapağıyla ilgili kullanıcı hatası haricinde APPLE teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak çözülür.

  • Değişim işlemleri esnasında bilgileriniz asla silinmeyecektir.
  • Arka cam kapağı görüntüsü ve kalitesi orijinal güne geri döner.
  • Telefonunuzu arzu ettiğiniz kadar inceleme hakkına sahipsiniz ve herhangi bir şüpheniz varsa, geri ödeme hakkına sahipsiniz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın