iPhone XR Arka Cam Değişimi

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
2 sene önce yayınlandı

iPhone XR Arka Cam Değişimi yapma fiyatı 499 TL ‘ dır. Orijinal Ürün arka cam kapağın değiştirilmesinde kullanılır ve telefonunuz Cep Hastanesi teknik servis onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis garanti kartı ile 6 ay süresince size teslim edilir. Bilgileriniz asla silinmeyecek. Geçiş süresi ortalama 2 saat ve 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullanıldığında 3 (üç) iş günüdür.

iPhone XR arka cam kapağının değiştirilmesi, deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca lüzumlu teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak gerçekleştirilir. Değişiklikten sonra, arka cam kapağı görünümü ve kalitesi ilk güne geri döner.

iPhone XR amiral gemisi akıllı telefon, tüm zamanların en uzun pil ömrüne haiz telefonlar arasındadır. Cihaz, 1792 pikselde 828 px çözünürlüğe sahiptir ve 6.1 inç dokunmatik ekran sunar. iPhone XR arka cam kapağı değişiklik yapma işlemi bu anlamda merak uyandırıyor.

iPhone XR Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır

Cep Hastanesi, iPhone XR parça değişimi, lüzumlu tüm servis koşullarının yerine getirildiği bir ortamda gerçekleştirilir. Teknik servis odamız periyodik olarak sterilize edilir. Statik elektrikten tamamen arındırılmış olacak şekilde tasarlanmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulur. Sigortalanırlar ve teknisyenlerimiz ek bir önlem olarak statik olmayan bileklikler giyerler.

iPhone XR çok iddialı. Bundan dolayı, arka camın hasar görmesi durumunda, değiştirme maliyeti yüksektir. Cep Hastanesi, iPhone XR arka cam değişiklik yapma işlemine başlamadan önce verilerinizi yedekliyoruz, böylece bilgileriniz ne olursa olsun hasarsız. Tüm süreç ortalama 1 saat sürer.

iPhone XR Arka Cam Değişimi

iPhone XR arka cam kapak değiştirme fiyatı 699 TL ‘ dir. Değiştirme, deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanılarak 2 saat içinde gerçekleştirilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti.

Orijinal Ürün iPhone XR arka cam kapak değiştirme için kullanılır. Bu şekilde, telefonunuz Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis arka cam kapağı garanti kartı ile 6 ay boyunca size teslim edilir. Güvence kartınız garantinizdir ve teknik problemler, arka cam kapağıyla ilgili kullanıcı hatası haricinde APPLE teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak çözülür.

  • Değişiklik işlemleri sırasında bilgileriniz asla silinmeyecektir.
  • Arka cam kapağı görüntüsü ve kalitesi orijinal güne geri rotatif.
  • Telefonunuzu arzu ettiğiniz kadar inceleme hakkına sahipsiniz ve herhangi bir şüpheniz varsa, geri ödeme hakkına sahipsiniz.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bilgileriniz Güvende

Bize telefonunuzu teslim ederken rahatlık. Onarım veya değişiklik yapma sırasında telefon numaralarınız, notlarınız, uygulamalarınız, kişisel ayarlarınız, fotoğraflarınız ve videolarınız tüm telefon içeriklerinizle aynı şekilde saklanır. Hepimiz bir tek problemi çözmek, bizler telefonunuzun içeriğini dokunmayın. Ancak, telefon modeliniz sebebiyle olası yitik riskini en aza indirmek için, gelmeden önce yedeklemenizi öneririz.

EkranCamDeğişimi’ne nasıl gidilir ?

Adres: Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik / İstanbul ( Adres Tarifi )

Müşteri Hizmetleri: 02165960532 / 05322450532

Cep Hastanesi

Yorumlardan merak ettiklerinizi yada sormak istediklerinizi belirtebilirsiniz, En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

İlgili İçerikler

İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 20, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019
İçerik Sahibi
Cep Hastanesi
August 19, 2019

Yorum yapın