iPhone XR Ekran Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

iPhone XR Ekran Değişimi Değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile beraber 1500 TL’dir. Değişiklik meydana getirilen ekran %100 orjinaldir. Uzman teknisyenlerimiz aletinı inceledikten sonra kırılmış ekranı çıkartır ve ardından yeni ekran ekip işlemi gerçekleştirilir.

iPhone XR Ekran Değişimi Değişimi özel olarak yurt dışından getirtilen APPLE makinesi ve ekipmanları ile yapılır. Değişiklik yapılmış olduktan sonra beğeninize sunulur. İlk günkü haline getirilmeyen yahut sizler tarafınca beğenilmeyen ekranların ücreti geri iade edilir.

iPhone XR Ekran Cam Değişimi, telefonunuz için özel olarak geliştirilen ekipman vasıtasıyla uzman ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Ekran değişiklik yapma için dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır.

Telefondaki bilgileriniz asla silinmez. Cihazınızın ekran performansında herhangi bir değişiklik yoktur, kısaca dokunmatik hız / hassasiyet ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü. Telefonunuz, 6 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis güvence kartınızla size teslim edilir, böylece ekranla ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan teknik problemler ücretsiz olarak çözülür.

iPhone XR Ekran Cam Değişimi Nasıl Yapılır ?

  • iPhone XR denetlenmeden önce ekran uzman ekibiniz tarafından test edilir.
  • Daha sonrasında cihazınızın ve ekran değiştirme durumu haberdar edilecektir.
  • Eğer ekran değişikliği süreci ile kabul ettiğinizde başlar.
  • Ekran değiştirme ve ekran onarımı 14 yıllık profesyonel personelimiz tarafınca gerçekleştirilir.
  • Bu arada, baştan sona telefonunuza yaptığımız işlemleri youtubedan izleyebilir, işlemler hakkında ekip üyelerimizden bilgi alabilirsiniz.
  • Değişiklik tamamlandığında, onaylamanızı gösterilecek ve sorulacaktır. Testten başarılı bir halde geçerse, telefonunuzu işlem makbuzunuzla teslim edilir.

iPhone XR Ekran Camı Kırıldı, Ne Yapmak Lazım?

İstanbul’da oturan kişiler iPhone XR telefonunu gün içinde şubemize getirerek ulaştırabilirler. Şehir dışında yaşayanlar ise Yurtiçi Kargo ile ücretsiz şekilde telefonlarını şubemize ulaştırabilirler. iPhone XR cihazınızın camı çatlamış olduğunda, kırıldığında yahut hasar aldığında yapmanız gereken, telefonunuzu bize ulaştırmaktır. Böylece telefonunuzdaki hasarın birkaç saat içerisinde onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm onarım işlemleri çok temiz bir ustalıkla yapılmaktadır. Telefonun yere düşmesi yada bir yere çarpması sonucunda kırılan camı, profesyonel kadromuz sayesinde kısa sürede onarılır. Telefonda görüntü olmasına rağmen ekranın kırılması, aletin kullanımını zorlaştırır. Topyekün ekran değişimi yerine yalnız hasarlı kısım onarılır.

iPhone XR Ekran Cam Değişimi Videosu

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde iPhone XR Ekran Cam Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

iPhone XR ekranım kırıldı fiyatı ne kadar ?

Böylece daha düşük bir maliyet ortaya çıkar. Gün içinde telefonunuzu İstanbul Pendik’te bulunan şubemize getirerek 2 saat içerisinde yine alabilirsiniz. iPhone XR cam değişimi 1500 TL’ye yapılmaktadır. Cihaza uyumlu parçalar, telefonunuzun bütünlüğünü bozmayacak şekilde uygulanır. Kırılan parçanın çıkarılması ondan sonra yerine yeni parça yerleştirilir.

Bu işlem yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Parça değişimi için kullanılan parçalar %100 orjinaldir. Bu işlem müşterinin onay vermesi ile adım atar ve kullanılan parça 6 aylık garantiye sahiptir. Ekran camının kırılması, ekranın sararması, çizilmesi, ekran çatlaması gibi pek çok ekran sorununda iPhone XR telefonunuzu şubemize getirerek problemi gidermeniz mümkün olacaktır. Bu sektörde 12 senedir onarım, bakım ve yedek parça değişimi icra eden firmamız uzman çalışanı sayesinde tüm müşterilerine kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktadır.

iPhone XR Ekran Değişimi İçin Tıklayınız.

iPhone XR Ekran Değişimi Değişimi profesyonel ekipman ve yurtdışından özel getirdiğimiz presleme makinalar ile kırık olan ön cam’ı kolayca söküyoruz. Sonrasında ; Sağlam olan ekran özel solüsyonlarla temizlenir.Stoklarımızda bulunan orjinal ” GORİLLA GLASS ” Ön camın üzerine ekran ve camın birleşmesini sağlamak için kullanılan ısı yalıtımlı OCA maddesini uygulanır.

Son olarak ekran fabrikalarında kullanılan oca laminatör makinaları yardımı ile boşluk, hava ve toz kalmayacak şekilde presleme ve vakumlama yapıyoruz. Ortalama 2 saat süren iPhone XR Ekran Değişimi işlemi sonrası telefonunuz dokunmatik hassasiyet’i ” LCD ” ekranın canlılığı ve koyuluğu telefon’unuz ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz. Cam değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekte olup Cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.

iPhone XR ekran değişimi yaptırınca iPhone içindeki bilgilerim silinir mi?

iPhone XR ekran değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Yine de herhangi bir bilgi kaybı yaşamamanız için ekran değişimi öncesi back-up almanızı öneririz. Tüm testler size teslim edildikten sonra iPhone X ekran değişiklik yapma deneyimli teknisyenlerimiz tarafından yapılır.
Hizmetimizde meydana getirilen ekran değişiklikleri için 90 gün siyah Apple servis garantisi var. Bu dönemde, ekran veya dokunma ile ilgili kırılma veya çatlama, yaşadığınız herhangi bir problem haricinde, ekran değiştirme ücretsiz olarak tekrar yapılır.

Servisimizde iPhone XRAşağıdaki Hizmetleri de Vermekteyiz

iPhone Modeller Fiyatlar
iPhone XS Max Ekran Değişimi 2.950,00 ₺
iPhone XS Ekran Değişimi 2.850,00 ₺
iPhone XR Ekran Değişimi Fiyatı 2.900,00 ₺
iPhone X Ekran Değişimi 1799,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı 349,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi Fiyatı 299,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı 249,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı 229,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı 180,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı 230,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı 199,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı 180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı 150,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı 150,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi Fiyatı 120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı 120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı 120,00 ₺

Sizinde iPhone XRtelefonunuz varsa ve yukarıdaki sorunlardan biri yada daha fazlası ile karşılaştıysanız cihazınızı tereddüt etmeden bizlere gönderebilirsiniz. Firmamız Pendik noktasından tüm Türkiye’ye hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Telefon’unuzdan alacağınız keyfi katlayın, işi uzmanına bırakın…

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın